Ptejte se: +420 770 110 650


Obhájila jsem mistrovství světa s ketodietou KetoFit

Dovezla jsem 40x zlatou medaili a miluji palačinky :)

proteinová dieta KetoFit Martina Satková

 

Jmenuji se Martina Satková a miluji sport.

Jsem pro každou sportovní aktivitu, ale absolutně nejvíce a naplno se věnuji KANOISTICE NA DIVOKÉ VODĚ. Jedná se konkrétně o vodní slalom a sjezd. Tomuto sportu se věnuji již 11 let.

Trénuji každý den, ale jsem přeci jen obyčejný člověk, tak občas přijdu na trénink trochu jako lenoch, ale co je kouzelné, že jakmile se mi rozproudí krev, zapomenu na to že se mi dnes nechtělo a opět jsem v rytmu dělat to naplno. O víkendu máme závody, na které se vždycky moc těším. Je to pro mě něco, co mi dodává sílu a mám pak mnohem lepší náladu, i když se třeba nedaří.

Jsem velmi všestranná, a tudíž mám speciálně přizpůsobené tréninky podle toho, co mě za důležitý závod zrovna čeká. Během týdne rozvíjím jak sílu, tak i rychlost a vytrvalost, pomáhají mi jídla KetoFit. KetoFit jsem si vybrala i přesto, že mě oslovovaly velké firmy s produkty pro vrcholové sportovce. Jídla KetoFit mají pro mě nejlepší složení a vyrábí se v Česku. Všem, co to myslí se svou postavou vážně, můžu KetoFit vřele doporučit.

 

proteinová dieta KetoFit Martina Satková

 

Bojuji ze všech sil - 40x zlato, 17x stříbro, 7x bronz

Do současné doby jsem získala více než 40 zlatých medailí, 17 stříbrných a 7 bronzových. Už několikátým rokem obhajuji titul mistryně světa v kanoistice. Je to pro mě čest zastupovat Českou Republiku. 

  proteinové palačinky KetoFit

Strava je základ, jedu na KetoFit :)

Strava je ve sportu na nejdůležitějším místě. Pokud špatně jíte týden před závody, výkon jde dolů a vítězství je ohrožené. Důležitá je i má váha, kterou si pravidelně hlídám, každý gram se počítá. U každého jídla sleduji co nejvyšší obsah proteinů, vitamínů a minimum sacharidů.

Pro udržení optimální váhy a podporu svalů a jejich regeneraci pravidelně jím proteinové palačinky KetoFit, keto polévky KetoFit, proteinové tyčinky a další super jídla. Na palačinkách ale opravdu ujíždím, jsem schopná sníst celý pekáč :)

 

proteinová dieta Keto Fit Martina Satková

 

Co byste vzkázala zákaznicím KetoFit? 

proteinová dieta KetoFit 

 

Mé nejoblíbenější produkty >>

 

 

Můj Facebook:
https://www.facebook.com/satkovamartina
https://www.facebook.com/martinasatkova

Instagram:
https://www.instagram.com/martinasatkova

 

 

 

 

 

 

5469 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den