Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Ukázkový den s keto dietou

Keto dieta – postup a průběh

Vyberte si redukční plán podle toho, jak moc chcete snížit svou váhu.
Redukční plány keto diety Ketofit jsou sestaveny pro snadný den a účinné hubnutí.

Ketodieta
Ketodieta
Ketodieta

Přesvědčte se, jak snadný je každý den s keto dietou Ketofit. Spousta žen před vámi a zároveň s vámi užívá Ketofit každý den. Hubnou bez starostí a stresu. Užívají si skvělý pocit v novém těle. 

Pro vyzkoušení jsme pro vás připravili zkušební balíček Ketofit – objednat můžete zde.

Detailní postup keto diety
 

S keto dietou od snídaně až po večeři v F1

V první fázi hubnutí každý den jíte 5 jídel Ketofit.
Vždy 1 jídlo za 3 hodiny.
Po každém jídle keto diety vždy vypijte 250–500 ml vlažné vody.

Jídla během dne si můžete libovolně vybírat dle chuti a oblíbenosti.
Všechna jídla Ketofit mají uvedenou vhodnost do 1. fáze (koktejly, polévky, omelety, kaše, smoothies) a mají shodný redukční účinek.

Snídaně v 8:00
Vynikající teplá sýrová omeleta Ketofit.
Po jídle vypijte 250–500 ml vlažné vody. 

Svačina v 11:00
Oblíbená rajská polévka Ketofit. Stačí obsah sáčku zalít 250-300 ml horké vody a dobře rozmíchat.
Po jídle opět vypijte aspoň 250 ml vlažné vody. 

Oběd v 14:00
Ketofit svíčková omáčka se sterilovanými celerovými nudlička (nálev slijeme) nebo oblíbeným keto knedlíkem. Na maso si však raději počkejte až do druhé fáze hubnutí.
Po jídle vypijte 250–500 ml vlažné vody. 

Odpolední svačina v 17:00
Sladký koktejl Ketofit s oblíbenou oříškovou nebo kokosovou příchutí. Můžete si vybírat z více než 14 příchutí a dokonce je i libovolně míchat dle své chuti
Po jídle vypijte 250–500 ml vlažné vody. 

Večeře ve 20:00
Lahodná polévka kulajda. Polévku si můžete vylepšit nalámanými kousky kmínových tyčinek, které zastoupí oblíbené krutony.
Po keto jídle vypijte 250–500 ml vlažné vody.

Hledáte inspiraci na jídelníček v druhé fázi hubnutí s keto dietou Ketofit? Podívejte se na ukázkový jídelníček pro F2 zde.

Jeden inspirativní den v první fázi s keto dietou Ketofit

Detailně jsme pro vás připravili jeden kompletní den v první fázi hubnutí s keto dietou Ketofit od rána až do večera.
Jaká jídla jíst a co pít, když jste doma a jak se připravit do práce či na cestu? Vyberte si vždy jednu z níže oblíbených alternativ. Určitě vám varianta "a" nebo "b" bude chutnat!

Snídaně v 8:00
a)
Teplá omeleta Ketofit s pórko-sýrovou příchutí a k ní pár ředkviček. Na pití neslazený čaj nebo káva (pozor na rozpustné kávy a kávinky!). Pokud sladíte, použijte náhradní sladidlo. Po jídle vypijte 250–500 ml vlažné vody. Pokud nejste zvyklá snídat hned z rána, připravte si snídani ketodiety do plastové krabičky s sebou.

b) Sladký koktejl Ketofit s oblíbenou oříškovou příchutí, k tomu neslazený čaj nebo káva (pozor na rozpustné kávy a kávinky!). Pokud sladíte, použijte náhradní sladidlo. Po jídle vypijte 250–500 ml vlažné vody. Pokud nejste zvyklá snídat hned z rána, připravte si proteinový koktejl ketodiety s sebou do shakeru.

Vezměte si s sebou do auta i láhev pitné vody. Během keto diety je nesmírně důležité dodržovat pitný režim a voda se vám může hodit při přípravě dalších porcí na cestách. Dále si s sebou vezměte do plastové krabičky jednu omytou salátovou okurku nebo jinou zeleninu povolenou v ketodietě. A také několik kmínových tyčinek Ketofit. První poslouží jako odpoledni svačina, druhé bude pojistkou pro případ, že byste neměla čas na přípravu hlavního jídla. 

Svačina v 11:00
a) Ketofit proteinový koktejl s vaší oblíbenou příchutí připravený v shakeru s 250 ml vody nebo mléka. Po jídle vypijte 250–500 ml vlažné vody.

b) Zalijte žampionovou polévku Ketofit 200 ml horké vody a rozmíchejte. Po jídle vypijte 250–500 ml vlažné vody. 

Oběd ve 14:00
a) Pokud jste doma, dopřejte si velikou porci teplé polévky z našeho receptáře keto diety. Připravujte ji čerstvou, nebo pokud už na přípravu nezbývá čas, vyndejte ji z mrazáku a rozehřejte. Jako sladkou tečku si dopřejte jednu porci FitKao kakaového nápoje do keto diety. Nebo čtvereček Ketofit čokolády vhodné při  keto dietě.

b) Pokud jste na cestách, připravte si porci proteinového koktejlu Ketofit z 250 ml vody s ovocnou příchutí. Dále vypijte 250–500 ml vlažné vody. A snězte 1/2 salátové okurky.

Odpolední svačina v 17:00
a) Ketofit svíčková omáčka + sterilované celerové nudličky (nálev slijeme) jako přílohu můžete použít i konjakové těstoviny.

b) Zalijte rajskou polévku Ketofit 200 ml horké vody nebo mléka a rozmíchejte. Do polévky nalámejte kousky kmínových tyčinek. Po jídle vypijte 250–500 ml vlažné vody. 

Večeře ve 20:00
a)
Orestujte plátky cukety na lžičce sádla a připravte si vynikající omeletu Ketofit se slaninovou příchutí.

b) Připravte si oblíbenou polévku z našich receptů, její zbytek rozdělte do menších krabiček a zamrazte jako pohotovost na další dny.

Chodíte-li pozdě spát, tj. okolo 23. hodiny a nevydržela byste bez jídla, můžete první 3 dny keto diety zařadit i 6. jídlo. Noční svačinu nebo pozdní večeři si můžete dát ve 23:00 v podobě sladkého koktejlu Ketofit třeba s oblíbenou espresso příchutí.

Jak vidíte, hubnutí s keto dietou Ketofit je velice snadné.
Dnes je ten správný den začít.

Začněte třeba zde a vyberte si jeden z výhodných balíčků.

proteinová dieta balíček KetoFit

 

Výhodné balíčky keto jídel