Ptejte se: +420 770 110 650


Zkušenosti s ketodietou: Hubnutí s poruchou štítné žlázy

105 kg a až KetoFit mě zachránil

Jmenuji se Jana a je mi 37 let.
S nadváhou jsem bojovala skoro celý život, ale nikdy to nebylo tak děsivé jako poslední roky. Asi před 2 lety mi zjistili poruchu štítné žlázy a jak každá žena dobře ví, štítná žláza se rovná kila nahoru. Bohužel to bylo i u mě a já postupně s váhou vyšplhala na děsivých 105 kg.

 

 Před a po keto dieta KetoFit

 

Bohužel při mé výšce 165 cm to bylo strašné číslo. Postupně mě váha začala omezovat čím dál více. Mám 7 letého syna a i jeho se to dotklo :(, protože jsem nebyla schopná jezdit na kole, jít na trampolínu tak jako dřív. To bylo asi mé největší zklamaní. Řekla jsem si dost!!! Musím s tím něco udělat. Nejde jen tak přihlížet a nechat si utíkat krásné chvíle se synem kvůli velké nadváze.

Hledala jsem jak nejrychleji shodit

V předchozích letech, kdy jsem ještě neměla tak extrémní váhu, jsem zkoušela různé hubnoucí metody od změny stravy, přes dřinu při cvičení, po různé diety, bohužel neúspěšně, váha se moc nehýbala. Proto jsem teď sáhla po známé keto dietě KetoFit, která je rozšířená snad všude.

Na stránkách KetoFit jsem si objednala redukční balíček na 4 týdny a čekala co se bude dít. Šla jsem do toho s velkým nadšením, i když jsem ze začátku s některými jídly bojovala, vydržela jsem a jela jsem přesně podle doporučení. Naštěstí se výsledky dostavily velice brzy a mě to motivovalo, abych pokračovala. Už snad po prvních 14ti dnech mi bylo vše volné a já se těšila na každé další kilo, které shodím. Postupně jsem si dokupovala koktejly a tyčinky, bez kterých jsem pomalu nevyšla z domu. KetoFit se mi stal životním stylem.

 Oblíbená jídla KetoFit pro rychlé zhubnutí

proteinová dieta KetoFit

Zde najdete všechna keto jídla, které Jana používala pro rychlé zhubnutí.

 

Po 4 měsících

Nyní je to 4.měsíc co jsem pustila do boje a pomalu, přecházím na LC dietu. Ale keto jsem zůstala i nadále věrná, protože v práci občas není čas a tak mám pořád u sebe v šuplíku tyčinku a nebo proteinové koktejly. Jídla KetoFit jsou teď pro mě výbornou součástí low carb stravování.

 

Před a po keto dieta KetoFIt

Už vím, že štíná žláza není překážka

Spousta lidí se vymlouvá na štítnou žlázu, že nejde zhubnout, že podporuje tloustnutí a vymýšlí hromadu dalších argumentů, proč to nejde. Sama jsem si vyzkoušela, že je to mylná představa. Zhubla jsem z velikosti 48, cítím se teď opravdu skvěle.

Zlepšil se mi i celkový stav

Všem které se bojíte a nebo si říkáte, že to jsou vyhozené peníze, tak nejsou!!! Šla jsem do toho s úplně stejnými pocity, ale dnes kdy oblékám velikost 38 jsem nadšená a konečně se cítím opět jako ženská. A i po celkové stránce se mi ulevilo. Nebolí mě klouby a výsledký štítné žlázy ukázkové.*

 

 

Takže všem přeji hodně štěstí
a hlavně pevnou vůli, protože výsledek se určitě dostaví!!!
Jana

 

Facebook
https://www.facebook.com/jana.vlkova.397

 

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout 

 

Gratulujeme Janě za úžasnou životní změnu!
Je to obrovský úspěch a moc ji to teď sluší.

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.

 

 

 

136 hodnocení
4.8

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den