Ptejte se: +420 770 110 650


Proteinové a keto recepty
pro STABILIZAČNÍ FÁZI 

FÁZE STABILIZAČNÍ slouží k návratu k běžnému jídlu.
Během fáze stabilizační jíte 3 jídla KetoFit a 2 jídla připravená z běžných surovin. Abychom vám hubnutí usnadnili, připravili jsme několik receptů do fáze stabilizační na lahodná jídla.

Příchutě do koktejlu nahradí cukrSlaďte příchutěmi KetoFit
Nahradí klasický cukr a dodají skvělou chuť

Příchutěmi KetoFit si můžete osladit studené i teplé nápoje, kávu, můžete je přidat do všech dezertů, dortů a sladkostí, všude tam kde se běžně používá cukr.

Ukázky, jak sladit příchutěmi KetoFit

 

Proteinové vafle s džemy bez cukru
Proteinové vafle

Nejlepší snídaně? To jsou jednoznačně proteinové vafle s lahodným džemem. Díky minimálnímu obsahu sacharidů si je můžete vychutnat od 2. fáze keto diety.

Recept proteinové vafle

 

Proteinové mini bábovky
Čokoládové mini bábovky

Máte chuť na sladkou a zdravou tečku ke kávě? Vyzkoušejte keto verzi - jedna porce obsahuje pouze 8 g sacharidů a navíc vás řádně zasytí díky 33 g bílkovin

Keto recept mini bábovky 

 

low carb lívance keto recept
Low carb lívance

Low carb lívance se skvěle hodí do stabilizační fáze i po sportu pro doplnění kvalitních bílkovin, kterých obsahují úžasných 38 g. Zároveň doplníte 26 vitamínů a minerálů.

Low carb lívance 

 

Recept na low carb tiramisu s proteiny
Low carb tiramisu

Italské lahodné tiramisu v low carb verzi, po kterém jen tak nepřiberete. Je s minimem sacharidů a pořádnou porcí 35 g kvalitních bílkovin. Doporučujeme.

Low carb tiramisu recept 

 

 

low carb citronové kuře na olivách
Citronové kuře na olivách

Kuřecí maso patří k oblíbeným surovinám pro přípravu hlavních low carb chodů. Obsahuje vysoký podíl kvalitních bílkovin. Vyzkoušejte tuto lahůdku s citronem a olivami.

Keto recept 

 

 

Vyzkoušejte recept na nízkosacharidový čokoládový cake
Nízkosacharidový čokoládový cake

Jeden z nejrychlejších dezertů. Stačí pár minut a nízkosacharidový cake máte připravený. Kromě toho, že je moc dobrý, dodá vám 25 g bílkovin.

Nízkosacharidový čokoládovy cake

 

Kokosový suk - keto recept
Keto kokosový suk

Tak tuto klasiky byste si neměli nechat ujít. Kdo by nemiloval kokosový suk. Ten v keto verzi je chuťově stejně dobrý jako originál. Pochutnáte si.

Recept na kokosový suk

 

 

 

 

14012 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den