Ptejte se: +420 770 110 650


Zkušenosti s ketodietou: Zhubla jsem ze 120 kg

Vážila jsem 120 kg.
Byla jsem z nadváhy unavená.
Potřebovala jsem shodit ještě jednou tolik.

recenze KetoFit

 

Krásný den,
jmenuji se Angela a ráda se s vámi podělím o můj životní příběh. Třeba někomu pomůže zlepšit vlastní život, nebo alespoň změnit pohled na svět tak, jako se to podařilo mě.

Můj příběh můžeme začít tím, že jsem jedla hodně, často nezdravá jídla. Žila jsem tak jako žije spousta lidí. Vůbec jsem neuvažovala o hubnutí, obešla jsem se bez sportu, i když jsem byla z nadváhy unavená. Neřešila jsem to, nepřipouštěla jsem si vlastní problém a neuvědomovala si plně, že jednoho dne mohou přijít vážné komplikace, které moje vnímání otočí o 180 °.

Nečekané problémy
mě donutily ze sebou něco dělat.

Pak ale do mého života vstoupily nečekané problémy a já najednou během pár týdnů shodila několik kilo. Mohly za to životní okolnosti a stres. (V té době jsem vážila něco přes 120 kg.) Tímto impulsem jsem si začala uvědomovat, že pokud se o sebe nezačnu starat, mohu sklidit velmi špatné důsledky, došlo mi, že zdraví máme opravdu jen jedno a musíme se o něj starat s největší vážností. Nikdo jiný to za nás neudělá.

Byla to pro mne životní zkouška a impuls začít se sebou něco dělat. Říkala jsem si ,,pokud nezačnu hned, bude zle,,. Asi jako každý, prvně jsem hledala možnosti hubnutí na internetu, dočetla jsem se o spěšném hubnutí pomocí ketózy. Objednala jsem ho. Podařilo se mi částečně zhubnout, ale pak se hubnutí zpomalilo až zastavilo, dala jsem si pauzu. Ale i to už byl velký úspěch. 

 Recenze KetoFit

Hledala jsem další, ještě účinnější hubnutí.

Abych byla úplně fit, ve zdravé formě, potřebovala jsem shodit ještě jednou tolik. Začala jsem hledat znovu na internetu ještě účinnější hubnutí, něco co by opravdu fungovalo hlavně na ženy. Moje hledání byla přerušeno doporučením z okolí na keto jídla KetoFit, která byla přímo určena pro ženy. Vložila jsem do této diety veškeré naděje i nemalou částku.

Zakoupila jsem balíček keto diety na 4 týdnyproteinové tyčinky a začala s konzumací jídel. A musím odstupem říci, že tyto výdaje se ukázaly být naprosto oprávněné. Celkově dieta byla velice jednoduchá, rychlá příprava jídel se mi obzvlášť líbila a dokonce jsem na měsíčních výdajích za jídlo ušetřila. Myslela jsem si, že si kupuji drahou dietu, nečekala jsem, že naopak ušetřím asi třetinu peněz, které jsem za jídlo každoměsíčně vydávala.

Efekt byl až výrazný, velice rychlý. To že jsem se cítila skvěle, mnohem lehčí, lépe se mi dýchalo, chodilo do schodů, prostě vše bylo lepší, o tom se ani nemusím rozepisovat.

Teď je ze mě nový člověk,
dostala jsem se na vysněnou váhu.

Dostala jsem se na svou vysněnou váhu a jsem nyní naprosto spokojená. Je ze mě nový člověk a můžu zase žít naplno. Váhu si udržuji už bezmála rok a to pravidelnou stravou 5x denně. Samozřejmě se snažím jíst zdravá jídla, ale někdy se neudržím.

Chce to prostě cíl, nějaký ten pohyb a hlavně mít to srovnané v hlavě. Váhu si pak bez problému udržuji.

Někdy i těžké situace v životě nám ukážou směr a vrátí nás na správnou cestu.
Přeji všem ať se vám podaří stejný úspěch jako mě, stojí to za to.
Není to tak těžké jak se může na první pohled zdát.*
Angela

 

Facebook Angely:
https://www.facebook.com/A.Antilopa

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout 

 

Gratulujeme Angele za úžasnou životní změnu!

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se tomu, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.

 

 

462 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den