Horké SLEVY až 45 % na většinu jídel pro letní hubnutí. Do půlnoci >> Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Proč nekombinovat různé druhy keto diet

Rozhodli jste se hubnout s keto dietou a přemýšlíte o kombinaci různých produktů, abyste si výsledek pojistili? Dejte si pozor, právě to bývá problém, proč keto dieta výsledky nepřinesla!

V článku se dozvíte:

Cesta za nižší hmotností a vysněnou figurou je během na dlouhou trať. Ve své snaze o dokonalou proměnu se často uchylujeme ke kombinování různých přístupů a různých produktů, abychom si výsledek pojistili. Kombinovat různé druhy keto diet ale často výsledky nepřinese.

Proč nekombinovat keto diety?

Kombinování různých keto diet může přinést komplikace.

Princip keto diety

Keto dieta (také známá jako nízkosacharidová nebo proteinová dieta) patří dlouhodobě k nejoblíbenějším způsobům, jak se zbavit nadbytečných kilogramů. Nezáleží přitom, jestli chcete zhubnout 5 nebo 20 kilogramů.

Hlavním principem keto diety je snížení příjmu sacharidů, díky tomu se tělo dostane do tzv. ketózy, kdy čerpá energii pro své fungování z tukových zásob. Množství přijatých sacharidů je zcela zásadní pro úspěšné hubnutí.

Nízký obsah sacharidů je pro keto dietu stěžejní

Při keto dietě je důležité omezit sacharidy.

Kolik sacharidů by měla mít jedna porce jídla?

Pro spuštění ketózy je důležité, aby se denní příjem sacharidů udržel pod hranicí 50 g. Aby bylo vaše hubnutí opravdu rychlé a účinné, rozhodli jsme se jít ještě dál a s Ketofit produkty přijmete denně pouze 30 g sacharidů.

Abyste dosáhli denního příjmu sacharidů pod 30 g, mělo by jedno jídlo obsahovat maximálně 6 g sacharidů. Ketofit koktejl na hubnutí připravený s vodou obsahuje v jedné porci pouze 0,9 g sacharidů, takže si můžete kromě našich produktů s klidným svědomím dopřát 500 g povolené zeleniny nebo oříšků. Taky to dává prostor malým hříchům, když vás třeba honí chuť na něco dobrého – a vaše hubnutí bude pokračovat stále dál.

Pokud se rozhodnete kombinovat keto diety různých značek, čeká vás nekonečné pročítání etiket a počítání obsahu sacharidů v jednotlivých produktech.

Při kombinaci keto diet musíte pročítat etikety

Při kombinování keto diet se počítání sacharidů nevyhnete.

Nezapomínejte na kvalitní bílkoviny a pozor také na tuky

Aby hubnutí bylo opravdu účinné a vy jste i během diety měli dostatek energie, měly by keto produkty obsahovat také dostatečné množství kvalitních bílkovin. Pokud je v keto jídlech málo bílkovin, pak se ketóza může zastavit nebo se dokonce vůbec nespustí. Když nedáme tělu dostatek kvalitní potravy, může se cítit podvyživené a spalování tuků není tak efektivní.

Úskalím mohou být i tuky obsažené v keto produktech. Je-li obsah tuků v jídle příliš velký, zvyšuje to kalorickou hodnotu jídel. To vede k nízkému kalorickému deficitu a tím pádem se hubnutí zpomaluje.

Kvalitní bílkoviny jsou v keto dietě nezbytné

Kvalitní bílkoviny tvoří základ keto diety.

Cena (ne)rozhoduje

Cenu keto produktů ovlivňuje mnoho faktorů, ale nejvíce je to právě samotné složení. Proto se může cena Ketofit jídel zdát na první pohled vyšší. Produkty s větším množstvím sacharidů jsou sice levnější, ale hubnutí s nimi není tak efektivní. Cenu také zvyšuje kvalita dalších použitých surovin – bílkovin, vitamínů či minerálů. Během diety bychom se více než kdy jindy měli soustředit na to, že našemu tělu dodáváme kvalitní suroviny. Proto bychom měli v první řadě sledovat, zda levné produkty obsahují vše potřebné.

Další výhody Ketofit produktů

Kromě nejnižšího množství sacharidů ze všech keto diet na trhu vám Ketofit nabízí i další výhody:

  • Keto dieta od Ketofit je certifikovaná jako kompletní náhrada stravy – to znamená, že její složení je opravdu vyvážené a poskytne vám dostatek všech živin pro normální fungování organismu. 

  • V Ketofit jídlech najdete také unikátní komplex 26 vitamínů a minerálů, které vám dodají během hubnutí potřebnou vitalitu a dokonce podpoří váš imunitní systém.

  • Ketofit jsme vyvinuli jako dietu určenou speciálně pro ženy. Ve našich produktech proto najdete i kolagen, který se postará o to, abyste při hubnutí také dobře vypadaly – podpoří krásu vaší pleti, vlasů i nehtů.

  • Víme, jak důležitá je motivace. Proto vám nabízíme podporu během celého procesu hubnutí. Samozřejmostí jsou odpovědi na vaše časté dotazy, ale také Facebooková poradna, kde můžete sdílet své úspěchy, obavy nebo oblíbené recepty.

Keto dieta s Ketofit je jednoduchá a účinná

Hubněte s Ketofit bez starostí s počítáním sacharidů a kalorií.

 

Hubněte s Ketofit bez starostí!

Tip: Stále si nejste jistá, jestli je Ketofit to pravé? Přečtěte si zkušenosti našich spokojených zákaznicmají za sebou miliony snědených jídel a tisíce zhubnutých kilogramů.

Pustit se do keto diety na vlastní pěst není jednoduché

S vidinou úspory peněz se mnoho lidí pouští do keto diety na vlastní pěst. Trocha masa, tvarohu a zeleniny ale nestačí. Čeká vás také spousta času stráveného v kuchyni při přípravě jídla i při studiu kalorických tabulek. Ani to ale nemusí stačit, protože dosáhnout ketózy a účinně hubnout není s použitím běžných potravin snadné. Navíc čas je právě to, čeho se většině z nás dnes nedostává.

Domácí keto dieta je velmi náročná

Sestavení domácí keto diety je náročné a mnohdy bez výsledků.

Hubněte líp s Ketofit

Pádným argumentem, proč nedoporučujeme kombinovat Ketofit s jinými dietami, je jejich nejednotné složení, různý obsah živin a především rozdílný podíl sacharidů. Při kombinování keto jídel z různých zdrojů musíte věnovat čas počítání kalorií i makroživin, abyste se dostali na potřebných 30 g sacharidů a přitom nezanedbali vitamíny, minerály a další potřebné látky. 

Lišit se mohou také pokyny pro dodržování jednotlivých diet. Kvůli tomu často dochází k nejasnostem, kdy nevíte, jaké pokyny dodržovat pro dosažení co nejlepšího výsledku. Díky přehledným informacím je hubnutí s Ketofit opravdu snadné a ušetří vám spoustu času. Pro ty, kteří dávají přednost rostlinné stravě nebo snášejí špatně laktózu či lepek, je důležité také zřetelné označení, které je viditelné na první pohled.

Tím, že se spolehnete na keto dietu Ketofit, máte jistotu vyváženého složení s nejnižším množstvím sacharidů na trhu. Nemusíte už dále zjišťovat, jestli má vaše tělo dostatek vitamínů nebo bílkovin a hubnete snadno a rychle.

Shrnutí, proč nekombinovat více keto diet

  • Každá keto dieta má své unikátní složení, které budete muset sledovat a neustále počítat sacharidy, kalorie a tuky.
  • Pokyny ohledně počtu jídel, povolených potravin a jejich množství se liší.
  • Budete muset sledovat, zda vaše tělo dostává dostatek vitaminů a minerálů.
  • Příprava pokrmů jednotlivých značek se liší a může tak hravě dojít k omylu.