Do pátku: SLEVA 25 % na VŠECHNY nezlevněné POLÉVKY pro rychlé hubnutí. Zadejte kód FastFit. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Zhubla jsem za 10 týdnů, opět se zase cítím skvěle

Měla jsem velkou nadváhu, i kdyžjsem nikdy nejedla sladké.Chtěla jsem opět vypadat krásně.S KetoFit už hubnou i mé kolegyně :) Když jsem chtěla začít držet dietu – dělat něco se svou postavou a váhou

Měla jsem velkou nadváhu, i když
jsem nikdy nejedla sladké.
Chtěla jsem opět vypadat krásně.
S KetoFit už hubnou i mé kolegyně :)

Když jsem chtěla začít držet dietu – dělat něco se svou postavou a váhou - byla jsem bezradná. Nevěděla jsem co omezit. Nejsem vůbec na sladké. V životě jsem nešla do cukrárny na zákusek.

Nespořádám tabulku čokolády na posezení. Abych vůbec věděla, že existuje čokoláda to mi musí kolegyně nabídnout čtvereček, když jí popadne mlsná, a já abych neurazila, neodmítnu. Nesladím už nějakou řádku let kávu ani čaje. Nepiji  sladké limonády. Mám ráda čistou vodu a minerálky pro které si jezdíme do lázní. Jediné v čem jsem měla jasno, že dělám chybu, bylo mé zobání oříšků a chipsů večer u televize spolu se skleničkami vína, které zbožňuji. Myslela jsem, že toto bude pro mě nepřekonatelná překážka. Zvládla jsem to hravě.

Měla jsem poměrně velkou motivaci.

Během tohoto roku se chystalo tolik rodinných událostí, že jsem si řekla, že si nebudu dělat před širokou rodinou ostudu a konečně se svou postavou něco udělám. Nejprve, a to už po 3 týdnech, se konal sraz spolužáku ze střední školy a v té době jsem měla dole 9 kg, byla jsem už tehdy sama na sebe „pyšná“. Následovala oslava 70 let maminky a to jsem skoro dosáhla svého cíle. Sama jsem viděla, že ještě ta postava není tak dokonalá a když to šlo tak skvěle, pokračovala jsem. V červenci se vdávala jedna z naší dcer a to jsem byla opravdu sama se sebou spokojena.

Brzy jsem dosáhla svého cíle, v pase, v bocích i přes hruď. Dříve jsem měla dosti silné ruce a paže a ty se zúžily. V kolenou se obvod snížil. Moje hladina energie vystřelila nahoru. Cítila jsem se stejně svěží v šest ráno, v poledne i v šest večer. Lépe se mi usíná, i spí.

Zhubla jsem s KetoFit

Myslela jsem, že je KetoFit drahý, ale není!
Do dnes s KetoFit zhubly i mé 3 kolegyně.

Ani už nevím kde na internetu jsem narazila na KetoFit dietu, ale velice mne tehda zaujala. Každý kdo se mně zeptá kolik stála dieta, tak reaguje přesně tak jako já jsem zareagovala na cenu – to je drahé. Ale když jsem si uvědomila kolik dám za běžné jídlo tak vlastně nic navíc tato dieta nestojí. A když jsem toto řekla kolegyni, která také tak zareagovala a měla s váhou stejné potíže jako já a viděla u mne výsledky (nejlepší reklama) okamžitě chtěla znát stránky a ještě týž den se mnou konzultovala jídla z Ketofit diety. Kolegyně si také hned objednala proteinové koktejly a dnes je stejně spokojená jako já. Hodně nám pomáhala inspirace na dietní jídla a spousta receptů od KetoFit.

Stejným způsobem jsem navnadila i další 3 vaše zákazníky a všichni jsou moc spokojeni. Nedávno jsem se setkala s kamarádkou, se kterou jsem se viděla naposledy v lednu tohoto roku, tedy před mým rozhodnutím zhubnout. Celá schůzka se točila kolem diety a dnes už je jedna z dalších vašich zákaznic.

Toto setkání mi připomnělo, že jsem vám ještě neposlala mé nové fotografie. Já jsem po překonání vysněné hranice své váhy neváhala a pokračuji s hubnutím dodnes. Svého vysněné váhy jsem dosáhla za pouhých 10 týdnů. Až jsem se zděsila jak rychle to jde dolů. Momentálně u mne probíhá stabilizační období. Ale už se těším až opět začnu striktně dodržovat všechna pravidla. Největší problém mi dělá dodržovat jen 3 hodinový odstup mezi jídly. Nemám totiž vůbec hlad a musím si chystat budík ať neprošvihnu časový úsek.

Proteinová dieta KetoFit

KetoFit mi opravdu velmi pomohl, po snížení váhy se můj stav zlepšil a cítím se teď mnohem lépe.

+ Důsledkem snížení váhy mi zmizela spousta problémů.

+ Měla jsem velké problémy s praskáním v kolenou při běžné chůziToto také zcela vymizelo.

+ Dělaly se mi modřiny všude po těle při slabém dotyku a opravdu už jsem bez modřin.

+ Pevně věřím, že postupně se mi upraví i tlak a zmizí další neduhy.                       

Pozdravem vaše spokojená
Renáta*

 

Facebook Renáty:
https://www.facebook.com/renata.kretinska

Chci také ZHUBNOUT
 

Gratulujeme Renátě za úžasnou životní změnu!

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.