Ptejte se: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Proteinové pečivo pro rychlé hubnutí

Láká vás nízkosacharidová dieta, ale nechcete se vzdát pečiva? S ketonovou dietou KetoFit® ani nemusíte! Je nám jasné, že pečivo tvoří velkou část jídelníčku většiny lidí, a proto jsme do naší nabídky zařadili proteinové pečivo hned v několika podobách.

 

Low carb pečivo si můžete dopřát i při shazování přebytečných kilogramů

Láká vás nízkosacharidová dieta, ale nechcete se vzdát určitých potravin, jako třeba pečiva? S ketonovou dietou KetoFit® ani nemusíte! Je nám jasné, že pečivo v dnešní době tvoří velkou část jídelníčku většiny lidí, a proto jsme do naší nabídky zařadili proteinové pečivo hned v několika variantách. Klasické pečivo se do redukčního jídelníčku nehodí, ale náš semínkový low carb chléb si můžete dát k polévce nebo jako přílohu k proteinovým omeletám KetoFit® vždy, když na něj dostanete chuť. A to zcela bez výčitek, nebo obav, že byste negativně ovlivnili vaše hubnutí.

Neztrácejte čas v kuchyni. Proteinové pečivo KetoFit® jsme upekli za vás

Obrovská výhoda proteinového pečiva KetoFit® spočívá především v tom, že ho zakoupíte upečené a připravené ke konzumaci. Znamená to, že na náš proteinový chléb žádný složitý recept nepotřebujete. Stačí ho pouze vybalit a můžete se do něj s chutí pustit. Ušetříte tak spoustu času, který byste strávili nakupováním a následným pečením. K tomu všemu má KetoFit® low carb pečivo dlouhou trvanlivost, takže vám vydrží vláčné daleko déle než klasické pečivo.

V naší nabídce nemáme však pouze proteinový chléb, ale také další dobroty. Co byste řekli na francouzskou snídani v podobě voňavých proteinových croissantů? S KetoFit® si je můžete dát klidně každé ráno a to bez strachu o vaši linii. Fitness croissanty jsou výborné jen tak, nebo je můžete potřít lahodným KetoFit® ovocným džemem bez přidaného cukru.

Nedokážete si představit večerní film bez tyčinek, nebo voňavé italské pizzy? Máme pro vás dobrou zprávu. Při ketonové dietě se vašim oblíbeným jídlům vyhýbat nemusíte. Slané proteinové keto tyčinky s kmínem a keto pizza jsou ideálním večerním snackem, který bude chutnat celé vaší rodině. Příprava proteinové pizzy je velmi jednoduchá a navíc vám zabere jen pár minut. Korpus stačí vybalit, potřít ho KetoFit® rajčatovou omáčkou a nahoru přidat povolené ingredience. Takto připravenou pizzu dejte na 5 minut do trouby a máte hotovo.

Low-carb pečivo se špičkovým složením pro ještě efektivnější hubnutí

Proteinové pečivo si během hubnoucí i stabilizační fáze můžete dopřát kdykoliv během dne. Obsahuje vysoký podíl bílkovin a nízké procento sacharidů. Proto skvěle zasytí a na dlouhou dobu zažene hlad. V jeho složení nechybí ani vláknina, která je při hubnutí naprosto klíčová, protože podporuje správné trávení. Low-carb chléb a další proteinové pečivo KetoFit® se skvěle hodí nejen do jídelníčku při držení keto diety, ale také při běžném stravování. Proteinové pečivo KetoFit® je perfektním zdrojem kvalitních proteinů, proto ho mnoho aktivních sportovců pravidelně zařazuje do svého jídelníčku.

Fitness pečivo, na kterém si můžete pochutnat klidně každý den

V low carb pizze, low carb croissantu a ostatním low carb KetoFit® pečivu najdete pouze minimální množství sacharidů. Díky tomu nijak nenarušíte průběh vaší proteinové diety a kila půjdou rychle dolů. Při držení ketodiety si během hubnoucí fáze musíte dát pozor na to, co si na fitness chléb dáváte. Ketonová dieta má totiž specifická pravidla a některé potraviny při ní musíte vynechat. Pokud si nejste jistí, co můžete v keto dietě jíst, nakoukněte do našeho seznamu povolených potravin.* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den
 
 
banner