Horké SLEVY až 45 % na většinu jídel pro letní hubnutí. Do půlnoci >> Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Mám produkty KetoFit® míchat s mlékem nebo s vodou?

Speciálních jídla pro rychlé hubnutí KetoFit® jako například koktejly, polévky, omelety, palačinky a další jsou v práškové formě. K jejich přípravě stačí přidat vhodnou tekutinu a lahodné jídlo máte během pár sekund hotové. I přesto, že je jejich příprava jednoduchá, je důležité si dopředu rozmyslet, s čím budete produkty KetoFit® míchat. Ještě před zahájením vašeho hubnutí je potřeba si zvolit, jestli upřednostníte míchání s vodou nebo mlékem. Čemu dát přednost? Velmi záleží na vaší počáteční váze a také na vašem vysněném hubnoucím cíli.

Kdy míchat proteinové koktejly s vodou?
Když vážím do 100 kg

Hubnoucí koktejly a ostatní jídla KetoFit míchejte s vodou v případě nadváhy do 100 kg hmotnosti. Úbytek vaší váhy tak bude rychlejší a efektivnější. Pokud se vaše váha pohybuje okolo 90 až 100 kg, máte více možností a můžete si zvolit míchání s vodou a mlékem ½ na ½ .

Kdy míchat keto jídla KetoFit s vodou

Kdy míchat proteinové koktejly s mlékem?
Když vážím nad 100 kg

Hubnoucí koktejly a ostatní jídla míchejte s mlékem v případě vyšší nadváhy nad 100 kg hmotnosti. Proč je mléko v takovém případě vhodnější? Pokud je vaše tělesná váha velmi vysoká a začnete hubnout, vaše tělo bude potřebovat vysoké množství živin a právě mléko při vysoké nadváze tyto živiny dodá. Pokud byste produkty KetoFit® míchali s vodou, tak při vyšší nadváze by mohlo být hubnutí až příliš rychlé. Míchání s mlékem spalování tukových zásob lehce zpomalí a vy díky tomu budete hubnout přirozeněji a předejde nechtěnému jojo efektu.

Kdy míchat keto jídla KetoFit s mlékem

Dále můžete mléko zařadit v případě, že produkty KetoFit® konzumujete jako doplněk stravy a chcete jimi plnohodnotně nahradit jídlo ve vašem jídelníčku. Například při fit stravování, při sportu, nebo když si chcete zlepšit jídelníček.

Jaké mléko mám v ketodietě zvolit?

Používejte takové typy, které obsahují nižší podíl tuků a jsou bez přidaných cukrů. Jaká mléka můžete použít pro přípravu jídel KetoFit®?

  • Nízkotučné mléko,
  • Polotučné mléko,
  • Rostlinná mléka bez přidaného cukru (mandlové, sojové, kokosové). 

Máte nadváhu nad 100 kg, ale nechcete míchat produkty s mlékem?

Existují další 2 možnosti, díky kterým vaše tělo dostane vše, co potřebuje a navíc budete stále hubnout.

  • První možnost: denně konzumujte 5 produktů KetoFit®, k tomu 1 jídlo z povolených potravin pro stabilizační fázi a jídelníček doplňte o 500 gramů zeleniny. 

  • Druhá možnost: každý den konzumujte 6 porcí produktů KetoFit® (zde očekávejte nejrychlejší hubnutí).

Potřebujete poradit, které produkty a nápoje při ketodietě zvolit? Pokračujte zde.