Ptejte se: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Proteinové low carb tyčinky pro rychlé hubnutí

Opravdové low-carb proteinové tyčinky, kterými mohu nahradit jedno jídlo, když nestíhám.
Obsahují téměř 50 % kvalitních bílkovin a nejméně cukrů na trhu (1,9 g). Pozor, běžné proteinové tyčinky obsahují 30-50 % sacharidů!
✔keto dieta   ✔sport   ✔náhrada sladkého

 

 

Dopřejte si nejlepší proteinové tyčinky KetoFit

Jak napovídá samotný název, základem našich proteinových tyčinek jsou vysoce kvalitní bílkoviny, díky čemuž jsou předurčeny pro účinnou keto dietu. Perfektně se hodí ale i pro sportovce, kteří hledají rychlé jídlo po náročném výkonu. Tyčinka KetoFit vám však dodá nejen bílkoviny, ale také spoustu zdravé vlákniny, která je nezbytnou složkou správného jídelníčku, jelikož zlepšuje zažívání a udržuje ve střevech zdravou mikroflóru. 

  • Svými parametry se KetoFit low carb tyčinky řadí ke špičce na trhu
  • Dosahují také nejvyšších hodnocení spotřebitelů na Heureka.cz (98 bodů ze 100)

Rozdíl mezi low-carb proteinovými tyčinkami KetoFit, a těmi, které běžně koupíte v obchodech, nespočívá pouze v unikátním složení KetoFit tyčinek, ale také v jejich velikosti. Váží úctyhodných 50 až 60 gramů, díky čemuž nejsou pouhou dobrou svačinkou, ale mohou být také snídaní, obědem či večeří, a to jak během hubnoucí, tak i redukční fáze keto diety.

 

nejlepší proteinové low carb tyčinky   proteinove tycinky bez cukru

 

Proteinové tyčinky KetoFit nahradí jídlo a podpoří fit postavu

Určitě znáte ty chvíle, kdy vás za pochodu přepadne hlad nebo chuť na sladkou odměnu, ale nemáte v okolí žádný obchod, který by nabízel nějakou zdravou, avšak chutnou svačinku. To už se vám ale stávat nemusí, pokud si s sebou do tašky přibalíte jednu nebo dvě proteinové tyčinky bez cukru KetoFit. Jsou chutné, syté a uzpůsobené pro ketodietu, takže váš hubnoucí proces nejen nenaruší, ale dokonce jej podpoří.

Pozor na proteinové tyčinky ze supermarketu
(obsahují nadlimitně sacharidů a cukrů)

Pokud chcete opravdu kvalitní produkty, čtěte složení a parametry proteinových tyčinek. Název ,,proteinová tyčinka,, nemusí vždy znamenat, že tyčinka obsahuje hodně proteinu. Právě spousta znělých značek ,,proteinových tyčinek,, ze supermarketů obsahuje nadlimitní množství sacharidů a cukrů, v některých případech i 50 % a u neproteinových ještě více. Proteiny pak u takových tyčinek najdete jen v malé koncentraci. Ve složení také často chybí vláknina a další důležité ingredience. Konzumací vysoce sacharidových tyčinek vaše tělo získá hlavně cukry, které se ukládají do tukových zásob, pokud zrovna vrcholově nesportujete. Ne vždy je cena anebo líbivý obal nejdůležitější parametr.

 

Proteinové tyčinky KetoFit nabízejí
ve srovnání s jinými značkami dokonalé složení:

Proteinové low carb tyčinky pro rychlé hubnutí

Výhody low carb tyčinek KetoFit 

  • Extra dávka proteinů až 46 % (mnohem více než masově rozšířené tyčinky)
  • Žádné přidané cukry (masově rozšířené tyčinky často obsahují přidaný cukr)
  • Minimum sacharidů od 6,5 g (cukry od 1,9 g) (výrazně méně než u masově rozšířených tyčinek)
  • Bez palmového tuku (mnohé proteinové tyčinky obsahují) 
  • Vysoké množství vlákniny

 

Vyberte si svou oblíbenou příchuť tyčinky KetoFit

Aby vám naše low carb tyčinky nezevšedněly, připravili jsme pro vás hned pět různých příchutí, a to jemnou vanilkovou, mléčnou, arašídovou, lahodné cappuccino a pak také kokos a čokoládu. Díky tomu si mezi nimi snadno najdete své favority, které si s sebou budete brát jako svačinku do práce či na cesty nebo do fitka jako sladkou a výživnou odměnu. Nemusíte se však omezovat pouze na jednu příchuť, v nabídce máme i speciální balíček, ve kterém najdete mix příchutí, které mají naše klientky nejraději.

Pokud jste se tedy ketonové diety doposud obávala kvůli tomu, že byste musela trávit hodiny hledáním a přípravou nových pokrmů, obavy můžete klidně hodit za hlavu. K přípravě jídel Ketofit, která pochopitelně zahrnují i naše proteinové tyčinky, recept nepotřebujete. Tím pádem ušetříte spoustu času, energie i sil, které byste jinak musela investovat do nákupů a vaření, a můžete je investovat do sebe a své cesty za štíhlou figurou.

Nejlepší proteinové tyčinky pro keto dietu, sportovce i celou rodinu

Ať už hubnete pomocí keto diety nebo aktivně sportujete, proteinové tyčinky KetoFit budou dokonalým jídlem na cestě k vašemu cíli. Při keto dietě zajistí snadný průběh hubnutí, při sportu dodají důležité proteiny pro regeneraci a podporu svalové tkáně.  

A vaše děti? I na ty jsme mysleli, KetoFit proteinové tyčinky bez cukru mohou jíst od 3 let. Proteinové tyčinky jsou skvělá náhrada běžného sladkého, neohrozíte váhu svých dětí a můžete omezit vznik zubních kazů. 

Kdy jíst proteinové tyčinky?

Proteinové tyčinky můžete jíst kdykoliv během dne - 1 tyčinka nahradí jedno jídlo. V keto dietě při první fázi konzumujte maximálně 1 tyčinku denně, během druhé fáze až 3 lwo carb tyčinky denně. Při sportu můžet jíst 3 až 4 proteinové tyčinky denně dle svých tělesných dispozic. A jako náhradu běžného sladkého můžete jíst 3 low carb tyčinky denně.

Vyzkoušejte recepty s proteinovými tyčinkami

Kromě toho, že jsou naše proteinové tyčinky rychlé jídlo a sladká svačinka, dají se použít při přípravě sladkých dezertů bez cukrů podle keto receptů.

Vyzkoušejte třeba proteinový tvaroháček, který je za nás rozhodně lepší než ze supermarketu. Nebo zkuste nastrouhat low carb tyčinky do koktejlu - vykouzlíte tak super lahodný koktejl s kousky čokolády.

 

proteinova tycinka v keto tvarohackuProteinový tvaroháček s low carb tyčinkami

 * Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den
 
 
banner