20% SLEVA na oblíbené produkty. Hledejte štítek FitDezert. Platí na nezlevněné. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Zkušenosti s ketodietou: Mám opět sebevědomí

Stres mi způsobil vysokou obezitu 126 kg, trpěla jsem na klouby až k slzám. Díky KetoFit jsem zase sebevědomá žena. Dobrý den.Jmenuji se Míša a jsem obyčejná 29-letá maminka od dvou dětí. Celý život

Dobrý den.
Jmenuji se Míša a jsem obyčejná 29-letá maminka od dvou dětí. Celý život jsem bojovala s nadváhou, byla jsem věčná dietářka, mám za sebou různé mléčné diety, zeleninové, bezpečivové apod.. Nikdy jsem ale nebyla úspěšná. Po dvou porodech a vlivem stresu jsem se dostala do obezity velkého stupně a při svojí výšce 180 cm jsem se dostala na neskutečně alarmujících 126kg.

Musela jsem to změnit, takto se žít nedalo.

Mojí největší motivací byla moje rodina a neustálá bolest kyčle, která mi až vháněla slzy do očí. Věděla jsem, že úplně sama to nezvládnu. A tak jsem šáhla po Ketofit na doporučení kamarádek. Věděla jsem, že i investice do toho bude můj hnací motor. Jelikož jsem vařila doma pro rodinu, nechtěla jsem vyvařovat ještě pro sebe a tak moje volba byla jasná: koktejly, polévky, kaše.

před a po KetoFit

Sladké mě přestalo zajímat

Začala jsem v prosinci 2018, 5x denně koktejl pokaždé s jinou příchutí, začala jsem být i s dětmi aktivnější, ačkoliv jsem nikdy nebyla úplný lenoch. Ke koktejlům jsem přikusovala povolenou zeleninu a bylo mi skvěle. Jako velký závislák na sladkém můžu říct, že jsem neměla absolutně žádnou chuť a rychle ubývající kilogramy mě motivovaly stále víc a víc. V lednu 2019 jsem byla již o několik konfekčních velikostí lehčí. Postupně jsem začala ubírat koktejly a vracet se k normální stravě. 

Můj cíl byl 75 kg

Začátkem června jsem se blížila ke svému vysněnému cíli, BMI se mi za několik měsícl zlepšilo na stav jako v 18 letech. Postupně jsem přešla na pro mě teď již normální stravu, ale pokud nestihám, jsme na výletě, KetoFit mám stále u sebe a raději, než vzít něco, co by mi uškodilo, šáhnu po koktejlu a mám skvělý pocit a hlavně NEMÁM HLAD! Což jsem neměla nikdy během této diety! Od září jsem jen díky KetoFit dosáhla svého cíle, kdy jsem většinou jednou denně na koktejlu.

Inspirovala mě facebooková skupina KetoFit

Na doporučení jsem se stala členkou facebookové skupiny o keto dietě. Našla jsem zde spoustu motivace, ukázky proměn zákaznic a množsví super receptů. Reálné uživatelky KetoFit mi velice rády odpovídaly na mé dotazy - to mi velmi pomohlo. Skupinu osobně doporučuji.
 

V KetoFit poradně sdílí své zkušenosti, recepty, proměny více než 4 200 členů.

Podívejte se do skupiny zde
 

keto skupina KetoFit

KetoFit je pro mě ten nejlepší hnací motor

Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat a jen a jen doporučit dalším lidem, kteří sami jen tak nezačnou, tato ketodieta je ten nejlepší hnací motor, pro ty, kteří už ztratili naději.

Před a po KetoFit

Jsem zase sebevědomá žena

Co mi KetoFit dal?
Vrátilo se mi sebevědomí, zdraví, úsměv na tváři, obdiv od okolí a pocit, jaké je to nemít hlad.

Co mi KetoFit vzal?
Kilogramy neskutečné váhy, starý vytahaný šatník o velikosti 52 a touhu po sladkém, nezdravém jídle.*
 

Děkuji Vám
Míša
Facebook
https://www.facebook.com/skalo90

 

 Moje oblíbená jídla KetoFit, která mě pomohla ke štíhlé postavě.  

Proteinová jídla KetoFit
Proteinová dieta KetoFit

KetoFit teď všem doporučuji, velmi mi pomohl   

Gratulujeme Míše za úžasnou životní změnu!
Je to obrovský úspěch a moc ji to teď sluší.

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout