Ptejte se: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Proteinové pečivo pro rychlé hubnutí

Láká vás nízkosacharidová dieta, ale nechcete se vzdát pečiva? S ketonovou dietou KetoFit ani nemusíte! Je nám jasné, že pečivo tvoří velkou část jídelníčku většiny lidí, a proto jsme do naší nabídky zařadili proteinové pečivo hned v několika podobách.

 

Láká vás nízkosacharidová dieta, ale nechcete se vzdát určitých potravin, jako třeba pečiva? S ketonovou dietou KetoFit ani nemusíte! Je nám jasné, že pečivo v dnešní době tvoří velkou část jídelníčku většiny lidí, a proto jsme do naší nabídky zařadili proteinové pečivo hned v několika podobách. Díky tomu budete mít co zakousnout k polévce i našim proteinovým omeletám a nebudete se muset obávat, že byste negativně ovlivnila vaše hubnutí.

Obrovská výhoda proteinového pečiva KetoFit spočívá především v tom, že jej zakoupíte již připravené a s několikaměsíční trvanlivostí. Znamená to, že na náš proteinový chléb recept nepotřebujete! Stačí jej pouze vybalit a můžete se do něj s chutí pustit. V nabídce však nemáme pouze chleba, ale také proteinové croissanty, které se skvěle hodí třeba k snídani, nebo slané tyčinky s kmínem, na nichž si můžete pochutnávat například večer u televize.

Jediný druh proteinového pečiva, které vyžaduje přípravu, jsou naše chlebíkové krekry. I tak vám to ale nepotrvá déle než pár minut. Stačí příslušnou směs smíchat s troškou vody a oleje, dochutit vašim oblíbeným kořením a nejdéle na minutu vložit do mikrovlnné trouby. Hotový krekr pak jen vyloupnete z misky a namažete - třeba cottage sýrem nebo tvarohovou pomazánkou z našeho receptáře. Podávat ho můžete také jako přílohu k omáčkám místo klasického knedlíku.

Proteinové pečivo si během hubnoucí i stabilizační fáze můžete dopřávat kdykoliv během dne. Je nabité kvalitními, přírodními bílkovinami a vlákninou, která je při hubnutí naprosto klíčová, jelikož podporuje správné trávení. V případě proteinových krekrů jsme mysleli dokonce i na vitaminy a minerály, jejichž vysoký obsah chrání vaše zdraví jak zevnitř, tak i navenek, ať už jde o vaši kůži, vlasy či nehty nebo imunitní systém.

Samozřejmě v něm najdete pouze minimální množství sacharidů, abyste nijak nenarušila průběh vaší diety. Během hubnoucí fáze si pro jistotu dávejte pozor na to, co si na něj dáváte, a raději nejprve nakoukněte do našeho seznamu povolených potravin, abyste si mohla připravit váš oblíbený sandwich zcela bez výčitek.* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den
 
 
banner