Do pátku: SLEVA 25 % na VŠECHNY nezlevněné POLÉVKY pro rychlé hubnutí. Zadejte kód FastFit. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Zkušenosti s keto dietou - jak se mi hublo

Ahoj jmenuji se Dominika a chtěla bych Vám sdělit svůj krátký příběh.Ano, i já jsem to nechala zajít zbytečně daleko.    Znáte ten pocit, když se jednoho dne probudíte a řeknete si: ,,Kdo je sakra v

Zkušenosti s keto dietou
Jak se mi hublo? Šlo to snadno?

Ahoj jmenuji se Dominika a chtěla bych Vám sdělit svůj krátký příběh.
Ano, i já jsem to nechala zajít zbytečně daleko. 

Znáte ten pocit, když se jednoho dne probudíte a řeknete si: ,,Kdo je sakra v tom zrcadle?" Přesně tenhle pocit jsem zažila po Vánocích a rozhodla se s tím něco dělat. Od mala jsem závodně sportovala a s váhou nikdy nebyl problém. Ovšem při studiu na vysoké škole, kdy jsem jen ležela v knihách, a ještě chodila na brigádu, jsem zapomínala sama na sebe. Nedopřála jsem si ani pořádnou kvalitní stravu a najednou šla váha bleskem nahoru. Byla jsem často unavená a vyčerpaná. Donutilo mě to se nad sebou a svým stylem života zamyslet.

Přišlo rozhodnutí
Motivovaly mě kamarádky

Jediná možnost, jak ze začarovaného kruhu únavy, nekvalitní stravy a hrůzostrašné váhy, byla jednoznačně zhubnout. Začala jsem hledat, jaké jsou možnosti jak rychle zhubnout. V dubnu 2020 jsem narazila na různé články ohledně keto diety. Nikdy dříve jsem žádnou dietu nedržela, ale tato se mi zdála jako dobrý nápad.

Několik kamarádek, které měly s keto dietou vlastní zkušenosti, mne vyzívaly, abych neváhala a zkusila to. U většiny lidí jsem se však setkala spíše s negativními názory a pochybnostmi. Ptali se mě, zda se nebojím ,,jojo'' efektu apod. Jenže víte co? Pokud opravdu v něco věříte, zvládnete to! Byla jsem velmi odhodlaná a měla jasnou představu, kam to chci dotáhnout.

Mé zkušenosti s keto dietou za pár dní

Na základě zkušeností lidí jsem sáhla po KetoFit

Na internetu mi hned padl do oka KetoFit. Zaujaly mě produkty i jejich cena. I to, že je keto dieta KetoFit vyvinuta pro ženy. Největší motivací však byly především recenze keto diety žen i mužů ( i když je pro ženy :) ) kteří s KetoFit dosáhli své vysněné postavy. Bez váhání jsem se i já rozhodla podělit o své zkušenosti s keto dietou. Byla bych šťastná, kdybych mohla tímto někomu aspoň trochu pomoci začít přemýšlet o této dietě.

Váha šla ihned dolů!
A co víc, začala jsem i sportovat :)

Když mi dorazil veliký balíček, byla jsem nadšená a natěšená, až začnu svůj první den diety. Samozřejmě začátky nebyly úplně lehké, i když jsem měla vše nastudováno a věděla jsem do čeho jdu. Pustila jsem se do nových jídel, nového stravovacího režimu. Trvalo mi asi týden, než si tělo zvyklo, ale pak? Kila začala padat dolů... A já začala opět žít. Začala jsem dokonce chodit do fitka, na bazén, procházky, hory. Mám najednou velikou spoustu energie a cítím se opravdu skvěle. Ze 76 kilo, které jsem měla v dubnu, jsem nyní na mnohem nižší váze. Samozřejmě chci dál pokračovat a dovést to do zdárného konce. 

Zkušenosti s keto dietou KetoFit - začala jsem i sportovat

 

Co se týče jídel, dá se říct, že mi vše chutnalo. Často jsem měla proteinové koktejly, velmi mi chutnají proteinové omelety na sto způsobů, keto chleba, proteinové těstoviny, samozřejmě sladké dobroty ve formě proteinový tyčinek a další jídla. Ani jsem si nepřipadala, že jsem na dietě.

Keto dieta - jídla pro rychlé hubnutí

Moje oblíbená jídla, můžete je také vyzkoušet. Doporučuji.
Koupíte je zde v e-shopu: proteinová keto jídla

Nejvíc koukali ti nevěřící

Okolí bylo velmi překvapené a především ti, kteří mě od keto diety nejvíce odrazovali. Všichni se mě ptali: ,,Jak jsi to dokázala a ještě za tak krátkou dobu?'' Vždy říkám, že stačí mít motivaci, pevnou vůli, a hlavně víru v sebe sama.

Svou důvěru jsem dala také KetoFit, kterému vděčím za pořádné nakopnutí a krásný start ke splnění mého snu. Do dnes si stále kupuju spoustu produktů, které mi nejvíce chutnaly a zkrátka se jich nechci vzdát. :D

 

Fotografie před zkušenostmi s keto dietou

Zkušenosti s keto dietou - než jsem zhubla

 

Mé nové já s KetoFit :)

Zkušenosti s keto dietou - jak se mi povedlo zhubnout

Motivace na závěr?
Nezačínejte až zítra, začněte hned a nebojte se.

Pokud jen trochu uvažujete o této dietě, mohu Vám ji jen doporučit na základě mých zkušeností s keto dietou. Nezačínejte až zítra, začněte hned a nebojte se. Zvládla jsem to já a spousta dalších.
Zvládnete to i Vy! :)

Krásný den
Domča, věrná zákaznice KetoFit

 

  

Gratulujeme Dominice k úžasné životní změně!
Velmi jí to teď sluší.
Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Hubnutí s KetoFit je snadnější než cokoliv jiného.
Klikněte na růžové tlačítko a změňte svůj život.

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout


Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.
Podívejte se i na další recenze a zkušenosti s keto dietou.

 

Zkušenosti s keto dietou na FACEBOOKU

keto skupina KetoFit