Ptejte se: +420 770 110 650


Zmizely mi 2 brady i pomerančová kůže
Zhubla jsem díky KetoFit z 92 kg

Recenze a zkušenosti s keto dietou


Hezký den, podělím se s vámi o mou recenzi a zkušenosti s keto dietou.
Můj příběh začíná vloni:

Ráda jím a bylo to na mě hodně znát. Pomalu jsem přecházela na volnější a volnější oblečení, ve skříni se mi kupilo více kousků „špatně šitých“. Když už moje váha přesáhla 90kg, pokoušela jsem se zabrzdit, ale výsledek byl nepatrný. Dosáhla jsem až 92 kg. Začala jsem hledat na internetu a procházela si recenze různých diet. Nejlépe hodnocená byla vaše keto dieta KetoFit, začala jsem o ní uvažovat.

Začala jsem s ketodietou tajně, aby to manžel neviděl

Rozhodnutí padlo na KetoFit a provedla jsem můj první tajný nákup, aby o tom manžel nevěděl. Pracovala jsem z domu, manžel ne, a tak jsem potichu začala. Zná mě, "jíš nějak hodně zeleniny", všímal si a o víkendu už jsem se musela přiznat :). Vařil si sám a mě už nic nezastavilo. Pustila jsem se naplno do keto diety s cílem být zase štíhlá.

Během měsíce a půl šla váha sama dolů a já získávala zpět svůj oblíbený šatník, stálo to za to. Vůbec jsem nemusela cvičit a vyvíjet fyzickou aktivitu.

Moje zkušenosti s keto dietou

Důvody k hubnutí byly velké
Bolely mě nohy, měla jsem pomerančovou kůži

Jedním z hlavních důvodů bylo kromě malého oblečení také to, že jsem se opravdu necítila dobře – po kratší procházce mě bolely nohy, na kterých se rýsovala pomerančová kůže. Otravné celodenní pocení při pohybu už jsem ani nevnímala. Zadýchávala jsem se nejen do schodů a na delší projížďku na kole v členitém terénu už jsem rezignovala, přestala jsem plánovat dříve tak oblíbené výlety s kamarádkou.Taky jsem  se schovávala při focení za ostatní a raději fotila rodinu já.

Při čtení recenzí keto diety na vašich stránkách jsem obdivovala super proměny a nikdy by mě nenapadlo, že to sama dokážu. Když mi pak v dietě bylo nejhůř, vracela jsem se k nim a to mě motivovalo vydržet dál. Chce to jen trpělivost, nevzdávat to, nedat se odradit ničím a nikým. Hodně mi také pomohla facebooková skupina, kde jsou tisíce žen, které hubnou s KetoFit.

Můj vysněný cíl byl byla váha jako před dvaceti lety

S přicházejícím létem a stěhováním do nového bytu přišly starosti a spolu s letním režim, grilováním a pohody, se podepsaly i na mém jídelníčku. Ale váha se téměř nezvýšila (jen nepatrně). Zvykla jsem si totiž na omezení některých potravin, které způsobují jojo efekt a nadváhu.

I tak jsem se rozhodla ještě pokračovat a přiblížit se k mému cíli.
Vzhledem ke současnému covidovému opatření už zase pracuji z domu. Proto jsem se rozhodla, že si tento pobyt zpříjemním dalším opakováním fází KetoFit diety. Dokoupila jsem si další keto jídla a už se třetí měsíc raduji z nových ztracených kilogramů. Ke dnešku je má váha jako před 20 lety.

Musím říct, že keto mi fakt chutná.
Nejvíce proteinové omelety se zeleninou, proteinové koktejly s různými příchutěmi, kafe s keto tyčinkami a miluju maso s keto omáčkami. Hodně jsem využívala keto recepty pro přípravu jídel, jsou to opravdu dobroty.

Keto recepty KetoFit

Jsem opravdu spokojená a moc děkuji všem vašim zaměstnankyním za bezva přístup k mým dotazům a také za vaše super produkty, které mi opravdu chutnají.

Nyní žiji zcela nový život
Všichni mě chválí a ptají se, jak jsem to dokázala

Jak se dnes cítím? Mnohem lehčí, viditelně se mi ztrácí pomerančová kůže, zmizely tři břicha i dvě brady. Některých pochval si cením hodně, například dcera mi věnovala tašku menšího oblečení, ať mám teď v čem chodit. V práci se se mnou chce každý bavit, jak jsem to dokázala – bez dřiny v tělocvičně a prý vypadám super. V neposlední řadě musím vyzvednout zlepšení celkového zdravotního stavu a imunity.

Jen se mi teď těžko vzpomíná, že jsem tu kupu kil měla ne sobě, budu se snažit pokračovat v zaběhnutém změněném jídelníčku. Teď už si užívám práci na zahrádce bez pocení a funění, projížďky na kole v přírodě a spoustu dalších aktivit s přáteli.

Moje recenze a zkušenosti s keto dietou KetoFit

PS: musela jsem se odměnit novými šaty, sluší mi, že? :)

Děkuji za přečtení a věřím, že mým příběhem vás budu také inspirovat ke změně života. Stojí to za to, ať je vám 20, 30 nebo 50.

Spoustu úspěchů přeje
Zuzka

 

Zuzka získává odměnu v hodnotě 5 000 Kč od KetoFit

Zuzka, jako poděkování za úžasný příběh, získává od KetoFit odměnu balíček keto jídel v hodnotě 5 000 Kč. Srdečně Zuzce gratulujeme, jsme velice rádi, že dokázala takovou velkou životní změnu.

 

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout

 


Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla a balíčky keto diety.

 

 Keto jídla KetoFit

 

Podívejte se na další recenze a hodnocení keto diety. 

Jak se hubne s keto dietou si můžete přečíst i na webu TV Prima:
 

hodnocení keto diety KetoFit

 

 

83 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den