Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Proměna roku s TV Prima Ženy a KetoFit - Radka

Radka je jednou ze 3 účastnic Proměny roku s Prima ŽENY a KetoFit, kde celý národ sledoval, její proměnu a zkušenosti s keto dietou. Začínala s váhou 114,5 kg.   Omládla Výrazně zhubla Začala vyzař

V článku se dozvíte:

Zkušenosti s keto dietou
Radka - účastnice Proměny roku s TV Prima ŽENY a KetoFit

Radka je jednou ze 3 účastnic Proměny roku s Prima ŽENY a KetoFit, kde celý národ sledoval, její proměnu a zkušenosti s keto dietou. Začínala s váhou 114,5 kg.
 
  • Omládla
  • Výrazně zhubla
  • Začala vyzařovat ženskost a sebevědomí

Video natočené před a po hubnutí s KetoFit


Dámy, které byly vybrány do Proměny roku 2020, spojovalo několik věcí. Měly nadváhu, která je omezovala v každodenním životě, neměli energii, byly unavené. Už je nebavilo trápit se, chtěli to jednou provždy změnit. S pokusy o hubnutí a s jojo efektem má se setkala každá z nich stejně jako s hladověním a neefektivními dietami. Všechny byly otrávené nekonečným cyklem shazování kil ve stylu pokus–omyl. S keto dietou zkušenosti ještě nikdy neměly. Byla to pro ně jedna z posledních šancí jak změnit život.
Zkušenosti s keto dietou KetoFit - recenze

Radka začala přibírat už během prvního těhotenství 

Radka bojovala s váhou už ve dvaceti letech během prvního těhotenství, kdy nabrala 20 kilogramů, následná dvě těhotenství váhu znovu rozkolísala. Maminka třech ratolestí se rozhodla během svých hubnoucích pokusů vyzkoušet i drahé hubnoucí pilulky z internetu, které samozřejmě nepomohly. Motala se v začarovaném kruhu. To se samozřejmě odrazilo i na psychice a celkovém elánu. Ženy s nadváhou jsou často velmi unavené a bez energie.

Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Radka před hubnutím

   

Vše o keto dietě, díky které Radka úspěšně zhubla

KETO DIETA ROKU

keto dieta KetoFit

Proč se jí dříve nedařilo zhubnout?

„Problém u Radky, ale i ostatních žen, které to chtějí zvládnout samy je ten, že nedokáží odhadnout velikost porcí. Většinou jí velmi málo nebo naopak hodně. Radka také neměla pravidelnost a měla přes den velké bloky, kdy vůbec nejedla, což je pro správné fungování metabolismu špatné," vysvětluje výživová poradkyně Petra Tomanová. Měla také málo pohybu a celkově nezdravý životní styl.

Jak probíhalo hubnutí a jaké má Radka zkušenosti s keto dietou po 2,5 měsících?

Pro radku bylo hubnutí s keto dietou novinkou, o této oblíbené metodě jen slyšela, ale zatím s ní zkušenosti neměla. Po přihlášení do Proměny roku s Prima ŽENY, se dostavila na první natáčení do Prahy. V redakci TV Prima proběhlo důkladné meření, vážení a zjištění celkového zdravotního stavu před začátkem keto diety. Natočily se první rozhovory o tom, jak dlouho měla problémy s nadváhou, jak moc ji nadváha trápila, jaké diety zkoušela atd.. Vše se dozvíte ve videu níže. 

Po vstupním seznámení s keto dietou Radka svou dcerou spokojeně odjely zpět domů a od druhého dne se pustila do hubnutí. Dámy měly možnost kdykoliv vše konzultovat s výživovou poradkyní KetoFit Petrou Tomanovou. Radka této možnosti využila velmi málo, protože hubnutí s keto dietou, je velmi snadné a neměla potřebu speciálních rad.

Čekaly ji 2-3 měsíce s jídly KetoFit. 

Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY

1. týden Radka začínala na téměř 115 kilogramech

Měla ze začátku obavy, protože s předchozími pokusy o hubnutí s běžnými dietami většinou skončila ve slepé uličce. Říká: „První týden jsem měla trochu jak na houpačce, některý den byl uplně v pohodě a některý den jsem byla dost unavená. Je jasné, že to je z vysazení sacharidů jako při bezsacharidové dietě. Po pár dnech ale vše odeznělo. A teď po týdnu už mám plno energie a skvělý pocit s ubývající hmotnosti. Toto jsem potřebovala, hnací motor a výsledky hned. Jídla mi chutnají a nejvíc mi vyhovuje ta rychlost přípravy: 1–5 minut a jídlo mám hotové. Toto oceňuji hlavně ráno a v práci. Těším se na pokračování a za týden dám zase vědět, jak pokračuji."
 

2. týden hubnutí:

„Na jídla jsem si celkem rychle zvykla a už vůbec nemám chuť na sladké. Ani mé oblíbené klasické pečivo mi vůbec nechybí. A to nejlepší – váha jde velmi rychle dolů, to jsem vůbec nečekala. Ze začátku jsem to chtěla vzdát, ale už mě to přešlo. Jdu do cíle, KetoFit je má jedinečná šance na změnu životního stylu," popisuje nám Radka. Už během 14 dní si její okolí všímá, že je jiná, hubenější, oblečení má volné. Oblíbila jsem si proteinové nápoje a další jídla KetoFit.
Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY

4. týden zkušeností s keto dietou

Kromě toho, že Radce to čím dal více sluší, má i více energie, nepociťuje žádnou únavu a začíná také zařazovat pohyb, kterému se dříve vyhýbala. Stejně jako všechny účastnice kouzlí opravdové dobroty z produktů KetoFit. „Jídla můžu jíst přímo "ze sáčku", když spěchám, nebo si je můžu upravovat s povolenými surovinami a ani si nepřipadám, že jsem na dietě:) Například hovězí keto burger s houskou z proteinového koktejlu, výbornou keto pizzu, nebo rychlovku – kolečka z keto croissantu s džemem bez cukru a tvarohem – to je mňamka. Doporučuji.“
Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY
 
keto jídla KetoFit

Další týdny hubnutí

Už od začátku hubnutí s keto dietou si Radka začla zvykat na nový životní styl, získala spoustu zkušeností, naučila se pravidelnost jídel, optimální porce a později i přidala pohyb. Vše do sebe zapadá. Díky těmto změnám se cítí mnohem lépe, má více energie, chuti do života a hlavně spoustu kil dole. Má tak velkou motivaci pokračovat až do svého cíle. Kamarádky, manžel i děti ji fandí a podporují. 
 

Úspěch Radky a vysněný cíl

Po 2,5 měsících Radka dosáhla své vysněné váhy. Ale stanovila si ještě další cíl a chce pár kilo shodit. Zhozená kila ale nejsou v jejím případě tou největší výhrou. Je to hlavně změna životního stylu, nové strvovací návyky, pozitivní přístup, radost, ženskost, pohyb. Díky KetoFit se stala novým člověkem, krásnou ženou, která si umí užívat a radovat se každý den.
 

Radka po 2,5 měsících díky shozeným kilům vyzařuje ženskost a sebedůvěru. Ve studiu TV Prima jsme nevěřili, že je to ta stejná žena, co na začátku natáčení.

Radka se po více jak třech měsících objevila v redakci Prima Ženy. Proměna s KetoFit ji pozitivně zasáhla do života.

Proměna Radky pro mě bylo největší milé překvapení. Když přišla poprvé do studia, tak byla nemluvná a bylo vidět, že její sebevědomí je velmi nízké. Po 3 měsících se z ní stala žena, která ze sebe vyzařuje ženskost  a sebedůvěru. Neuvěřitelně jí to slušelo. Radka je krásný příklad toho, že nejenom zevnějšek oslní, ale také to, co z nás vyzařuje. To jde samozřejmě ruku v ruce s tím, jak jsme spokojené se svým tělem," vzpomíná její mentorka. 

Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY
Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY

Můžu? Během procesu hubnutí můžete jednou za čas zhřešit

Velké výsledky, které předvedla Radka, zaručí precizní následování stravovacího plánu podle KetoFit. To ale neznamená, že budete dlouhé měsíce žít jako Sparťan. Radka dokonce díky jídlům KetoFit objevila sladké a vyhýbat se mu tak rozhodně nemusela. Mezi další prohřešky proti dietnímu jídelníčku patří často alkohol, pokud ale zvolíte kvalitní bílé víno (ideálně vinný střik), hubnutí neohrozíte.

„Pamatuji si, že mi Radka volala a říkala, že jde na ples, tak zda by si mohla dát sklenku vína.To už bylo po více, než měsíci hubnutí.  Já jí to schválila, protože člověk má být hlavně v pohodě a v jejím dalším hubnutí jí to nijak nezastavilo. Pravidla a zásady hubnutí je třeba dodržovat, ale pokud si nedopřejeme jednou za čas malý prohřešek, tak to není dlouhodobě udržitelné," tvrdí Petra Tomanová.

Střípky z natáčení:

První natáčení na Primě bylo pro účastnice stresující, necítily se ve své kůži, styděly se za svou váhu. Závěrečné natačení po zkušenostech s keto dietou KetoFit bylo něco úplně jiného. Dámy byly veselé, plné elánu, radosti a energie. Dokázaly velký kus životní změny, celý štáb Primy, samozřejmě i my v KetoFit jsme byli nadšeni a rádi za jejich úspěch.

 Fotogalerie z prvního natáčení, před začátkem hubnutí.

Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY
Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY
Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY
Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku Prima ŽENY

  Fotogalerie ze závěrečného natáčení na TV Prima.

Dámy byly plné elánu a úsměvů, nadšené z proměny.
Byla to životní šance, kterou zvládly s grácií.
Natáčení si všichni užili.

Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima
Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima
Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima
Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima
Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima

 

Zkušenosti s keto dietou KetoFit - Proměna roku s TV Prima

 

Podívejte se i na další zkušenosti s keto dietou s TV Prima ŽENY:

Zuzka - zkušenosti s keto dietou (zhubla z počáteční váhy 142,5 kg)

Lucie - zkušenosti s keto dietou (zhubla z počátační váhy 87,5 kg) 

 

Chcete také zhubnout?
Trápí vás nadváha?
S KetoFit zhubnete!

Pokud i vy chcete zatočit s nadváhou a nemáte ještě zkušenosti s keto dietou, neváhejte, je to velmi snadné. Stačí si objednat jeden z balíčků na 1, 2, 3, nebo 4 týdny a od druhého dne začnete hubnout. 

 

proteinová keto dieta
proteinová keto dieta

 

Zajímá vás postup hubnutí s keto dietou?

Přečtěte si, jak rychle se dá zhubnout, jak začít a co to vlastně ta úspěšná keto dieta KetoFit je.

Co je keto dieta KetoFit

Přidejte se do nejlepší keto skupiny na Facebooku
Je nás tu už přes 10 000

Ve skupině najdete spousty rad, tipů, receptů i příběhů od reálných uživatelek.

Přidejte se do skupiny