Do pátku: SLEVA 25 % na VŠECHNY nezlevněné POLÉVKY pro rychlé hubnutí. Zadejte kód FastFit. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Cítím se naprosto skvěle. Vědět to, tak začnu mnohem dřív s KetoFit

Cítím se naprosto skvěle.Vědět to, tak začnu mnohem dřív s KetoFit. Dobrý den, jmenuji se Eva, bydlím kousek od Brna.V současné době vychovávám 2 malé děti a jsem časově velice vytížená. Nikdy jsem n

Cítím se naprosto skvěle.
Vědět to, tak začnu mnohem dřív s KetoFit.

Dobrý den, jmenuji se Eva, bydlím kousek od Brna.
V současné době vychovávám 2 malé děti a jsem časově velice vytížená. Nikdy jsem nebyla úplně štíhlá, ale má váha vystoupala téměř na 90 kg a nemůžu se dostat zpět na původní váhu. Zkoušela jsem různé diety, jídla, cvičení, ale bez výsledku. Vážím víc než každý druhý chlap a na ven si v klidu můžu obléct manželovy kalhoty, dole si je trochu zahrnout a nikdo nic nepozná. Nechci se vymlouvat, že jsou děti ještě malé (2,2 roky a 9 měsíců), že nemám ještě dlouho po porodu, že nemám čas na cvičení při péči o děti, dva psy, dům a 3/4 pracovní úvazek. Už bych měla se sebou definitvivně něco udělat.

Dostala doporučení od kamarádky vyzkoušet KetoFit, který je výhradně pro ženy – říkala, ať neváhám.

Nyní, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál

Jdu za svým snem, vidím první výsledky a jsem si jistá, že to dokážu. Podělím se s vámi o své pocity z celého průběhu diety. Již po týdnu jde váha viditělně dolů.

Zatím piju jenom koktejly, ani polévku jsem nevařila. V sobotu to bude 7 dní jenom na koktejlu – jak dál pokračovat? V neděli bych si uvařila nějakou polévku ze seznamu. Jinak koktejl mi stále moc nechutná. Ale o co víc mi nechutná, tím mě více motivuje to už potom nepokazit. Co se týče subjektivního hodnocení koktejlů:  Lépe chutnají, když jsou „našlehané“, nejsou pak tak hutné jako po standardním zamíchání lžičkou. Hlad nemám, jedině když úplně nestihnu 2,5hodinový interval. Přesně po této době se hlad hlásí, tak se toho snažím vyvarovat.

proteinová dieta dojídání

Uvědomila jsem si, jak často dojídám po dětech. Několikrát se mi stalo, že jsem si úplně automaticky strčila do pusy nějaký zbytek, který jsem pak plivala do odpaďáku. Ono se to asi dost nastřádá, dojídala jsem jejich přesnídávky, jogurty, zbytky rohlíků a nedojedených večeří...
Pořád mi dělá problém nemít na něco chuť, zvlášť když jim musím vařit, ale opravdu jsem to na 100 % vydržela a nesnědla nic jiného od neděle až dodnes. Ještě zítřek, a jak jsem psala, v neděli si udělám za odměnu polívku :) 
Jinak vše se zdá být v pořádku, není mi blbě, chodím normálně na záchod, nebolí mě břicho, nejsem unavená víc než jindy.

2. týden za mnou – jsem nadšená. Okolí si všímá!

Myslím, že vidím první vizuální rozdíly :) a mám z toho radost. Mám i první drobné ohlasy z okolí, každopádně mi určitě trochu splasklo břicho. Po dětech mi zůstaly rozestoupnuté svaly na břiše, ale s tím už asi nic neudělám.

Stále piju proteinové nápoje – nejvíce mi chutná mandarinková příchuť – je kyselejší.
Polévky jsou super, měla jsem čabajkovou a pórkovou. Čabajková byla lepší :)
proteinové tyčinky jsou skvělé na výlety. 

Omelety jsem vyzkoušela zatím tři a ještě mi zbývá ochutnat česneková. Tady není nějaký zásadní rozdíl, chutnají mi všechny. Hlavně jsou trochu slané, tento chuťový vjem postrádám nejvíce, když mám jen koktejly. Proteinové omelety jsou tuhé, to je také výhoda. Mám pocit, že něco můžu žvýkat. S těmito produkty je dieta skvělá. Ani po nich hlad necítím.

Párkrát se mi podařilo mít pouze 5 porcí za den, to když děti vstávaly pozdě anebo jsem omylem večer usnula a pak už jsem si na noc nechtěla dávat další jídlo

Už teď, po dvou týdnech, vidím, že KetoFit je pro mě nejsnadnější cesta jak zhubnout břicho i ostatní partie. 

3. týden – nemůžu tomu stále uvěřit – jde to snadno

Koktejl došel (mám ještě porci teď na ráno a svačinu), 22 dnů za mnou, co teď? Ráda bych pokračovala dál, protože výsledky vidím už i na oblečení. Už mi ani tak nechybí jídlo jako pití :) třeba vínko večer :) Také pozoruju, že čím déle piju proteinové koktejly, tím více si na ně zvykám. Ne že by mi zrovna zvláště chutnaly, ale každopádně je to lepší než ze začátku. Mandarinkový je nejlepší z těch, co jsem zkusila.

Co se týče mého vzhledu, okolí už si všimlo. Je to příjemný pocit, když mě pořád někdo chválí. Jsem moc šťastná, že se mi rychlé hubnutínijak nepodepsala na vlasech, které jsou stále pěkné. Oslabení a třepení nehtů jako u jiných diet se nekonalo. V tomto musím dát KetoFit za jedna. Nevím, čím to je, ale s KetoFitem jsem bez problémů. Možná za to může odborná specializace produktu pro ženy, nebo obsah vitamínů? Budu se muset zeptat :) 

To je prozatím vše, další popis a fotky přidám během 2–3 týdnů.
Vydržím, jsem nadšená, kila jdou krásně dolů. Držte mi prosím palce, a pokud se také rozhodnete shodit kila dolů, přeji hodně úspěchů!

PS.: Odjíždím na 2 týdny na služební cestu do Ameriky. Bude to těžká zkouška. Každý den jednání, společenské akce, konference, spousta lákavých jídel a malá možnost sehnat si lehké dietní jídlo, napřílad zeleninu.  

O kolik omládla Eva?
Přečtěte si další pokračování:

Dobrý den,
tak jsem se konečně dostala k dopsání mého pokračování. Narodila se nám štěňata, takže mám ještě víc práce než doposud - 2 dospělí psi, 5 štěňat, 2 děti a spousta práce... no zkrátka spousta výmluv, proč jsem Vám nebyla schopná napsat dřív. Navíc mě manžel furt o víkendu vymýšlí nějaké cyklo programy.. což do kopce s děckem v sedačce v terénu je fakt vopruz :) Jinak cvičím teď obden.

S druhým kolem jsem začala 10.5. v sobotu. Mělo to trochu pomalejší rozjezd, jelikož jsme dietu hned v úterý porušila, pivem a zelňačkou... Sice jsem z ní nesnědla brambory, ale i tak.. Takže počítám začátek až od 13.5. úterý.

Tablety jsou skvěle rozpustné, to mi vyhovuje, nemusím koktejly tak dlouho míchat. Další pozitivní věc je, že jím hodně polévek a omelet, není to tak jednotvárné jako když piji jen koktejly. Nyní občas doplňuju jídlo saláty nebo nějakou dovolenou zeleninou nebo 20% eidamem jako odměnu. Koktejly míchám půl napůl voda a mléko. Chystám k Vám na prodejnu přikoupit nějaké proteinové tyčinky, jako záložní do auta, když se někde zdržím neplánovaně atd...

Každopádně jsem zpět v oblečení, které jsem nosila před dětmi!! Cítím se mnohem lépe než dřív, nejen po fyzické stránce, ale i psychicky, tak nějak jistěji. Všechny fyziologické funkce v normálu, nemívám hlad, chutě jsou pod kontrolou. Jen pivko bych si fakt dala...

Další má etapa - obrovský úspěch
Cítím se o 1000% lépe než dříve - mám nové tělo.

Nyní obleču kalhoty, které jsem nosila ve čvrťáku na výšce!! a do cílové váhy mi chybí 5 kilo a kousek, což už nějak snad doklepu pomocí cvičení. To mi vydrželo, naopak jsem si vybudovala nějakou zvláštní závislost a když nějaký den nestihnu cvičit, hrozně mě to rozčiluje. V druhém kole ketofitího nápoje jsme nezhubla už ani tolik na kila jako spíše na "objem" nebo se mi to alespoň zdá.

Nejlépe mi vyhovovala varianta snídaně a svačiny koktejl, oběd polévka a večeře za odměnu omeleta. S tímhle vzorcem mě připadaly ty tři týdny snesitelnější, než jen s koktejly.

Tři týdny jsem dodržoval plán víceméně poctivě, jen sem tam nějaká chuťovka z dovoleného seznamu, pak už jen dvakrát denně. Něco málo mi ještě zbylo, takže teď třeba když ráno nestíhán snídat, nebo se mi nechce večer vařit, udělám si koktejl nebo omeletu i teď.

Cvičím pořád, začínám jíst normálně (ale ne jako předtím, dávám pozor na to co a kdy jím) váha je stabilní. Každopádně se letos na léto docela těším. Střídám různé typy domácích tréningů na různé svalové skupiny a hlavně se cítím o 1000% lépe než dřív.

Nevím víc, co bych napsala kromě výborného doporučení a fotek  jako důkaz :) *

ketonová dieta

 

Facebook Evy
https://www.facebook.com/eva.pindurova