Ptejte se: +420 770 110 650


S KetoFit už zhubly desetitisíce zákaznic,
přečtěte si jejich názory a hodnocení

Přečtěte si názory a hodnocení diety KetoFit zákazníky ze serveru HEUREKA.cz, ZBOŽÍ.cz a výsledky z průzkumu "Oblíbená dieta v ČR".

VEŠKERÉ NÁZORY NAJDETE ZDE

 

Dnes jsem o polovinu lehčí, mám víc energie, sebevědomí a život si neskutečně užívám!

Dobrý den! Jmenuji se Míša... jsem typický příklad ženy v nejlepších letech - práce, děti, kroužky, domácnost a na sebe jaksi nezbýval čas. Všechno to začalo v březnu, s blížící se 40tkou. Bolela mě kolena, funěla jsem do schodů a při pohledu do zrcadla to taky nebyla žádná hitparáda! Potřebovala jsem restart a všechnu naději jsem vložila do KetoFitu!

 

Proteinová dieta KetoFit - zhubla jsem 50 kg

PŘEČTĚTE SI, JAK SE MI TO PODAŘILO

 

V létě váha ukazovala 80 kg, hrůza. Dnes je mi 40 a tak hubenou postavu jsem neměla ani na střední škole.

Samozřejmě jsem vyzkoušela spoustu „zaručených“ diet v podobě tablet, čajů, hubnoucích masáží i zábalů, které nebyli zrovna laciné a ne moc účinné. Další pokus byl s krabičkovou dietou, ta na nějaký čas pomohla, ale výsledky nebyly trvalé, navíc příprava zabrala spoustu času. A proto, všem, kteří už to vzdali, bych doporučila KetoFit alespoň vyzkoušet, věřím, když jsem to dokázala já, tak s KetoFit to zvládne každý.

 

Proteinová dieta KetoFit - zhubla jsem a vážím méně jako na střední

INSPIROVALA MĚ KAMARÁDKA, VÍCE ZDE

 

I když je Ketofit pro ženy, šel jsem do toho a výsledek? Prostě super, zase žiju na plno.

Roky šly dál a já přibýval stále na váze, už to hraničilo s velkou obezitou a rizikem nemocí s tím spojených. Horší pohyblivost, únava, výdrž v práci, vše se s váhou zhoršovalo. Úplně jsem opustil mé nejoblíbenější potěšení a motor v životě - sporty. Bylo to opravdu špatné období. Do mých 35ti let jsem to nechal zajít příliš daleko až jsem hazardoval se zdravím. Díky KetoFit si opět užívám každý den a naplno sportuji. 

 

Proteinová dieta KetoFit - I PRO CHLAPY

KETOFIT I PRO CHLAPY

 

Vážila jsem 120 kg. Byla jsem z nadváhy unavená. Nyní se cítím skvěle, lehce, líp se mi dýchá, prostě nový člověk.

Žila jsem tak jako žije spousta lidí. Vůbec jsem neuvažovala o hubnutí, obešla jsem se bez sportu, i když jsem byla z nadváhy unavená. Neřešila jsem to, nepřipouštěla jsem si vlastní problém a neuvědomovala si plně, že jednoho dne mohou přijít vážné komplikace, které moje vnímání otočí o 180 °. Pak ale do mého života vstoupily nečekané problémy. Tímto impulsem jsem si začala uvědomovat, že pokud se o sebe nezačnu starat, mohu sklidit velmi špatné důsledky, došlo mi, že zdraví máme opravdu jen jedno.

 

Proteinová dieta KetoFit - zhubla jsem a cítím se skvěle

NAŠLA JSEM KetoFit, KTERÝ MĚ ZACHRÁNIL, VÍCE ZDE

 

Ketodieta KetoFit mě vyléčila ze závislosti na jídle, měla jsem až 96 kg. Teď vypadám lépe než na střední.

Jmenuju se Kateřina, je mi 34, mám dvě děti a jsem dietářka. Věčná. S váhou se peru cca od svých 18 a za tu dobu jsem vyzkoušela všechny možné diety. Za 9 měsíců se váha vyšplhala o 26 kg na závratných 98 kg (měřím pouze 164 cm). KetoFit mě zachránil, teď ho všem doporučuji. A pro ty, kdo váhají… Jděte do toho, neztrácíte čas vařením, jídlo máte vždy po ruce, opravdu si pochutnáte a ještě zhubnete.

 

ketodieta KetoFit - zhubla jsem a cítím se skvěle

PŘEČTĚTE SI MŮJ PŘÍBĚH S KETODIETOU KetoFit

 

Po 3 měsících jsem zhubla pouze s KetoFit!
Stala jsem se opět šťastnou.

Jmenuji se Veronika a jsem maminkou 3 dětí. Zdárně se blížím 36 letům a žiji v zahraničí, konkrétně v Holandsku. Navzdory mému přání na mně po porodu posledního dítěte zůstalo přilepených 20 kg. Doufala jsem, že porodím alespoň 10 kg dítě a odejdu s krásnými 10 kg navíc, což samozřejmě bude voda atp. Ale nestalo se tak a já vesele nabírala, až jsem se za dva a půl roku po porodu dostala na „krásných“ 100 kg. Tak pěkné číslo a tolik nepříjemností s touto vahou spojených!

 

Proteinová dieta KetoFit

VSADILA JSEM NA KETOFIT A NELITUJI!

 

105 kg a porucha štítné žlázy, KetoFit mě zachránil, z velikosti 48 na 38

Jmenuji se Jana a je mi 37 let. S nadváhou jsem bojovala skoro celý život, ale nikdy to nebylo tak děsivé jako poslední roky. Asi před 2 lety mi zjistili poruchu štítné žlázy a jak každá žena dobře ví, štítná žláza se rovná kila nahoru. Bohužel to bylo i u mě a já postupně s váhou vyšplhala na děsivých 105 kg. Dnes kdy oblékám velikost 38 z původní 48 jsem nadšená a konečně se cítím opět jako ženská. A i po zdravotní stránce se mi ulevilo. Nebolí mě klouby a výsledký štítné žlázy ukázkové.
 

Ketonová dieta KetoFit

KETOFIT MI POMOHL I PŘES ŠPATNOU ŠTÍTNOU ŽLÁZU!

 

Měla jsem velkou nadváhu, i když jsem nikdy nejedla sladké. Chtěla jsem opět vypadat krásně.

KetoFit mi opravdu pomohl. Důsledkem zhubnutí mi zmizela spousta problémů. Měla jsem velké problémy s praskáním v kolenou při běžné chůzi - to také zcela vymizelo. Dělaly se mi modřiny všude po těle při slabém dotyku a opravdu už jsem bez modřin. Pevně věřím, že postupně se mi upraví i tlak a zmizí další neduhy. Teď KetoFit doporučuji všem kamarádkám.

 

Proteinová dieta KetoFit

PŘEČTĚTE SI, JAK MI KETOFIT POMOHL

 

Moje váha atakovala 90 kg. Díky KetoFit hubnu na 61 kg a cítím se skvěle.

Před rokem a skoro s 90 kily jsem dospěla k názoru, že už se mi nechce vláčet s tak těžkým tělem. Byla jsem unavená, bez energie, bez nálady … a najít v šatníku něco, co mě neškrtí v pase, nebo co přetáhnu přes stehna, byl velký problém. Změnila jsem životní styl a váha letí dolů. 

Proteinová dieta KetoFit

PŘEČTĚTE SI, JAK MI KETOFIT POMOHL

 

Ani okolo šedesátky jsem se nesmířila s nadváhou.
Jde to rychle a pokračuji dál

Dobrý den všem co bojují s váhou jako jsem bojovala já. Jmenuji se Lenka a pracuji ve školce. Jsem ukázkový příklad toho, že ani okolo šedesátky není nic ztraceno! Nikdy jsem nebyla štíhlá. Narodila jsem se jako pětikilové dítě a co moje pamět sahá neustále hubnu. Ve třinácti letech mi otec vyhodil prášky na hubnutí (Fermetrazin), které mi předepsala dětská lékařka. A od té doby jsem vyřadila z jídelníčku knedlíky, omáčky, tučné i sladké a přidalo se na pohybu a nějaký čas to bylo únosné... 

Před a po - hubnu s proteinovou dietou KetoFit

PŘEČTĚTE SI JAK TO DOPADLO ZDE

 

Cítím se naprosto skvěle.
Vědět to, tak začnu mnohem dřív s KetoFit.

Dobrý den, jmenuji se Eva, bydlím kousek od Brna.
V současné době vychovávám 2 malé děti a jsem časově velice vytížená. Nikdy jsem nebyla úplně štíhlá, ale má váha vystoupala téměř na 90 kg a nemůžu se dostat zpět na původní váhu. Zkoušela jsem různé diety, jídla, cvičení, ale bez výsledku. Po hubnutí s KetoFit přichází obrovský úspěch - cítím se o 1000% lépe než dříve - mám nové tělo...

 Proteinová dieta KetoFit

PŘEČTĚTE SI JAK TO DOPADLO ZDE

 

Mistryně světa v kanoistice - Martina Satková
Dovezla jsem 40x zlatou medaili.
Strava je pro mě základ, jedu na KetoFit a miluju palačinky.

Pokud špatně jíte týden před závody, výkon jde dolů a výtězství je ohrožené. Důležitá je i má váha, kterou si pravidelně hlídám, každý gram se počítá. U každého jídla sleduji co nejvyšší obsah proteinů, vitamínů a minimum sacharidů.


NECHTE SE NAMOTIVOVAT ZDE

 

Můžu říct, že KetoFit mi velmi pomohl.

Zdravím, nikdy předtím jsem nezvyzkoušela proteinovou dietu. Dříve jsem se zaměřovala na kontrolu množství (vážení) jednotlivých potravin a zvýšení fyzické aktivity, což fungovalo, ale jen omezeně. Tyto zkušenosti nakonec vedly k tomu, že jsem takovou dietu zavrhla. Než jsem vyzkoušela proteinovou dietu KetoFit, byl to boj. Časově náročné nakupování a příprava. Můžu říct, že KetoFit fakt funguje.

Keto dieta Ketofit

PŘEČTĚTE SI JAK JSEM TOHO DOSÁHLA

 

KetoFit splnil mé očekávání nadmíru.

Většinu života mám + 8 kg navíc, kterých se nedokážu zbavit. Zkoušela jsem sportovat, posilovat, držet nízkosacharidovou dietu, vysadit alkohol. Všechno ale po nějaké době nebylo udržitelné nebo to nepřineslo dlouhodobé výsledky. Výsledek? Kila šla rychle dolů.

proteinová dieta ketofit

PŘEČTĚTE SI JAK JSEM TOHO DOSÁHLA

 

 

Téměř 2500 hodnocení a desetitisíce
spokojených klientek
, které úspěšně zhubly
s KetoFit, jsou garancí úspěchu při hubnutí.

Všechny recenze najdete zde.

 

 

Hodnocení proteinové diety KetoFit

 

 


Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout

 


 

 

 

 

10625 hodnocení
4.8

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :)
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start.
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední.
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :)
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky!
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

potravina pro zvláštní výživu

ppl visa master maestro verification
Buďte s námi každý den