20% SLEVA na oblíbené produkty. Hledejte štítek FitDezert. Platí na nezlevněné. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

O několik konfekčních velikostí méně díky Ketofit.

Nikdy jsem nepatřila k ženám, které se často váží. Já jsem se naopak nevážila vůbec. Věděla jsem, že mám nadváhu a sem tam jsem vyzkoušela nějakou tu dietu.

V článku se dozvíte:

Nikdy jsem nepatřila k ženám, které se často váží. Já jsem se naopak nevážila vůbec. Věděla jsem, že mám nadváhu a sem tam jsem vyzkoušela nějakou tu dietu, ale bez výsledku. Vždy jsem váhu nabrala zpět. K výraznější změně mne však nakopla až má kolegyně z práce, která s keto dietou od Ketofit výrazně zhubla a váhu si dokonce dlouho drží. Na základě této zkušenosti s Ketofitem jsem si řekla, že když jí pomohla keto dieta, proč to také nezkusit. Když to zvládli jiní a mají dobré zkušenosti s keto dietou, zvládnu to i já. V listopadu jsem začala s hubnutím.

Začala jsem opravdu poctivě, protože jsem z diety chtěla vytěžit maximum

I když to byla poměrně velká změna, keto dietu s Ketofit jsem držela poctivě od samého začátku. Denně jsem jedla doporučených 5 jídel Ketofit a povolenou zeleninuPrvní výsledky jsem na oblečení viděla poměrně rychle, to mě ještě více motivovalo a o fungování keto diety či low carb stravování jsem se zajímala čím dál více. Bylo prostě skvělé vidět, jak rychle se hubne s keto dietou. Názor na keto dietu jsem si tak udělala opravdu rychle.

Vše jsem si načetla nejen ve Fit magazínu, ale i na dalších webech. Chtěla jsem vědět, jak ketóza funguje, co mě z ketózy může vyhodit, ale i to, jak mohu zabránit jojo efektu, chtěla jsem vědět vše o stravování při keto dietě. Narážela jsem na různé testy a recenze na keto dietu, které doporučovaly nejlepší keto diety na trhu. Zároveň jsem postupně nacházela celé komunity lidí, kteří si nemohou nízkosacharidové stravování vynachválit a při přechodu do druhé fáze jsem zde často hledala inspiraci. Navíc jsem zde narážela i na pozitivní recenze Ketofit, ale hlavně na další informace, proč je keto dieta s Ketofit tak oblíbená dieta.

Zhubla jsam s účinnou dietou Ketofit
Jak jsem vypadala před hubnutním s Ketofit

K hubnutí mě motivovala kamarádka, měla jsem o 4 velikosti více než je doporučeno na mou výšku.

Nízkosacharidové stravování jsem si skutečně zamilovala

V druhé fázi keto diety s Ketofit jsem přešla na dva koktejly Ketofit denně a k tomu si sama připravovala další nízkosacharidová jídla bohatá na bílkoviny. Nejdříve jsem sáhla po vyzkoušených receptech ze skupiny na Facebooku a z receptáře Ketofit. Následně jsem se s nadšením pustila do experimentování a jídla mi natolik zachutnala, že se staly trvalou součástí mého životního stylu. Samozřejmě, že občas zhřeším, třeba vínko jednou týdně si prostě odpustit nedokážu, i když bych ho při keto dietě neměla pít. S Ketofit si to můžu dovolit, protože je to nejlepší keto dieta.

Před a po s keto dietou Ketofit

Moje oblíbená keto jídla od Ketofit

Ohlédnutí za mou cestou ke štíhlejší postavě

Má cesta s Ketofit začala před 15 měsíci a od té doby se cítím opravdu skvěle. Nemohu říct, kolik jsem zhubla kilogramů, protože jsem stále ženou, která se neváží a asi se nikdy vážit nezačne. Nosím však o 4 konfekční velikosti menší oblečení, jsem plná energie a vrátilo se mi sebevědomí, a to je to nejdůležitější. Moje zkušenosti s dietou Ketofit jsou tak opravdu výborné.

Ketofit nyní všem doporučuji, nejen jako jídlo na hubnutí, ale i jako skvělou podporu, jak se cítit lépe. Účinky keto diety Ketofit je jistě pozitivně překvapí.

Keto jídla Ketofit