Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Fáze a průběh ketodiety

Rozhodla jste se vydat na cestu za svou vysněnou figurou a nejste si jistá, co vás čeká? S Ketofit nemusíte mít žádné obavy. Hubnutí je snadné, nečeká vás žádné složité počítání kalorií, vážení jídla nebo dlouhé hodiny v kuchyni. Dokonce nemusíte ani sportovat!

Při hubnutí s keto dietou Ketofit vás čekají dvě fáze hubnutí:

 • První hubnoucí fáze (F1) zajistí rychlý úbytek tělesné hmotnosti i centimetrů.

 • Druhá hubnoucí fáze (F2) slouží k zafixování váhy a postupnému návratu k běžné stravě.

 

Jak probíhá keto dieta a kolik má fází?

Jak probíhá ketodieta

První fáze hubnutí - F1

Nečekejte na vhodný okamžik a na cestu za vysněnou postavou se vydejte už dnesF1 vám zajistí maximální úbytek váhy. Během dvou dnů se dostanete do stavu ketózy a začínáte spalovat tuky a hubnout. Už po několika dnech s redukčním plánem od Ketofit uvidíte první změny na vaší postavě.

Co jíst a jak postupovat v F1?

 • Během F1 vynechejte z jídelníčku všechny běžné pokrmy a jezte pouze proteinová jídla Ketofit. Celkem 5 jídel denně, každé jídlo 1x za 3 hodiny.

 • Po každém jídle vypijte 250-300 ml vody.

 • Z produktů Ketofit můžete kombinovat jakákoliv jídla určená pro F1, protože všechna mají stejný účinek na hubnutí. V našem e-shopu je najdete tady.

V průběhu diety určitě nejezte jiná jídla než produkty Ketofit a povolené druhy zeleniny. V případě porušení tohoto doporučení dojde k přerušení ketózy a vy přestanete hubnout. Pro úspěšné hubnutí doporučujeme držet se předepsaných instrukcí.

F1 není vhodné používat bez porady s lékařem déle než 3 týdny.

Jídla Ketofit můžete připravovat s vodou nebo mlékem.

Příprava s vodou

 • Příprava jídel Ketofit s vodou zesiluje hubnoucí efekt. Zvolte ji při nižší počáteční váze (do 100 kg), kdy se hubne přirozeně pomaleji.

 • Jídla Ketofit připravená s vodou slouží především jako doplněk stravy. Doporučujeme zařadit do jídelníčku také jídla vhodná pro F1 z receptáře Ketofit. Můžete se také poradit s naším výživovým poradcem.

 • Obsah sacharidů v 1 porci jídla Ketofit s vodou: od 0,9 g (dle typu jídla).

Příprava s mlékem

 • Příprava Ketofit jídel s mlékem je velmi praktická a snadná. Nic dalšího už pro hubnutí nepotřebujete.

 • Jídla Ketofit připravená s mlékem mohou sloužit jako náhrada celodenní stravy určená k hubnutí. Mléko zmírňuje rychlost hubnutí, proto doporučujeme tuto kombinaci při vyšším stupni obezity, kdy je hubnutí přirozeně velmi rychlé. Hubnutí je v takovém případě žádoucí zpomalit, aby nedošlo k přetížení organismu.

 • Obsah sacharidů v 1 porci s mlékem: od 6,9 g (dle typu jídla).

 • Kravské mléko můžete nahradit i vašimi oblíbenými rostlinnými alternativami mléka.

Povolená zelenina a jiné suroviny pro F1 ketonové diety

Během F1 můžete k jídlům Ketofit nebo mezi nimi jíst také povolenou zeleninu v celkovém množství 500 g za den. Můžete si ji dopřát syrovou i tepelně zpracovanou.

Podívejte se na seznam povolené zeleniny pro F1 a zjistěte, jak ji připravovat, nebo jaké nápoje zařadit do pitného režimu.

Doporučení pro F1
 

 

Nejste si jistí, jak si sestavit jídelníček pro F1? Produkty určené pro F1 (poznáte podle označení uvedeného na obalu) můžete během dne libovolně kombinovat podle vlastní chuti. Pro inspiraci se podívejte na ukázkový den s Ketofit v F1.

Jak dlouho zůstanete v F1?

Délka F1 závisí především na tom, kolik kilogramů chcete zhubnout. Dělí vás od vysněné figury jen pár centimetrů v pase navíc, nebo chcete výrazně posunout ručičku váhy doleva a cítit se zase fit? Proteinová dieta Ketofit vám pomůže s obojím!

Vyberte si jeden z redukčních plánů Ketofit a pusťte se do hubnutí nadbytečných kilogramů ještě dnes.

Kolik týdnů budete dodržovat F1?

 • U redukčního plánu SOFT dodržujte 1 týden.

 • U redukčního plánu OPTIMAL dodržujte 2 týdny.

 • U redukčního plánu MAXI dodržujte 4 týdny.

 • U redukčního plánu MAXI PLUS dodržujte celkem 6 týdnů (4 týdny v rámci redukčního plánu MAXI a 2 týdny v rámci redukčního plánu OPTIMAL).

Potřebujete zhubnout více kilogramů? Redukční plány můžete opakovat, abyste dosáhli optimálního výsledku. Přečtěte si více o délce první fáze keto diety a zjistěte, jaký postup pro vás bude nejlepší.

Další doporučení a tipy pro F1

 • Vážíte-li méně než 70 kg můžete zvolit jen 4 Ketofit jídla denně a jedno nízkosacharidové jídlo denně dopoledne (tvarůžky, mozzarella, šunka + zelenina).

 • Vážíte-li více než 100 kg a máte při keto dietě hlad, můžete jíst dokonce 6 Ketofit jídel denně + zeleninu.

 • Během prvních 2 týdnů F1 nedoporučujeme sportovat, větší fyzická zátěž může být náročná.

 • Zaměřte se na větší přísun hořčíku a vitamínu C, které podporují celkovou vitalitu organismu. Pro doplnění hořčíku doporučujeme pít Magnesii.

Neváhejte a vydejte se na cestu za vaší vysněnou figurou ještě dnes a již za několik dní uvidíte výsledek. Garancí je více než 95 000 spokojených zákaznic.

Vyberte si z bohaté nabídky jídel pro F1 a F2 keto diety Ketofit.

Chci začít hubnout s Ketofit
 

Druhá fáze hubnutí - F2

F2 slouží pro upevnění hmotnosti během návratu k běžné stravě. F2 následuje po F1 a její délka závisí na vybraném redukčním plánu.

Během F2 stále dochází k úbytku na váze, ale pomaleji než v F1.

Co jíst a jak postupovat v F2?

 • Základ jídelníčku stále tvoří jídla Ketofit, která si vychutnáte 3x denně. Z produktů Ketofit můžete jíst kterákoliv jídla, všechna mají na hubnutí stejný účinek (kromě produktů v kategorii dezerty/chuťovky - čtěte doporučení).

 • Další 2 jídla během dne si připravíte sami z povolených ingrediencí. Inspiraci najdete v našem receptáři. Musí to být bezpodmínečně bílkovinová jídla bez sacharidů. V první části F2 zařazujte 2x denně masové jídlo nebo mléčné výrobky. Ke konci stabilizační fáze už smíte jednou za den jíst i sacharidové potraviny (můžete si vybrat buď 100 g ovoce, nebo třeba 50 g pečiva, případně 50 g přílohy).

 • Stále dodržujte pitný režim – 2,5–3 litry tekutin denně.

 • Doporučujeme zařadit i oblíbený sport, který vám pomůže udržet novou váhu a dodá radost ze života.

Striktní druhá fáze hubnutí

Pokud chcete pokračovat v rychlejším tempu hubnutí, můžete dodržovat striktní stabilizační fázi: jíte pouze jídla Ketofit a zeleninu v neomezeném množství.

Povolená jídla a ingredience pro F2

Pro přípravu low carb jídel můžete využívat zeleninu, maso nebo sýry a další mléčné výrobky ze seznamu povolených potravin pro F2. Uvedené suroviny můžete vzájemně kombinovat, ale jedno jídlo nesmí přesahovat 600 kJ. Zelenina ze seznamu se do tohoto kalorického příjmu nepočítá.

Prozkoumat povolené potraviny pro F2

 

Tápete, jak sestavit jídelníček, který vám pomůže k vaší vysněné figuře? Inspiraci načerpáte v našich fit receptech a také ukázkovém jídelníčku pro F2.

Jak dlouho zůstanete v F2?

Délka trvání stabilizační fáze F2 závisí na tom, jakou jste si určili cílovou váhu a tedy na konkrétním vybraném redukčním plánu.

Kolik týdnů zůstanete v F2?

 • U redukčního plánu SOFT dodržujte 3 týdny.

 • U redukčního plánu OPTIMAL dodržujte 4 týdny.

 • U redukčního plánu MAXI dodržujte 5 týdnů.

 • U redukčního plánu MAXI PLUS dodržujte celkem 9 týdnů (5 týdnů v rámci redukčního plánu MAXI a 4 týdny v rámci redukčního plánu OPTIMAL).

 

Jídla KetoFit pro hubnoucí i stabilizační fázi

 Hubněte s Ketofit balíčky pro keto dietu výhodněji.

Výhodné balíčky keto jídel