Víkendová SLEVA 200 Kč na všechny nákupy nad 750 Kč. Zadejte kód: fitdveste Vybírejte ZDE

Zkušenosti s ketodietou: Předčila mé očekávání

proteinová dieta ketofit

Vždy jsem měla ráda jídla klasická i sladkosti. Už od střední jsem měla problém s rovnováhou stravy, buď jsem se zapomněla najíst nebo jsem se vlčím hladem přecpala k prasknutí sladkostmi. Dnes už vím že jedno vyvolávalo druhé, ale tenkrát jsem si z toho společně se slabým pitným režimem vytvořila návyk. Bude mi 24 a návyk stále trvá, váha kolísá jen občas.

Většinu života mám + 8 kg navíc, kterých se nedokážu zbavit.
 Zkoušela jsem sportovat, posilovat, držet nízkosacharidovou dietu, vysadit alkohol. Všechno ale po nějaké době nebylo udržitelné nebo to nepřineslo dlouhodobé výsledky.

Důvodů proč jsem se rozhodla vyzkoušet Ketofit je spousta. Především se mi nechce čekat půl roku než shodím kila běžným způsobem. Chtěla bych tento proces uspíšit pod odborným vedením a bez zbytečné námahy. Jo, přiznávám jsem lenoch, ale pokud to je vážně tak snadné, proč to nezkusit.

Mám postavu typu jablko, štíhlejší ruce a nohy a problémové partie jsou bříško a oblast nad zadkem, tzv. madla lásky. Když přiberu tak vždy tam. V zimě to schováte do bundy, ale během roku je to s oblékáním dost špatné. Bokovky nehrozí protože mi špeky ještě zvýrazní a jakékoliv vyšší kalhoty se do nich zařezávají a padají mi. Plavky, upnuté mini šaty a vlastně skoro všechny střihy jsou pro mě kvůli totální nevyváženosti proporcí problém.

Důvodů proč něco udělat se svým tělem je spousta, já se chci cítit dobře ve svém těle, mít více energie a být zdravější. Proto chci zkusit proteinovou dietu KetoFit.

Jak se mi dařilo s KetoFitem? - první týden.

Můj první týden s KetoFitem byl náročnější, ale nakonec jsem se poctivě držela jednoduchého návodu. Výsledek? Kila šla rychle dolů. Zvyknout si na to, že nic jiného nesmím bylo ze začátku těžké, ale cca po 3 dnech už to bylo mnohem snazší.

Čím déle se držíte rutiny, tím méně vám přijde že držíte dietu. Samozřejmě jsem se nevyhnula lákadlům jako popcorn v kině, sušenka u kávy nebo zákusky na mamčiny narozeniny.  Vše jsem si ale odepřela protože by pak dieta neměla význam. Těžší už je vysvětlovat proč držím dietu a proč nesmím to a to. Někdo zkrátka nechce pochopit že se snažíte zlepšit svůj životní styl a ani po vysvětlení jak to funguje vás nepochopí. S tím se ale setká asi každá. Já se ale nenechám odradit.

Nejdříve mi sladké příchutě přišly moc sladké tak jsem vyzkoušela jen půlku tablety na jednu porci, dále slané příchutě a nebo neochucovat vůbec. Je to příjemná změna. Těším se na omelety a polévky které chci zkusit v dalším týdnu. Na proteinových koktejlech se cítím fajn, jen občas zapomínám na pitný režim. Ale i ten se snažím dodržovat co to jde.

proteinová dieta ketofit

Můj druhý a třetí týden.

Moje očekávání splnila proteinová dieta KetoFit nadmíruZměna byla viditelná tak, že si ji ostatní všimli. Rozhodně budu pokračovat v hubnuti dál s nízkosacharidovou dietou, dalším mým cílem je postavu vyrýsovat a vybudovat svalovou hmotu.

Člověka motivují jak fotky tak i to jak vypadá v oblečení. Poté už je těžké přestat.  Proteinovou dietu KetoFit lze bez problému přizpůsobit tak, aby chutnala, v udržovací fázi si vyloženě užívám kombinaci se zeleninou. Koktejly jsou nejsnažší na přípravu a na cesty. Proteinová jídla jsou zase super zpestření když člověka honí chutě, nejvíce sem si oblíbila proteinové omelety ke kterým sem občas přidala zeleninu, výborná je i kaše a tyčinka.

Za mě rozhodně doporučuju, proteinová dieta je úžasně jednoduchá, je třeba si uvědomit že KetoFit  je snadným startem a pomoci se začátkem celkové změny životního stylu. První shozená kila jsou úžasnou motivaci pokračovat dál a nenechat si mluvit od okolí do toho, co chcete a nechcete jist. Ze začátku jsem poslouchala jen samou kritiku, teď všem sklaplo protože to funguje. 

Koktejl jsem obvykle vozila nachystaný v termosce a pila ho po cestě z/do práce. Pokud člověk nedodrží interval může se mu stát že přijde domu a vytuneluje ledničku nebo si dá něco co nesmi, takto jsem přijela domu najezená a v pohodě. Zvyk přijet domů a přejíst se jsem tím pádem úplně odbourala. KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci snadný start.*

Holky držte se - jde to skvěle!
Zuzka / 24 / Brno

 

Facebook Zuzky:
https://www.facebook.com/zuzana.koudelova.58

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout

 

 

 

Autor článku: Redakce Ketofit
Odborný tým se zaměřením na ryhlé hubnutí

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Ketofit v médiích

Přesvědčete se o účinnosti našich produktů.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?