Ptejte se: +420 770 110 650


Zkušenosti s ketodietou: Hubnutí šlo nečekaně hladce

Dojídání po dětech a špatná strava,
výsledek 93 kg nadváha

proměna před a po

 

V roce 2012 se mi narodila dvojčátka, dnes už 7 mi leté slečny, které miluji. Jako asi skoro každá mamka, jsem po dětech dojídala tady rohlík, tady sušenku. Váha šla pomalu, ale jistě nahoru, neřešila jsem to. S postupem času mi vysoká nadváha ale začala vadit. Zkoušet jsem různé diety a cvičení. Moje snaha shodit nějaké kilo se mi vždy po 3 týdnech cvičení bohužel rozplynula. Neměla jsem silnou vůli vydržet bez sladkého a pravidelně cvičit.

Díky špatné stravě váha šla ještě výše až na 93 kg

Když děti šly do školky a já do práce, tak přibírání pokračovalo vesele dál. Nebylo to dojídání po dětech, ale špatná strava a chuť k jídlu. Když jsem přišla domu po 12 ti hodinové směně, otevřela jsem ledničku a snědla na co přišla. Protože děti mají oběd ve škole a manžel v práci, nevařila jsem. Přes týden můj oběd bylo pečivo s něčím, protože jsem kvůli jedné porci pro sebe nechtěla vařit.

Váha se tímto stylem života vyšplhala na 93 kg, to je při mé výšce opravdu hodně.
Komplikace spojené s nadváhou vám nemusím ani popisovat.

 

proměna před a po 

Dál už to nešlo, sáhla jsem po keto dietě

Byl nejvyšší čas s tím něco udělat, hledala jsem na internetu různé možnosti a ze všech možných diet mě nejvíce oslovilo keto hubnutí. Podle recenzí šlo o rychlé hubnutí bez potřeby sportu. Při mém pracovním vytížení a s dětmi ideální volba.

Hodně jsem si ještě o keto dietách přečetla a dlouhou dobu se rozhodovala, kterou zkusit. Nakonec jsem se rozhodla pro keto dietu KetoFit - určenou primárně ženám. Když jsem v červnu začala, byla moje váha 93 kg. Postupovala jsem přesně podle pokynů. Čekala jsem nějaké složitosti, ale bylo to opravdu snadné - jen jíst a hubnout :)

Pomohla mi i skupina na Facebooku KetoFit poradna, kde jsem si často šla pro inspiraci.

 

V KetoFit skupině sdílí své zkušenosti, recepty, proměny více než 4 100 členů.keto skupina KetoFit

Přidejte se do skupiny zde

 

Hubnutí šlo nečekaně snadno

Uvítala jsem rychlou přípravu keto jídel. Strašně se mi libí, že proteinové nápoje si můžu dát v práci - i když zrovna nemám pauzu. Díky koktejlům nemám pocit hladu, ani chutě na sladké. V kabelce mám vždy proteinovou tyčinku, abych měla svačinku vždy po ruce, když jsem na cestě. Potřebuji-li něco zobat třeba u televize, dám si směs oříšků. Postupně jsem mezi keto jídla zařazovala i běžné suroviny a jídla z receptáře. Zachutnaly mi zeleninové saláty a maso v kontaktním grilu, které jsem dříve nemusela. Během několika týdnů jsem se dostala na svou cílovou váhu. 

Okolí mě teď chválí

Naučila jsem se pravidelnému stravovaní s keto jídly, jíst optimální porce, odvykla jsem si na sladké. KetoFit mi nejen pomohl zhubnout, ale naučil mě i novému životnímu stylu a to úplně nenásilnou formou. Velmi mě teď těší, když mě lidé z okolí pochválí, že mi to moc sluší. Cítím se líp na těle i na duši. 

 

keto proměna před a po

  

Za sebe můžu říci jedno velké DÍKY a všem KetoFit jen doporučit. 

 

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout 

 

Gratulujeme Vendulce ke skvělému výsledku

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes s keto dietou, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.

 

 

 

88 hodnocení
4.8

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den