Do pátku: SLEVA 25 % na VŠECHNY nezlevněné POLÉVKY pro rychlé hubnutí. Zadejte kód FastFit. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Vánoční proteinový balíček v krásné dárkové tašce

Pokud své blízké věnujete dárek KetoFit, nedarujete tak dietu, ale nový životní styl, krásnější postavu a stím související radost a štěstí. Připravili jsme pro vás krásné vánoční balení proteinové diety KetoFit.

Také stále váháte zda je vhodný dárek dieta? Věřte, že je a možná více než si myslíte.

Ty časy, kdy dieta byla jen dieta jsou dávno pryč. Současná moderní jídla pro moderní ženy jsou úplně něco jiného. Pomůžou opravdu rychle ke krásné postavě, bez trápení a starostí. Navíc jsou moc hezky balená. Moderní diety jsou vnímány jakou součást péče o postavu a zdraví.

Pokud své blízké věnujete dárek KetoFit, nedarujete tak dietu, ale nový životní styl, krásnější postavu a s tím související radost a štěstí. To je to, co by měl každý dárek splňovat. Každou ženu tak potěšíte a bude vám velice vděčná, že jste ji pomohli začít.

Připravili jsem pro vás krásné dárkové balení ve zlaté tašce s velkou bílou mašlí a originální cedulkou na přání. Budete tak mít dárek kompletně připravený. 

Balíček posíláme nezabalený
 - po obdržení produkty vložíte do tašky, ovážete mašlí a přidáte cedulku s přáním (pokud bychom balíček posílali sestavený, mohl by být při přepravě poničen, děkujeme za pochopení).

 

Dárkové balení objednávejte zde:
https://www.ketofit.cz/produkt/proteinova-dieta-vanocni-balicek

Pozor, v době vánoc jsou dopravci velice vytíženi, proto s objednáním neváhejte, ať vám dárkový balíček stihneme doručit.