20% SLEVA na oblíbené produkty. Hledejte štítek FitDezert. Platí na nezlevněné. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

105 kg a porucha štítné žlázy, KetoFit mě zachránil

105 kg a až KetoFit mě zachránil. Jmenuji se Jana a je mi 37 let.S nadváhou jsem bojovala skoro celý život, ale nikdy to nebylo tak děsivé jako poslední roky. Asi před 2 lety mi zjistili poruchu štítn

Zkušenosti s ketodietou: Hubnutí s poruchou štítné žlázy

Jmenuji se Jana a je mi 37 let.
S nadváhou jsem bojovala skoro celý život, ale nikdy to nebylo tak děsivé jako poslední roky. Asi před 2 lety mi zjistili poruchu štítné žlázy a jak každá žena dobře ví, štítná žláza se rovná kila nahoru. Bohužel to bylo i u mě a já postupně s váhou vyšplhala na děsivých 105 kg.

 Bohužel při mé výšce 165 cm to bylo strašné číslo. Postupně mě váha začala omezovat čím dál více. Mám 7 letého syna a i jeho se to dotklo :(, protože jsem nebyla schopná jezdit na kole, jít na trampolínu tak jako dřív. To bylo asi mé největší zklamaní. Řekla jsem si dost!!! Musím s tím něco udělat. Nejde jen tak přihlížet a nechat si utíkat krásné chvíle se synem kvůli velké nadváze.

Hledala jsem jak nejrychleji shodit

V předchozích letech, kdy jsem ještě neměla tak extrémní váhu, jsem zkoušela různé hubnoucí metody od změny stravy, přes dřinu při cvičení, po různé diety, bohužel neúspěšně, váha se moc nehýbala. Proto jsem teď sáhla po známé keto dietě KetoFit, která je rozšířená snad všude.

Na stránkách KetoFit jsem si objednala redukční balíček na 4 týdny a čekala co se bude dít. Šla jsem do toho s velkým nadšením, i když jsem ze začátku s některými jídly bojovala, vydržela jsem a jela jsem přesně podle doporučení. Naštěstí se výsledky dostavily velice brzy a mě to motivovalo, abych pokračovala. Už snad po prvních 14ti dnech mi bylo vše volné a já se těšila na každé další kilo, které shodím. Postupně jsem si dokupovala koktejly a tyčinky, bez kterých jsem pomalu nevyšla z domu. KetoFit se mi stal životním stylem.

 Oblíbená jídla KetoFit pro rychlé zhubnutí

proteinová dieta KetoFit

 

Zde najdete všechna keto jídla, které Jana používala pro rychlé zhubnutí.

Po 4 měsících

Nyní je to 4.měsíc co jsem pustila do boje a pomalu, přecházím na LC dietu. Ale keto jsem zůstala i nadále věrná, protože v práci občas není čas a tak mám pořád u sebe v šuplíku tyčinku a nebo proteinové koktejly. Jídla KetoFit jsou teď pro mě výbornou součástí low carb stravování.

Před a po keto dieta KetoFIt

Už vím, že štíná žláza není překážka

Spousta lidí se vymlouvá na štítnou žlázu, že nejde zhubnout, že podporuje tloustnutí a vymýšlí hromadu dalších argumentů, proč to nejde. Sama jsem si vyzkoušela, že je to mylná představa. Zhubla jsem z velikosti 48, cítím se teď opravdu skvěle.

Zlepšil se mi i celkový stav

Všem které se bojíte a nebo si říkáte, že to jsou vyhozené peníze, tak nejsou!!! Šla jsem do toho s úplně stejnými pocity, ale dnes kdy oblékám velikost 38 jsem nadšená a konečně se cítím opět jako ženská. A i po celkové stránce se mi ulevilo. Nebolí mě klouby a výsledký štítné žlázy ukázkové.*

 

Takže všem přeji hodně štěstí
a hlavně pevnou vůli, protože výsledek se určitě dostaví!!!
Jana

 

Facebook
https://www.facebook.com/jana.vlkova.397

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout

 

 

Gratulujeme Janě za úžasnou životní změnu!
Je to obrovský úspěch a moc ji to teď sluší.

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.