20% SLEVA na oblíbené produkty. Hledejte štítek FitDezert. Platí na nezlevněné. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Dojídání po dětech a špatná strava, výsledek 93 kg nadváha

Dojídání po dětech a špatná strava,výsledek 93 kg nadváha

Zkušenosti s ketodietou: Hubnutí šlo nečekaně hladce

V roce 2012 se mi narodila dvojčátka, dnes už 7 mi leté slečny, které miluji. Jako asi skoro každá mamka, jsem po dětech dojídala tady rohlík, tady sušenku. Váha šla pomalu, ale jistě nahoru, neřešila jsem to. S postupem času mi vysoká nadváha ale začala vadit. Zkoušet jsem různé diety a cvičení. Moje snaha shodit nějaké kilo se mi vždy po 3 týdnech cvičení bohužel rozplynula. Neměla jsem silnou vůli vydržet bez sladkého a pravidelně cvičit.

Díky špatné stravě váha šla ještě výše až na 93 kg

Když děti šly do školky a já do práce, tak přibírání pokračovalo vesele dál. Nebylo to dojídání po dětech, ale špatná strava a chuť k jídlu. Když jsem přišla domu po 12 ti hodinové směně, otevřela jsem ledničku a snědla na co přišla. Protože děti mají oběd ve škole a manžel v práci, nevařila jsem. Přes týden můj oběd bylo pečivo s něčím, protože jsem kvůli jedné porci pro sebe nechtěla vařit.

Váha se tímto stylem života vyšplhala na 93 kg, to je při mé výšce opravdu hodně.
Komplikace spojené s nadváhou vám nemusím ani popisovat.

proměna před a po

Dál už to nešlo, sáhla jsem po keto dietě

Byl nejvyšší čas s tím něco udělat, hledala jsem na internetu různé možnosti a ze všech možných diet mě nejvíce oslovilo keto hubnutí. Podle recenzí šlo o rychlé hubnutí bez potřeby sportu. Při mém pracovním vytížení a s dětmi ideální volba.

Hodně jsem si ještě o keto dietách přečetla a dlouhou dobu se rozhodovala, kterou zkusit. Nakonec jsem se rozhodla pro keto dietu KetoFit - určenou primárně ženám. Když jsem v červnu začala, byla moje váha 93 kg. Postupovala jsem přesně podle pokynů. Čekala jsem nějaké složitosti, ale bylo to opravdu snadné - jen jíst a hubnout :)

Pomohla mi i skupina na Facebooku KetoFit poradna, kde jsem si často šla pro inspiraci.

V KetoFit skupině sdílí své zkušenosti, recepty, proměny více než 4 100 členů.

keto skupina KetoFit

Přidejte se do skupiny zde

Hubnutí šlo nečekaně snadno

Uvítala jsem rychlou přípravu keto jídel. Strašně se mi libí, že proteinové nápoje si můžu dát v práci - i když zrovna nemám pauzu. Díky koktejlům nemám pocit hladu, ani chutě na sladké. V kabelce mám vždy proteinovou tyčinku, abych měla svačinku vždy po ruce, když jsem na cestě. Potřebuji-li něco zobat třeba u televize, dám si směs oříšků. Postupně jsem mezi keto jídla zařazovala i běžné suroviny a jídla z receptáře. Zachutnaly mi zeleninové saláty a maso v kontaktním grilu, které jsem dříve nemusela. Během několika týdnů jsem se dostala na svou cílovou váhu. 

Okolí mě teď chválí

Naučila jsem se pravidelnému stravovaní s keto jídly, jíst optimální porce, odvykla jsem si na sladké. KetoFit mi nejen pomohl zhubnout, ale naučil mě i novému životnímu stylu a to úplně nenásilnou formou. Velmi mě teď těší, když mě lidé z okolí pochválí, že mi to moc sluší. Cítím se líp na těle i na duši. 

keto proměna před a po

 

Za sebe můžu říci jedno velké DÍKY a všem KetoFit jen doporučit. 

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout

 

Gratulujeme Vendulce ke skvělému výsledku

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes s keto dietou, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.