20% SLEVA na oblíbené produkty. Hledejte štítek FitDezert. Platí na nezlevněné. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Každý týden Smoothies za čtvrt MILIONU Korun. Pro 1000 výherců z celého Česka. Pojďte si pro svou výhru.

1 000 výherců z celého Česka získá od KetoFit 2 kusy proteinového Smoothie v celkové hodnotě 1 300 Kč. Každý může vyhrát i vícekrát!

Soutěžíte o jedinečné produkty pro fit postavu a zdravý životní styl. Vyhrát může každý, a to i vícekrát. Každý týden rozdáváme výrobky v hodnotě čtvrt milionu Korun.

Pravidla soutěže:

1 000 výherců získá 2ks KetoFit Smoothie v hodnotě 1 300 Kč. Vyhrát může každý, kdo splní pravidla soutěže**:


>> Odpovězte na soutěžní otázku zde, automaticky budete zařazeni do slosování.
 

Každý účastník soutěže získá navíc pěkný dárek
Pro všechny soutěžící přes Survio, máme připraven dárek: 10% slevu na celý sortiment značky KetoFit. Slevový kód soutěžícím rozešleme e-mailem několikrát v průběhu soutěže.

Od začátku soutěže 12.2. do 15.3. 2021 vybíráme celkem 1 000 výherců, kteří obdrží výhry Keto Fit Smoothies.

Kontaktování výherců:
Výherce budeme, vzhledem k rozměru soutěže a vysokému počtu výherců, kontaktovat vždy emailem hromadně, výjimečně skrze sociální síť. A to mezi 14.2 a 30.3 2021. (kontrolujte si prosím složku hromadná pošta nebo složku spam, abyste o nic nepřišli)

Proč rozdáváme Smoothie?

Chceme ho dostat do celého světa, i k vám na stůl, abyste mohli Smoothies KetoFit ochutnat všichni. Jsme pevně přesvědčeni, že se k nám vrátíte nakoupit další.

V čem je smoothie tak úžasné? Pochutnáte si. Je plné všech esenciální živiny a vitamínů. Podpoří organismus a imunitu.

  • Klidně Smoothiem nahraďte pětkrát denně běžné jídlo
    Až 21 dní nemusíte jíst nic jiného. Ano Smoothies jsou plnohodnotnou náhradou jídla během hubnutí! A teď se držte, obsahují 60 % VEGAN rostlinných proteinů, nic živočišného.
  • Minimum sacharidů, i když jsou ovocné - nepřiberete, i když je sladké. Podobný unikátní produkt skvělé chuti na trhu nenajdete.

Více o jedinečných výhodách, které tento nápoj nabízí a proč byste ho měli mít, se dočtete zde:
SMOOTHIE - síla pro celou rodinu

Proteinové Smoothie KetoFit


 

Je vaším cílem zhubnout, nebo zdravěji jíst? Nebo jen chcete podpořit své sportovní aktivity? Tip: PalaČinky a džemy KetoFit bez cukru a bez mouky.
 

**Účastí v soutěži souhlasíte se zpracováním osobních údajů, souhlasíte se zasíláním informací o výhře, novinkách a produktech KetoFit na váš email. Výherce účastí v soutěží souhlasí, že si zajistí přepravu výhry, nebo uhradí přepravní náklady u nás ve výši 89 Kč.