Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Co je ketonová dieta

Ketonová dieta je dieta, při které ze stravy vynecháte sacharidy. KetoFit je jediná ketonová dieta stvořená výhradně pro ženy, stvořena českým vývojovým centrem. S ketonovou dietou KetoFit hubnete rychle a účinně bez jo-jo efektu.

V článku se dozvíte:

Jak začít s ketonovou dietou?

Stačí jíst pravidelně 5x denně jídla KetoFit - polévky, omelety, kaše, koktejly, smoothies, dezerty a váha půjde rychle dolů. Ketonová dieta KetoFit může být dle receptáře kombinována pouze s povolenou zeleninou. Všechny produkty koupíte za bezkonkurenční ceny v eshopu zde.

 

Ketonová dieta má mnoho synonym: proteinová dieta = ketogenní dieta = bílkovinová dieta.

Co je ketonová dieta?

 

Proč hubnout s ketonovou dietou KetoFit?

 • Protože není podmínkou sportovat – funguje to i bez sportu!
 • Ketonovou dietu KetoFit stvořili čeští odborníci na produkty pro vrcholové sportovce
 • Ketonová dieta je 100% férová, funkční a přírodní
 • S dietou KetoFit ztrácíte tělesný tuk bez pocitu hladu 
 • Hubnete efektivně a rychle. Jak rychle? Budete opravdu překvapeni - zeptejte se nás.
 • Samozřejmostí ketonové diety jsou teplá jídla
 • Bezkonkurenční cena za vysoce přírodní a moderní produkt skládající se z 36 esenciálních živin
 • Garance vrácení peněz, pokud nebudete s účinky KetoFit spokojeni
 • KetoFit ketonová dieta dokáže vaši váhu snížit a udržet bez jo-jo efektu

Proč Češkám vyhovuje ketonová dieta?

Po řadě průzkumů odborníci z KetoFitu zjistili, že českým ženám nejvíce vyhovuje tzv. ketonová dieta. Ketonová dieta, která se dostala z za poslední dekádu do popředí. Máte-li s ní zkušenosti, ketonová dieta po domácku není vůbec tak těžká jako jiné diety. Nemáte-li s ketonovou dietou zkušenosti, zbystřete, měli byste s ní zacházet velmi opatrně. Po čase mohou začít vypadávat vlasy a objevovat se vrásky, nemluvě o tom, že některá jídla nebudete chtít ani vidět. V takovém případě je ketonová dieta lepší od odborníků, kteří vědí co dělají. Na týden, dva, či tři si můžete objednat hotové balíčky jídel ketonové diety. Díky nim nemusíte počítat porce ani kalorie, nakupovat suroviny ani složitě vařit. Pojďme se na ketonovou dietu podívat blíže.

Ketonová dieta, je známa jako nástupce prvních proteinových diet, Atkinsonova dieta, Dukanova dieta... ze kterých ketonová dieta vychází. Tato dieta je založena na konzumaci bílkovin a na omezení konzumace sacharidů (příloh - velmi vágně řečeno).

Při ketonové dietě ženy hubnou rychle a snadno. Ketonová dieta skutečně zasytí a nepociťujete při ní takzvaný vlčí hlad. Každá spokojená klientka uvedla, že ji ketonová dieta omladila o 5 let.

Že to tady bylo už s krabičkami? Nenechte se mýlit, ketonová dieta je jiná. „Zatímco krabičková dieta vás nemusí zastihnout na dohodnutém místě, když cestujete, sáček instantního jídla nebo tyčinky z ketonové diety může mít u sebe neustále.

Recenze a zkušenosti s ketonovou dietou

Už více než 95 000 žen má s ketonovou dietou kladné zkušenost, jednou z nich je i Míša, která se nám svěřila se svým životním příběhem a popsala své zkušenosti právě s ketonovou dietou KetoFit:

Celý život jsem zápasila s velkou nadváhou, byla jsem věčná dietářka, mám za sebou různé mléčné diety, zeleninové, bez pečivové apod.. Nikdy jsem ale nebyla úspěšná. Hlavním důvodem proč jsem chtěla hubnout byla jednak rodina a hlavně neustálá bolest v kyčli, která mi vháněla až slzy do očí. Po dvou porodech a vlivem stresu jsem se dostala do obezity velkého stupně a při svojí výšce 180 cm jsem se dostala na neskutečně alarmujících 126kg. Musela jsem s tím něco udělat. Na základě recenzí a zkušeností s ketonovou dietou mých kamarádek jsem šáhla po KetoFit. 

Start byl snadný, dokonce jsem ani neměla chuť na sladké v průběhu ketonové diety a to jsem závislák. Můj cíl byl 75 kg. Dělala jsem vše podle návodu a kila šla před očima dolů. A teď? Už jsem zase sebevědomá žena. KetoFit mě vrátil zpět do hry. Všem kolem sebe nyní říkám jen kladné recenze na tuto ketonovou dietu. Kdybych se měla znovu rozhodovat, jdu od toho zase.

Výsledky ketonové diety

A co vy? Stále se rozhodujete, zda se pustit do ketonové diety? Výsledků a úspěchů bezpočtu žen, které s KetoFit zhubly najdete plný internet a je téměř 100% jisté, že rychlejší a efektivnější hubnutí v současné době nenajdete. Výsledky ketonové diety KetoFit mluví samy za sebe, můžete se na ně spolehnout. Stovky recenzí a hodnocení KetoFit najdete také na Heuréka.cz a Zboži.cz, kde se průměrné hodnocení pohybuje kolem 97-98 % spokojenosti. Tak neváhejte a pusťte se do hubnutí jako ostatní dámy a za pár týdnů budete maximálně spokojená jako Míša.

 

Princip ketonové diety

Ketonová dieta se vyznačuje tím, že se tělo dostává do ketózy (organismus hradí energetické potřeby z tukové tkáně) a vy hubnete rychleji. Při ketonové dietě se jídelníček skládá pouze z bílkovin a mála tuků. Sacharidů je v ketonové dietě povoleno jen nepatrné malé množství. V ketonové dietě se nesmí přijmout více než 40 g sacharidů za celý den, aby byl organismus stále ve vysoké ketóze. Jestli potřebujete ketonovou dietu si snadno zjistíte pomocí BMI kalkulačky zde.

Během ketonové diety byste měla jíst 5 malých, ale sytých porcí jídla za den. Po vstupu do ketózy trvá ještě 2-3 dny než je ketonová dieta plně funkční. Při ketonové dietě je důležité hodně pít, a to tekutiny bez cukru a sirupů. Ketonová dieta je bezpečná, ale tak jako vše se musí držet s rozumem. Pro zajímavost ketonová dieta se používá ke zmírnění onemocnění: epilepsie, různé druhy rakoviny a různá autoimunitní onemocnění.

Ketonová dieta

 

Jsou nějaká rizika ketonové diety?

Tato dieta je vhodná téměř pro všechny a zásadní rizika při ketonové dietě nehrozí.
Jediné na co je potřeba si dávat pozor, aby nedošlo ke snížení příjmu vitamínů a minerálů, které mohou mít za následek zhoršení stavu vlasů, nehtů, pokožky a další nežádoucí dopady. Jídla KetoFit obsahují předepsaná množství vitamínů a minerálů. Celkový denní příjem sacharidů z jídel a nápojů by neměl přesáhnout 40 g, jinak dojde k přerušení ketózy.

Jak vypadá ketonový jídelníček před a po ketonové dietě

Ketonová dieta KefoFit funguje následovně: jíte 5 produktů denně – jedenkrát za 3h a krásně hubnete. Můžete jíst libovolná jídla ketonové diety KetoFit.

KetoFit je dokonalý produkt ketonové diety s jedinečným účinkem na hubnutí.

Ketonová dieta KetoFit svým složením chrání svěží vzhled a kvalitu pokožky, vlasů i nehtů. V ketonové dietě KetoFit přijímáte všechny potřebné vitamíny a živiny v klíčovém poměru pro správnou funkci ženského těla při hubnutí. KetoFit ketonová dieta znamená jistotu, že hubnete na plný výkon a přitom udržuje vaši imunitu, která by mohla být neodbornou dietou narušena.

ketonová dieta složeníNávrat k normálnímu jídelníčku po ketonové dietě musí být postupný. Je potřeba navyšovat maximálně 10 gramů sacharidů týdně, aby nepřišel nevítaný jo-jo efekt. Můžete se inspirovat jídelníčkem na hubnutí a dietními jídly. Ketonový jídelníček nabízí desítky receptů na slané i sladké delikatesy. Ve většině připadá se jedná o rychlá jídla, jídelníček vám tak bude při ketonové dietě dobrým pomocníkem. Pokud se ale nechcete trápit s vytvářením správného jídelníčku využijte KetoFit - nejznámější ketonovou dietu, kterou vytvořili čeští odborníci a přizpůsobili ji k efektivnímu hubnutí žen.

Co jíst při ketonové dietě?

 • čisté maso
 • ryby - mořské i sladkovodní
 • sýry do 30 % tuku, jogurty a mléko neochucené a pouze polotuční
 • vejce
 • omelety KetoFit
 • proteinové nápoje
 • zelenina
 • KetoFit čokoládu - když musíte zhřešit!
 • podívejte se na jídelníček ketonové diety na celý den

Několik ukázek z ketonového jídelníčku:

Ať už máte rádi pečivo, těstoviny nebo výborné sladké dezerty, přijdete si na své. Podle ketonového jídelníčku si můžete připravit třeba pikantní mexickou trotillu, keto burger, nebo oblíbené muffiny. A v létě vám přijdou vhod ovocné keto nanuky.

Všechny keto recepty

 

Mexicka keto tortilla pněná šunkou a sýrem
obsahuje pouze 5 g sacharidů v jedné porci, vitamíny, minerály a 21 g bílkovin.

 

Keto Burger s hovězím masem obsahuje pouze 2,5 g sacharidů na porci. Konečně burger, se kterým budete hubnout.

Proteinový keto nanuk plný vitamínů a minerálu. Léto nebo jakoukoliv oslavu si s touto dobrotou můžete užít naplno.

Jestli stále váháte zda definitivně zhubnout a pustit se do ketonové diety, přečtěte si nejprve recenze ketonové diety a vyzkoušejte testovací balíček KetoFit. Ochutnáte tak speciální jídla KetoFit diety za velice dobrou cenu.

Nebo se do hubnutí můžete pustit naplno a rovnou si objednat CENOVĚ VÝHODNÝ BALÍČEK ketonové diety na 4 týdny.