20% SLEVA na oblíbené produkty. Hledejte štítek FitDezert. Platí na nezlevněné. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Recenze keto diety

Zvažujete hubnutí s KetoFit? Jmenuji se Renata a ráda se s vámi podělím o svůj životní příběh, třeba vám pomůže změnit i váš životní styl a začnete zase žít naplno. Než jsem se pustila do hubnutí s K

Vážila jsem téměř 140 kg, chtěla jsem jít na plastiku. KetoFit mě zachránil a ušetřil spoustu peněz


Než jsem se pustila do hubnutí s KetoFit, tak jsem zkoušela různé metody hubnutí, zkoušela jsem různé diety, různé programy na hubnutí, různé cvičení, ale bohužel nic nezabralo. Pamatuji, že jsem zvažovala i plastiku, ale na to jsem bohužel neměla finance.

Chůze do schodů mě zmáhala, špatně se mi dýchalo, padaly mi vlasy, lámaly se nehty

Nadváha vznikla v podstatě mým životním stylem - málo jsem jedla, někdy skoro vůbec a většinou jsem se dostala k jídlu až v pozdních hodinách večerních a to jsem pak snědla třeba jen 1-2 rohlíky se salámem nebo paštikou. Zeleninu jsem moc nejedla a ovoce také ne. Pohybu jsem měla víc než dost, ale váha nešla dolů. Pořád jsem akorát přibírala :-((.

Váha mě vždy omezovala, občas jsem si připadala, že si už nezavážu ani tkaničky u bot. Chůze do schodů byla hodně zmáhající. Byla jsem hodně unavená a přes den jsem usínala a to dokonce i v práci. Hodně mi padaly vlasy a měla jsem dost lupy a hodně se mi lámaly nehty. Špatně se mi dýchalo a při větší námaze jsem kolikrát až omdlévala.

Hubnutí s KetoFit šlo velmi rychle

Váhala jsem zda se pustit do keto diety, znělo to až moc snadně

Jak už jsem zmínila, zkoušela jsem různé druhy diety a cvičení a nic mi nepomáhalo. Cvičila jsem denně i několik hodin a stejně se váha směrem dolů nehýbala. Po promarněných financích za produkty podporujících hubnutí i času, jsem už nedoufala, že by mi mohlo něco pomoct a pomalu jsem se začínala smiřovat s tím jak vypadám. Přesto jsem hledala dál a udělala jsem dobře. Našla jsem stránky KetoFit a to mi konečně pomohlo. Znělo to až báječně snadně. Snad jsem tomu ani nevěřila. Dlouho jsem váhala jestli si mám něco objednat, ale nakonec jsem si ušetřila a objednala jsem si.

Objednala jsem a začala hubnout z váhy 135,8 kg

Když mi přišel balíček keto jídel a já viděla co tam všechno je a že to je "jen" prášek, tak jsem se zděsila. Ale i přes to jsem si hezky vše uložila, veškeré návody přečetla a na druhý den začala s KetoFit a čekala jsem co se bude dít. Nachystala jsem si budík na každé 3 hodiny, abych to správně dodržovala "dle návodu", vše jsem si pečlivě zapisovala, vážila a kontrolovala. Jídla byly připraveny raz dva, což bylo super. Začínala jsem na váze 135,8 kg. Ze začátku jsem měla problém jíst tak často. Občas se mi motala hlava a bylo mi na zvracení, ale postupem času to přešlo (prý to byla ketochřipka). 

 

Keto jídla do keto diety pro rychlé hubnutí

Keto jídla pro snadné hubnutí

Při hubnutí s KetoFit přišlo velké zlepšení, vyběhnu několik pater, cítím se mnohem krásnější

Po pár dnech užívání KetoFit jsem už nebyla tak unavená během dne a neusínala jsem u práce. Vydržela jsem být vzhůru celý den, čehož si začínal všímat i partner :) Přestala jsem se zadýchávat při rychlejší chůzi nebo při chůzi do schodů. Začala jsem se cítit plná energie, začala jsem znovu normálně žít :) Po 4 měsících užívání KetoFit, cvičení jógy a chození 10 - 15 km denně jsem se dostala na váhu téměř jako na střední škole.

Zlepšil se mi celkový stav organismu díky KetoFit

Zlepšili se mi nehty, vlasy přestaly padat

Při hubnutí s KetoFit se mi nehty zlepšily, lupy zmizely a vlasy mi teď skoro nepadají. Do schodů se nezadýchávám což je super, teď doslova můžu vyběhnout i několik pater a jsem v pohodě :-). Vydržím být vzhůru až do noci a přes den neusínám což je nádhera. Hodně toho teď stihnu a to vděčím za všechno Vám a Vašemu týmu v KetoFit a jsem Vám za to moc vděčná.

Mám teď váhu zase jako na střední

Po zhubnutí teď používám KetoFit jako doplněk
je to můj nový životní styl

KetoFit mám v současnosti jako doplněk stravy, zamilovala jsem si proteinové tyčinky a proteionvé koktejly. Na výlet bez tyčinky nevyrážím a ráno bez koktejlu si už ani nedokážu představit :-). Neberu to jako dietu nebo jakékoliv omezování, stalo se to mým novým životním stylem a jsem za něj vděčná.

 

Keto jídla

Už nekoukám bez sebevědomí do země, koukám na svět se vztyčenou hlavou

Vrátilo se mi zase sebevědomí čehož si samozřejmě začíná všímat nejen okolí, ale i partner. Prý už nechodím s hlavou dolů a nekoukám do země, ale konečně koukám na svět kolem sebe a chodím s hlavou vztyčenou :-D.

Každému KetoFit vřele doporučuji.
Jsem zase díky Vám šťastná.

Moc děkuji celému týmu KetoFit.
Renča

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout

 

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla a balíčky keto diety.

 

Podívejte se na další recenze a hodnocení keto diety. 

Jak se hubne s keto dietou si můžete přečíst i na webu TV Prima:

hodnocení keto diety KetoFit