Ptejte se: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Džemy bez přidaného cukru

Obsah sacharidů od 2,4 g v porci, 100 % ovoce, bez chemie.

Nízkosacharidové džemy bez přidaného cukru jsou zcela výjimečné – obsahují 100 % ovoce a nejméně sacharidů na trhu. Pokud vyhledáváte špičkovou kvalitu a chuť, hlídáte si postavu, nebo se prostě chcete vyhnout cukru, tohle je lahůdka stvořená pro vás!

 

Dokonalé jídlo pro každý den
Džemy KetoFit + proteinové PalaČinky

Hit roku 2021, po kterém jen tak nepřiberetedžemy bez cukru a proteinové palačinky

Zapomeňte na klasické palačinky z mouky, plné cukrů a sacharidů, po kterých snadno přiberete. Je tu absolutní hit roku 2021, proteinové PalaČinky se 100% ovocnými džemy bez přidaných cukrů KetoFit. Díky minimu sacharidů, vysokému obsahu velmi kvalitních proteinů a dávce vitamínů obsažených v ovoci, je tato kombinace dokonalé jídlo pro každý den.

Složení a parametry, které na trhu nenajdete, můžete si je dopřát každý den aniž byste ohrozili svou váhu:

 • 49 % vysoce kvalitních proteinů
 • minimum sacharidů v 1 palačince 3,6 g
 • obsah sacharidů v džemu od 2,4 g / porci
 • bez přidaných cukrů, chemie, bez lepku
 • 100 % ovoce v džemech
 • dávka vitamínů v ovoci
 • extra rychlá příprava
 • ještě lepší chuť jako klasické palačinky

 

 

džemy bez cukru a proteinové palačinky

Chcete mlsat zdravěji? Dejte si.
Pro celou rodinu, sportovce i do keto diety

Pro rodinu i děti
Díky jedinečným parametrům a nulovému obsahu ,,bílého cukru,, jsou nízkosacharidové džemy s palačinkami KetoFit vhodné pro celou rodinu a hlavně pro ty nejmenší

 

 

Pro seniory
V pokročilém věku je velmi důležité udržovat svalovou hmotu a vitalitu. Dopřejte kvalitní bílkoviny v palačinkách a vitamíny obsažené v v ovoci v džemu i vašim prarodičům.

Pro sportovce
PalaČinky s džemy KetoFit jsou skvělé palivo i pro sportovce - dodají značnou dávku kvalitních proteinů pro podporu svalů po náročném výkonu. Proto jsou známé také jako fitness palačinky.

Hubnete, hlídáte si postavu, stravujete se podle keto zásad? Džem bez přidaného cukru je ta nejlepší volba, jak si udělat radost. Díky nízkému obsahu sacharidů si můžete džem KetoFit užívat i při keto dietě už od 1. fáze hubnoucí. Kombinaci PalaČinek a džemů doporučujeme až po zhubnutí.

 

džemy bez cukru

 

Pouze ty nejlepší suroviny v našich džemech bez přidaného cukru

Pro naše džemy bez přidaného cukru používáme pouze čerstvé, plně vyzrálé ovoce, z těch nejlepších lokalit. Vybrané ovoce pochází z lesů a záhonů lokálních pěstitelů. Nikoliv z hydroponických skleníků (kde se rostliny pěstují bez zeminy "ve vzduchu", aby byly co nejlevnější). Naše džemy vyrábíme v malé rodinné džemárně a samotné ovoce roste v kvalitní půdě. 

Domácí marmeláda nebo džem?
Už od našich babiček je v naší malebné zemi zažité říkat ovocné zavařenině marmeláda, přitom ve většině případů se jedná o džem. Ve skutečnosti marmeládou je taková ovocná zavařenina, která obsahuje citrus. Do marmelád se navíc často přidává i velké množství cukru jako konzervant, proto s těží ochutnáte domácí marmeládu bez cukru. V porovnání s domácí marmeládou jsou džemy KetoFit méně sladké, s velmi výraznou chutí a vůní a jsou bez přidaného bílého cukru.

Vyzkoušejte džemy KetoFit, lepší jak domácí marmeláda a bez cukru  nízkosacharidové džemy KetoFit bez cukru 

Prvotřídní složení s nejnižším obsahem sacharidů

Džemy bez přidaného cukru KetoFit obsahují od 2,4 g sacharidů v porci (50 g) podle druhu. To je unikátní a nejnižší obsah sacharidů na trhu, jiné džemy ani marmelády těchto parametrů nedosahují. Můžete je namazat na proteinový croissant nebo naše PalaČinky. Kromě nezaměnitelné vůně a chuti jsou KetoFit džemy bez přidaného cukru dokonalé svou jednoduchostí a čistým složením.

Džemy totiž neobsahují:

 • žádný přidaný cukr
 • žádná umělá sladidla
 • ani konzervanty
 • ani barviva

Je to čistá příroda ve skleničce, ještě lepší jak domácí marmeláda.
Na 100 g nízkosacharidového džemu bez cukru bylo použito rovných 100 g ovoce (borůvek, manga, malin, nebo jahod). Už z podstaty, že se jedná o 100 % ovoce, džemy KetoFit obsahují přirozené množství vitamínů i minerálů. Například borůvky jsou bohaté na vitamín C a mají vysoký obsah železa a antioxidačních látek. 

 

džemy bez cukru nízkosacharidové  nízkosacharidové džemy bez cukru

Džemy bez přidaného cukru jsou vhodné při keto dietě i pro celou rodinu

Díky nulovému obsahu ,,bílého cukru,, jsou nízkosacharidové džemy KetoFit vhodné pro celou rodinu a hlavně pro ty nejmenší. Vaše děti je budou milovat. Sami to víme, u nás doma by pro lžičku džemu z borůvek udělali cokoliv :) Vyzkoušejte přidat například borůvkový džem KetoFit do našeho Smoothie!

Hubnete, hlídáte si postavu, stravujete se podle keto zásad? Džemy bez přidaného cukru jsou ta nejlepší volba, jak si udělat radost. Díky nízkému obsahu sacharidů si můžete džem KetoFit užívat i při keto dietě už od 1. fáze hubnoucí. 

 

Džemy KetoFit - lepší jak domácí marmeláda a bez cukru  džemy bez cukru nízkosacharidové

Chuť, vůně a konzistence - čím se liší džemy KetoFit

Nízkosacharidový džem bez přidaného cukru má konzistenci "zlatý střed", tzn. není ani extra tuhý aní řídký. Namazaný na keto chlebu nebo v dezertu panna cotta krásně drží a nikam neodtéká. Samotná chuť je unikátně čistá. Není to ten klasický džem ze supermarketu, kde dominuje sladká a uměle doaromatizovaná chuť.
Džemy KetoFit jsou čisté ovoce, užijte si pravost čerstvě utrženého ovoce, žádný klam. Ve srovnání s džemy ze supermarketu jsou méně sladké, s velmi výraznou, pravou vůní a chutní. Doporučujeme ochutnat, my je milujeme.

Pokud budete chtít něco lepšího než domácí marmeládu a bez cukru, jednoznačně vyzkoušejte džemy KetoFit.
  

džemy bez cukru nízkosacharidové

Mlsejte zdravěji

džemy bez cukru a proteinové palačinky

 

 

 

 

 * Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den
 
 
banner