Ptejte se: +420 770 110 650


BMI kalkulačka – spočítejte si, jak jste na tom

Máte nadváhu, trpíte obezitou, nebo jste v normě? BMI (Body Mass Index – Index tělesné hmotnosti) odhalí pravdu. Pro výpočet BMI zadejte pár základních údajů do kalkulačky a hned uvidíte výsledek.

BMI kalkulačka od odborníků na výživu

Bmi kalkulačka

Nastavte své hodnoty

Spočítejte si svůj BMI index Muž Žena  

Váha kg


Výška cm

 

 

Před BMI kalkulátorem tuk neschováte

BMI calculator slouží pro rychlý výpočet BMI indexu. Ten funguje jako jednoduchý ukazatel množství tuku ve vašem těle. Jinak řečeno, zjistíte, jak jste na tom s vaší postavou. Většina lidí spadá do kategorie „normální váha“ nebo „nadváha“, menší procento pak do rizikových kategorií „obezita“, nebo dokonce „podváha“. Podrobný přehled vidíte v tabulce níže. 

Vaše BMI výsledky: 

BMI index

klasifikace hmotnosti

<18,5

podváha

18,5-25

normální váha

25-30

nadváha

30-35

obezita 1. stupně

35-40

obezita 2. stupně

40>

obezita 3. stupně

tabulka: BMI index a jemu odpovídající klasifikace hmotnosti dospělého člověka

Jak jste na tom s váhou podle BMI indexu?

BMI index 18,5-24,9 perfektní

Pokud BMI index ukázal hodnotu v rozmezí 18,5 až 24,9 máte ideální tělesnou váhu a možná i konstituci. Gratulujeme!
Cokoliv mimo toto rozmezí si zasluhuje pozornost a aktivní přístup.
Pozn.: I při ideálním výsledku BMI indexu doporučujeme: Kontrolujte si hmotnost svalů v poměru ke hmotnosti tělesného tuku.

BMI index 25-30 začněte se změnou

S hodnotou BMI 25 až 30 už patříte do kategorie s nadváhou. Váš přístup ke změně by měl být aktivní. Zvažte změnu jídelníčku (třeba s pomocí osvědčených stravovacích balíčků KetoFit) a zařaďte více pravidelného pohybu. Zhubnutí a návrat k ideální váze pro vás při této hodnotě BMI nemusejí být náročné. Úspěšným zhubnutím se začnete cítit mnohem lépe, o něco omládnete a zvedne se vám sebevědomí.

Pozn.: Pokud jste hodně sportovala nebo stále sportujete, může vysoké procento svalové hmoty zkreslovat výsledek BMI indexu. V takovém případě doporučujeme, abyste spolehla na měření tukové řasy nebo měření pomocí odporové metody u naší výživové poradkyně. Moderní elektronické vyšetření vám podá přesný obraz o zastoupení svalů a tuku včetně tuku vnitřního.


Správné zastoupení svalů je důležité, protože jsou to právě ony, které spotřebovávají energii i během zdánlivé nečinnosti (tzv. bazální metabolismus). Při špatně vedené dietě přicházíte nejdříve o svaly, a to je špatně. Chcete ztrácet tuk, ne svaly! Proto doporučujeme výživové balíčky sestavené s odbornou péčí.

BMI index 30+ je nejvyšší čas zhubnout

A jestli váš BMI index oznamuje dokonce obezitu (BMI 30 a více), dělejte s tím cokoliv bez váhání. Ve hře je vaše zdraví! Riziko diabetu, rakoviny a mrtvice rychle srazíte radikálním snížením tělesné hmotnosti. K tomu vám může dopomoci jedno z nejúčinnějších řešení hubnoucí plán pro snížení BMI od KetoFit. Poté, motivována prvními úspěchy, můžete zařadit pravidelný pohyb v podobě hodinové chůze. A později dokonce zpevňující cviky.

Ketodieta je v posledním desetiletí považována za nejúčinnější redukční dietu, při které neztrácíte svaly a nepociťujete hladovění. Z republikových statistik se můžete dočíst, že v Česku potřebuje redukční dietu čtvrtina žen. Jen části z nich se podaří zjistit, jak s tuky doopravdy zatočit. Mnohé ženy zkusí nepodložené rady na internetu, nebo zkouší diety po domácku - rady našich maminek a babiček. Tehdy se však o biologických procesech člověka vědělo ve srovnání s dnešním poznáním velmi málo, a tak je třeba říci, že se tyto rady nezakládají na správných základech. Vyhledejte výživového odborníka s certifikací nebo si zakupte sestavená jídla. Bude to počáteční investice, ale vyhnete se nepříjemným překvapením, že vám například šediví nebo vypadávají vlasy. Naopak vás po dvou měsících potěší zjištění, že jste hubla hlavně tuky nikoliv svaly, které potřebujete k tomu, abyste byla zpevněná a vypadala pěkně.

 

Jak postupovat, když mám BMI 25+?  

Vyšla Vám na BMI kalkulačce hodnota bmi větší než 25, 30 nebo dokonce ještě větší? Nezoufejte, máme pro vás velmi rychlé a snadné řešení.

Možností jak snížit BMI je spousta, od pravidelného sportu, přes změnu stravy, až po speciální lékařské zákroky. Co ale zvolit? Co je nejúčinnější? Existuje spousta poznatků, studií a praktických výsledků, ze kterých je jednoznačné, že nejrychlejší změna BMI není sportem (to bychom museli denně uběhnout alespoň 20 km), ale změnou stravy. V současné době je zaručeně nejrychlejší a nejsnadnější cesta, jak s nížit BMI, low carb stravování a ještě rychlejší varianta ketóza.

Ketózu nastolíte speciální stravou a snížením sacharidů v jídle během 1-2 dnů. Při ketóze pak dochází k okamžitém spalování tuků v celém těle při zachování svalové hmoty. Více o tomto biologickém ději si přečtěte zde. Pro spuštěné ketózy si vyberte jeden z redukčních keto plánů na snížení BMI.

Zvolte redukční plán a snižte si BMI

Keto dieta (proteinová dieta ) Ketofit je ideální pro rychlé hubnutí
plán optimal
 Keto dieta lehká péče 

 

Co se stane, když BMI nesnížím?
Můžete vážně ohrozit své zdraví.

Mezi typická vážná zdravotní rizika spojená s obezitou patří: 

  • srdeční a cévní onemocnění
  • vysoký krevní tlak
  • cukrovka 2. typu
  • rakovina

Méně rizikové, přitom velmi časté a nepříjemné symptomy jsou bolesti kloubů a svalů, dýchací problémy, neplodnost a deprese. Více o zdravotních rizicích spojených s obezitou se dozvíte v tomto článku

Určitě souhlasíte, že není o co stát a vyplatí se pro zdraví udělat vše. S produkty KetoFit se podařilo úspěšně zhubnout už osmi desítkám tisíc žen. Seznamte se jejich příběhy – uvidíte, že hubnutí máte na dosah. Stačí pár týdnů a můžete se před zrcadlem radovat ze své nové postavy!

BMI kalkulačka není úplně pro všechny

Tato stránka slouží jako BMI kalkulačka pro dospělé, konkrétně jedince nad 20 let. Náš výpočet BMI není použitelný pro děti, těhotné ženy, nebo třeba sportovce se zvýšeným objemem svalů (kulturisté, siloví a profesionální sportovci). 

Pokud vás tentokrát výsledek výpočtu BMI v naší kalkulačce nepotěšil, nezoufejte. Pokud si nevíte rady neváhejte nás kontaktovat kvůli konzultaci. 

 

 

Podívejte se na příběhy, jak se během velmi krátké doby podařilo zákaznicím KetoFit snížit BMI o neuvěřitelnou hodnotu.

BMI kalkulačka výpočet
Zhubla jsem z velikosti 46. Teď jsem plná energie.

Bolela mě záda, kolenní klouby, zadýchávala jsem se při námaze a byla často unavená. Taky jsem byla nešťastná omezeným výběrem oblečení ve velikosti 46 a svou vizuální stránkou z fotek. Nyní se cítím se fantasticky.

Celý příběh

 

 

BMI kalkulačka výpočet
Moje váha atakovala 90 kg. Díky KetoFit jsem zhubla.

Byla jsem unavená, bez energie, bez nálady … a najít v šatníku něco, co mě neškrtí v pase, nebo co přetáhnu přes stehna, byl velký problém. Změnila jsem životní styl a váha letí dolů.

Celý příběh

 

BMI kalkulačka výpočet
Pomocí KetoFit jsem zase sebevědomá žena.

Po dvou porodech a vlivem stresu jsem se dostala do obezity velkého stupně na neskutečně alarmujících 126 kg. Trpěla jsem na klouby až k slzám. Keto dieta KetoFit mi pomohla.

Celý příběh

 

 


Reálné příběhy žen, které radikálně snížili své BMI během velmi krátké doby s KetoFit.  

 

Další příběhy s keto dietou

 

 

 

 

Proteinová dieta KetoFit

 

Stále váháte i když vám vyšlo vysoké BMI na kalkulačce?
Dodejte si motivaci od reálných zákazníků, kteří úspěšně zhubli,
přidejte se do BMI skupinky na Facebooku, kde je přes 4 000 členů.

 

Nejrychlejší hubnutí

 

 

 

 

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Buďte s námi každý den