Pondělní SLEVA 25 % na VŠECHNY nezlevněné KOKTEJLY, KAŠE a SMOOTHIE. Zadejte kód: FITHITY >> Vybírejte ZDE <<

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Jde to i okolo šedesátky!

Mým cílem je dostat se na číslo 75 :)Sport nepomáhal, s váhou jsem bojovala celý život.Přečtěte si můj boj s kily - konečně úspěšný díky KetoFit. Jde to i okolo šedesátky!

Mým cílem je dostat se na číslo 75 :)
Sport nepomáhal, s váhou jsem bojovala celý život.
Přečtěte si můj boj s kily - konečně úspěšný díky KetoFit. Jde to i okolo šedesátky!

Ani okolo šedesátky jsem se nesmířila s nadváhou.

Dobrý den všem co bojují s váhou jako jsem bojovala já. Jmenuji se Lenka a pracuji ve školce. Jsem ukázkový příklad toho, že ani okolo šedesátky není nic ztraceno! Nikdy jsem nebyla štíhlá. Narodila jsem se jako pětikilové dítě a co moje pamět sahá neustále hubnu. Ve třinácti letech mi otec vyhodil prášky na hubnutí (Fermetrazin), které mi předepsala dětská lékařka. A od té doby jsem vyřadila z jídelníčku knedlíky, omáčky, tučné i sladké a přidalo se na pohybu a nějaký čas to bylo únosné.

První vážný šok jsem zaznamenala po dvouleté mateřské dovolené
kdy váha poprvé ukázala váhu 95 kgHrůza, tak nemohu nastoupit do zaměstnání!!! Mám zajímavé povolání, pracuji jako učitelka v mateřské škole a potřebuji být pohyblivá, abych dětem mohla nabídnout nejrůznější pohybové aktivity, které děti tolik milují. Nastalo hladovění úporné cvičení... to už každá zná, no ano povedlo se a shodila jsem. Ale radost byla dočasná pomalu a plíživě se kila začala vracet. Když už ručička u váhy atakovala magickou stovku nastal znovu známý kolotoč, ale už to dolů nešlo tak jak dřív a to jsem na pomoc brala cokoliv akupunktůru, Atkinsnovu dietu, Mačinkovou atd... po každém uspěchu však nastalo vždy pomalé přibírání a přibraných kileček bylo vždy víc než těch shozených.

Žádná dieta nepomáhala :( mám 115,5 kg

A tak jsem se postupně prodietovala na neuvěřitelných 115,5 kg.
Ani víkendová turistika, cyklistika a dvakrát týdně hodina alpinningu na tom nic nezměnilo. Když ono je to spíše o tom jídlu .... Ale co jíst, aby tělo bylo dostatečně vyživené a nenásledovalo padání vlasů, vraštění kůže a třepení nehtů jako obvykle? Uvědomovala jsem si, že pokud něco zásadního nezměním nic se nestane. Potřebuji být zdravá, protože odchod do důchodu se neustále odkládá a práce i když zajímavá je nesmírně náročná psychicky i fyzicky. I doma chci být fit a oporou svému invalidnímu manželovi, který je po amputaci nohy. A to s takovou nadváhou asi dlouho nepůjde.

Depka střídala depku.
Začala jsem hledat pomoc na internetu až jsem narazila na reklamní stránky proteinové diety Ketofit, který cílí na ženy. No popravdě moc jsem tomu nevěřila a ani nic moc neočekávala. Zoufalství však bylo tak veliké, že jsem byla rozhodnutá to zkusit. Představovala jsem si, že mne čeká hladovění a pití něčeho nechutného, ale to nevadí, hlavně kdyby to pomohlo. Byla jsem rozhodnutá to vydržet a objednala. Abych byla k sobě uplně objektivní zašla jsem si na InBody na přesnou analýzu těla a nechala se vyfotit ze všech stran. ( Stálo mne to hodně odvahy). Budu si vše zapisovat a měřit, půjdu na to úplně jinak než obvykle a nebudu spěchat.

Objednala jsem první várku KetoFitu.

Balík proteinové dieta dorazil hned na druhý den. Pročetla jsem si pokyny a ráno začínám. Zapsala jsem si do deníčku výsledky měření a kromě váhy byl především alarmující údaj o množství tuku 58,7 kg a tuku viscerálního. Ráno jsem si zvolila na snídani proteinovou čokokaši - nevěřila jsem, že po něčem takovém mohu zhubnout!!! Přesně toto mi zakazoval zdravý rozum, abych netloustla. Neměla jsem nikdy ráda sladké, protože jsem si ho cíleně dlouhodobě odpírala, tak jsem si tu chuť už ani neuměla představit. Mňam to byla fakt dobrota, zkrátka zakázané ovoce. A tak jsem postupně objevovala jak si ten svůj jídelníček poskládat, aby neutrpěla chuť a hlavně aby nebyl hlad. Já osobně nemám ráda příchutě ovocné a mám radši slané než sladké, ale to je určitě individuální. Zpočátku jsem si ani neobjednala koktejly, protože jsem si neuměla představit, že je budu popíjet.  Takže ráno byla kašičkaproteinové tyčinky na svačinku na oběd proteinové polévky a  proteinové omelety na večeři.

Před a po. Hubnu s proteinovou dietou KetoFit, jde to samo :)

Žádné složité vyvařování, jde to opravdu snadno :)

První týden kila začala mizet.
Cítím se lepší, lehčí a mám o dost lepší náladu. Okolí si začalo všímat. Nee nebyla to váha, ale lepší pohoda a dobrá nálada. Dobrou náladu způsobovalo hlavně to, že s dodržováním dietky není spojeno složité vyvařování a krabičkování což je náročné časově. Bylo pro mne jednoduché si v práci zalít pytlíček. Postupně jsem poznala co mi opravdu chutná a co si už kupovat nebudu. Není to protože by něco nebylo chutné, ale každá preferuje něco jiného a chutě každé jsou různé. Asi nejvíc se mi osvědčili proteinové čokotyčky. Když se jede na kole na výlet, ani nemusím nikomu nic vysvětlovat, dám si kafe a dobrůtku k tomu.

Za 2 týdny si kamarádky všímají
a začínají s KetoFit také úspěšně hubnout.

Samozřejmě jak šel čas a shozených kileček přibývalo, tak se kamarádky ptaly a i ony Ketofit zkusily a byly úspěšné. Dnes si samy nakupují a nevadí, že jsou z jiného koutu republiky. Myslím, že si vybere každá, i když asi každá něco jiného. Mně se osvědčily i palačinky, které si plním tvarohem ochuceným  příchutěmi Ketofitu. Prostě kreativita každé z nás je neomezená. Začínala jsem v březnu s váhou 115,5 kg a v červnu jsem jsem nový člověk. Ano je přede mnou ještě dlouhá cesta a budu určitě referovat. Na prázdniny jsem dala pauzu - přece jen bylo nějaké to hřešeníčko. Ale ustála jsem to bez přibrání a ted jsem si znovu nakoupila a budu pokračovat. Velmi jsem si oblíbila i proteinové koktejly.

Před a po, hubnu s KetoFit - opravdu to jde snadno :)

Proteinovou dietu Ketofit doporučuji každé, která nemůže s váhou hnout jiným způsobem
a nemá čas na složité vyvařování a potřebuje správně vyživit své tělo.

... a pokračuji dál. Mým cílem je 75 kg. 

 

Za několik týdnů napíšu další výsledky mé cesty s KetoFit.
Přeji všem hezký den s úsměvem :)
Lenka

 

Facebook Lenky:
https://www.facebook.com/lenka.janderova.3

 

Chci také ZHUBNOUT
 

 

My v KetoFit velice děkujeme paní Lence za tak krásný příběh a držíme palce,
ať se podaří dostat na vysněnou váhu.

Vy co se ještě rozhodujete jestli se pustit do hubnutí, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se tomu, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jidla v e-shopu KetoFit.