Do pátku: SLEVA 25 % na VŠECHNY nezlevněné POLÉVKY pro rychlé hubnutí. Zadejte kód FastFit. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Jak jsem se stala opět šťastnou. Po 3 měsících jsem zhubla pouze s KetoFit!

Jak jsem se stala opět šťastnou.Po 3 měsících jsem zhublapouze s KetoFit! Na úvod se představím. Jmenuji se Veronika a jsem maminkou 3 dětí. Zdárně se blížím 36 letům a žiji v zahraničí, konkrétně v

Jak jsem se stala opět šťastnou.
Po 3 měsících jsem zhubla
pouze s KetoFit!

Na úvod se představím. Jmenuji se Veronika a jsem maminkou 3 dětí. Zdárně se blížím 36 letům a žiji v zahraničí, konkrétně v Holandsku. Navzdory mému přání na mně po porodu posledního dítěte zůstalo přilepených 20 kg. Doufala jsem, že porodím alespoň 10 kg dítě a odejdu s krásnými 10 kg navíc, což samozřejmě bude voda atp. Ale nestalo se tak a já vesele nabírala, až jsem se za dva a půl roku po porodu dostala na „krásných“ 100 kg. Tak pěkné číslo a tolik nepříjemností s touto vahou spojených!

Zdravotní stav se zhoršoval

Číslo mě zas tak moc neodrazovalo, i když jsem ze sebe měla deprese, ale člověk si tak nějak na své velké já zvykne a časem mu ani nepřijde, že je až tak tlustý. Ale po čase jsem si (náhodou :D) všimla, že i na rovince místo dýchání funím, bolí mě víc záda, mám časté migrény... a hlavně mi začalo „bláznit“ srdce. Myslela jsem si, že jsem se vyžrala až k arytmii, nakonec to bylo vysokým tlakem a rychlým pulzem, který jsem měla též díky vysoké váze.

Začala jsem tedy hledat, jak zdravě a rychle hubnout bez jojo efektu. Po delším bádání a hledání jsem narazila na KetoFit. Stránky jsou přehledné, překvapila mě i rychlost dodání a při častějším objednávání sleva. Vše jsem si dopodrobna přečetla, prověřila a vrhla se na rychlé hubnutí.

Začala jsem v květnu 2017 s KetoFit

Objednala jsem si VÝHODNÝ BALÍČEK NA 4 TÝDNY. Ještě než jsem začala, jsem se poradila na chatu online s velice příjemnou poradkyní, jakou délku fáze volit. Bylo mi doporučeno 3 x 4 týdny fáze hubnoucí a 2 týdny fáze stabilizační, což mi naprosto vyhovovalo.

Ketonová dieta KetoFit - zhubla jsem velmi rychle

Po 4 týdnechobrovský úspěch

První koktejl jsem tzv. obrečela, ale to je zcela normální, po třech dnech mi koktejly zachutnaly a já se už po těch třech dnech cítila o něco lépe, nebyla jsem tolik oteklá, nadmutá, bylo mi opravdu dobře.

Po týdnu jsem znateně zhodila, měla lepší náladu a žádná únava se nedostavila. Naopak jsem byla nabitá energií. Po 4 týdnech váha šla stále dolů a pořád jsem byla nabitá energií. Už jsem si oblíbila určité produkty, kterým jsem dodnes věrná. Jedná se o čokoládový koktejl, tyčinky (všechny druhy, miluju je ;D) a žampionovou polévku, pórková je ale taky vynikající. Také mi chutnají omelety, hlavně sýrová s pórkem a žampionová.

Po 3 měsících jsem zhubla pouze s KetoFit a je ze mě nový člověk!

Dva týdny s masem a jogurtem :D. Ve stabilizační fázi jsem hubla o něco méně, ale stále hubla. Jedla jsem maso, jogurty, oříšky a k tomu ještě koktejly a tyčinky, bez těch totiž už nemůžu žít :D. Někdy se stalo, že jsem nehubla, ba naopak přibrala 200 g nebo 500 g, což je zcela normální, vždy šlo o zadržování vody v době menstruace a ovulace. 

Ketonová dieta KetoFit

Co mi KetoFit dal?

Jsem šťastná, jsem bez migrén, tlak mám o moc lepší, též krevní testy dopadly na jedničku. A hlavně, naučil mě jíst. Po ukončení diety je strašně důležité pokračovat v duchu zdravé stravy. Ne, že ukončíte dietu a nacpete se vším, co vám přijde pod ruku, logicky naberete! Vím, o čem mluvím! Pokud ale budete pokračovat ve zdravém stravování, váhu si opravdu udržíte. KetoFit je pro mě cesta ke zdravému žití.*

Mimochodem, jsem zpět :)
a pokračuji na svoji vysněnou váhu!

Veronika B.

 

Chci také ZHUBNOUT
 

Gratulujeme Veronice  za úžasnou životní změnu!

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se tomu, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.