Do pátku: SLEVA 25 % na VŠECHNY nezlevněné POLÉVKY pro rychlé hubnutí. Zadejte kód FastFit. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Kolik stojí keto dieta KetoFit? Porovnáním s běžnou stravou i 2krát méně.

Připadá vám, že je keto dieta drahá? Můžeme vás uklidnit, keto dieta váš bankovní účet opravdu nezruinuje. Právě naopak. Kolik stojí keto dieta v porovnání s běžnou stravou jsme pro vás spočítali v tomto článku.

Kolik stojí keto dieta KetoFit? Porovnáním s běžnou stravou i 2krát méně.

Možná se právě teď rozhodujete, jestli začít s keto dietou. Jídla a balíčky už máte v košíku, ale začali jste váhat nad jejich objednáním. Zdá se vám totiž, že je jejich celková cena docela vysoká. Připadá vám, že je keto dieta drahá? Můžeme vás uklidnit, keto dieta váš bankovní účet opravdu nezruinuje. Právě naopak. Jak je to možné a kolik vlastně stojí bezsacharidová dieta? Ukážeme vám rychlé srovnání ceny klasického jídla a KetoFit® jídla.


Kolik zaplatíme za obědové menu v práci?

Obědové menu v restauraci dle lokality: až 150 Kč.
Porce jídla KetoFit®: 28 až 55 Kč.

Pokud se rozhodnete pro KetoFit® jídlo, ušetříte 95 až 122 Kč už na 1 obědě. Jak sami vidíte, tak cena bezsacharidové diety je v porovnání s klasickým meníčkovým jídlem často velmi nižší. Samozřejmě ne všichni se stravují v práci v restauracích. V případě, že si běžná jídla připravujete předem doma, i tak vychází KetoFit levněji.

Kolik stojí keto dieta na měsíc? 

Teď si sami můžete spočítat, kolik stojí keto dieta na celý měsíc. Přesná cena keto diety na celých 30 dní se odvíjí od toho, jaké produkty KetoFit® si vyberete. Pokud se rozhodnete, že budete po celou dobu redukčního plánu konzumovat hlavně koktejly, vyjde vás hubnutí nejlevněji.

Příklad výpočtu ceny keto diety s koktejly na 1 měsíc: 

4 týdny 1. fáze keto diety s koktejly KetoFit® vás vyjdou na cca 4 200 Kč. A to je pouhých 28 Kč za jedno hlavní jídlo. K tomu přičtěte každý den 500 g povolené zeleniny, která stojí v průměru 50 Kč/kg. Za zeleninu tak měsíčně zaplatíte zhruba 700 Kč.

Měsíční náklady pro hubnutí pouze s koktejly, včetně povolené zeleniny ve fázi 1, jsou 4 900 Kč.

Příklad výpočtu ceny keto diety při výběru měsíčního balíčku: 

Cena měsíčního balíčku, kde najdete mix produktů, se v akci pohybuje okolo 5 200 Kč. Cena je pak pouhých 35 Kč za jedno hlavní jídlo. K tomu přičtěte každý den 500 g povolené zeleniny, která stojí v průměru 50 Kč/kg.

Měsíční náklady na keto dietu s předem sestaveným balíčkem produktů KetoFit, včetně zeleniny ve fázi 1, vyjdou na 5 900 Kč.

Kolik běžně zaplatíte za normální stravu na měsíc? 
Přesnou částku nejde jednoznačně určit. Nicméně, pro orientační výpočet vycházejme z toho, že denně utratíte zhruba 250 až 400 Kč za jídlo. Kdy jedno hlavní jídlo je obědové menu v restauraci během pracovní směny, dále pak snídaně, večeře a 2 svačiny. Občas si samozřejmě dopřejete večeři ve vaší oblíbené restauraci, pivo, pár deci vína. Tím se vaše náklady na stravování ještě zvýší.

Měsíčně pak můžete za běžné jídlo utratit v průměru 7 500 až 12 000 Kč.

Keto jídla

Rozsáhlý sortiment jídel KetoFit s nejnižším obsahem sacharidů pro nejrychlejší hubnutí

Kolik tedy stojí keto dieta KetoFit v porovnání s běžnou stravou? Klidně i 2krát méně.


Podle výpočtů uvedených výše je jasné, že keto dieta je v některých případech výrazně levnější než klasické stravování.
To znamená, že jídla KetoFit® vám pomůžou zbavit se nejen přebytečných kilogramů, ale také díky nim ušetříte vaši peněženku. Věříme, že teď už vám opravdu nic nebrání v tom, abyste začali hubnout s keto dietou. Buďte fit s KetoFit®.

4 900 - 5 900 Kč KetoFit
vs
7 500 - 12 000 Kč běžná strava
 

Kolik stojí keto dieta

Levnější varianta stravování - KetoFit jídla

 

  VYBRAT JÍDLA Ketofit a UŠETŘIT
 

 

Kolik stojí low carb dieta?
Mezi low carb dietou a keto dietou je rozdíl v příjmu sacharidů. Pro low carb dietu stačí použít 2-3 jídla KetoFit denně a ostatní jídla si připravovat z běžných surovin. Cena low carb diety se pak liší v závislosti na použitých surovinách. Může se pohybovat v rozmezí od 6 000 - 10 000 Kč měsíčně. Low carb dieta je tak v porovnání s KetoFit keto dietou dražší. Je to dáno tím, že část jídel kupujete v běžném obchodě.