Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Co je proteinová dieta

Proteinová dieta KetoFit je jediná dieta pro ženy. Tato česká dieta bere ohled na specifika ženského těla.

V článku se dozvíte:

Bez zástěrky říkáme, že dieta není správný model stravování. Na druhou stranu, co je 14 dní diety proti škodám, které zanechá mnoho let obezity. Souhlasíte? Proto my v KetoFit vyvíjíme vlastní jídla. A nejen to, sami si je i vyrábíme. Aby těch několik týdnů diety byla vaše výživa co nejlepší. Některé diety jsou přímo drastické, a můžete při nich zažít hladovění.

Proteinová dieta KetoFit je česká dieta vyvinutá i vyrobená v Česku. Chráníme vaši krásu.


Proteinová dieta KetoFit je jedinečný koncept produktů na hubnutí s cílem co nejlepšího složení. Produkty KetoFit podporují správnou pigmentaci a kvalitu pokožky, vzhled vlasů i pevnost nehtů. Vyhnete se houfnému vypadávání vlasů a předčasným šedinám.

 

Proč je proteinová dieta skvělé řešení nadváhy?

Tak schválně. Podívejte se do kalendáře. Jak dlouho jste už obézní? Zachovejte klid, jste tady, protože to chcete vyřešit. A s námi v tom nikdy nebudete sama. Jen se podívejte do naší facebookové skupiny, kde si vyměňujeme recepty, sdělujeme úspěchy a vzájemně se motivujeme.

Přejídání a s ním nadváha omezují životní možnosti. Každá klientka, která zhubla s naší proteinovou dietou, prohlásila, že omládla o 10 let. A její aktivity se od té doby významně rozšířily.

Z toho vyplývá, že kila nad normál jsou mnohem horší než krátká, ale zato účinná proteinová dieta.

Historie diet a ketodiet

Mimochodem různé formy půstu jsou oblíbené u mnoha léčitelů po celém světě. Zmínky o půstech najdeme v historických záznamech již ve starém Řecku. Udržely si své místo v mnoha rozvinutých kulturách po tisíce let až doteď a teprve moderní výzkum dokázal popsat buněčné omlazování, které se během redukční diety děje.

Historický základ proteinových diet můžeme vidět v 80. letech minulého století, kdy proteinová dieta získala obrovské úspěchy. Natrefíme na první pokusy jako: Dukanova proteinová dieta, Atkinsonova proteinová dieta nebo cyklická ketogenní dieta a mnohé další. Tyto proteinové diety můžeme považovat za principiální základy dnešních moderních postupů. Všechny tyto diety jsou ale jen příliš obecná doporučení. Pro běžného uživatele představují mnoho neznámých včetně nebezpečí sebepoškození. Dietní postupy kladou přílišné nároky na znalosti, nezaručují dostatečný příjem všech nezbytných živin. Publikované návody, jak držet proteinové diety, nepodléhají kontrole státních orgánů a dávají prostor chybám, které mohou mít nechtěný dopad nejen na průběh proteinové diety, ale i kondici.

Několik důvodů pro KetoFit proteinovou dietu

Snažíme se být nejchutnější dietou. A protože jsme českou dietou, mnoho našich jídel má české chutě. Jako například kulajda, omáčka svíčková, kuře na paprice, gulášová polévka, zabijačková polévka anebo palačinky jako od babičky.

Proč ne obyčejný půst nebo některou z bezpočtu starých diet?

Půst můžeme držet jen velmi krátce, aniž by začal mít negativní dopady. Bohužel půstům se nikdy nepodařilo vyřešit jo-jo efekt, při kterém jsou kila rychle nazpět. Nejúčinnější proteinové diety je možno udržet 3 týdny bez porady s lékařem. A jako doplněk ke stravě je možné Ketofit používat pořád. Jak již bylo řečeno KetoFit dieta je velice šetrná pro ženskou krásu. 

Vyrábět skutečně funkční i bezpečnou proteinovou dietu je tak komplikované a nákladné, že 90 % firem nakoupí univerzální produkty ze zahraničí a pouze na ně nalepí svoji značku. Proto nenajdete mnoho firem, které si produkty vymýšlejí a vyrábějí samy. KetoFit proteinová dieta využívá patentovaných know-how, která jí dávají unikátní vlastnosti. Vyzdvihněme: RAW Food kvalitu, nejvyšší sytící schopnost výrobků, velmi nízký glykemický index a biologickou aktivitu klíčového proteinu. Vyzkoušejte třeba oblíbené a legendární koktejly do proteinové diety. Anebo nedávnou novinku zero sirup bez sacharidů a bez cukru.

Kupte si cenově výhodné balíčky a začněte hubnout s proteinovou dietou KetoFit již dnes.

proteinova-dieta-ketofit

 


Zvládli byste držet proteinovou dietu sami?
Zkuste si náš jednoduchý kvíz / test vědomostí.

Zjistíte, zda byste dokázali držet proteinovou dietu svépomocí (počítání kalorií, tuků, cukrů atd.).
Pokud zjistíte, že byste nezvládli proteinovou dietu sami, podívejte se na vzorový jídelníček proteinové diety KetoFit. Nejsnadnější cesta ke zhubnutí.

 Vyberte si proteinovou dietu levně již dnes u nás v e-shopu.
Podívejte se jestli právě probíhají slevy na proteinovou dietu KetoFit.

Proteinová dieta KetoFit zajistí skvělé výsledky.
S KetoFit zhubly desetitisíce žen v ČR a SR

 

Více názorů a hodnocení zde

                                         

 

 

 

E-shop proteinová dieta