Do pátku: SLEVA 25 % na VŠECHNY nezlevněné POLÉVKY pro rychlé hubnutí. Zadejte kód FastFit. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

KetoFit dokonalá jídla

Už nemusíte chystat složitá jídla a dlouho vymýšlet, co nakoupit. Nemusíte jíst nezdravě, když nemáte čas, KetoFit vám během pár minut dodá přesně to, co vaše tělo potřebuje - budete se cítit skvěle.

Chytrá jídla KetoFit připravíte
za 3 minuty.

Jsou vhodná pro každého,
na každý den.

Už nemusíte chystat složitá jídla a dlouho vymýšlet, co nakoupit. Nemusíte jíst nezdravě, když nemáte čas, KetoFit vám během pár minut dodá přesně to, co vaše tělo potřebuje - budete se cítit skvěle.

Dokonalá jídla KetoFit

KetoFit jsou výživově dokonalá jídla vyrobená v Česku

KetoFit jídla obsahují zdraví prospěšnou vlákninu, potřebné proteiny nejvyšší kvality a 26 druhů vitamínů a minerálů, které podporují krásu, kvalitu vlasů, kůže, nehtů a vaši imunitu. Neobsahují téměř žádný cukrJsou tak ještě lepší náhradou běžných jídel pro každý den. Od výrobce profesionální výživy pro vrcholové sportovce a nejúčinnější diety pro ženy.

Nejrychlejší příprava - jen 3 min
Doma - v práci - na cestách

Samotná příprava už snadnější být nemůže. Nasypete obsah sáčku, dolijte vodu, protřepete a jídlo je hotové. Rychlé jídlo si tak můžete připravit kdekoliv, ať už jste doma, v práci nebo na cestách.
Během pár minut je po hladu.

Super rychlý koktejl KetoFit

proteinový koktejl KetoFit

 

Smoothie KetoFit
s ovocem, oříšky, superfood, nebo zeleninou

Proteinový koktejl KetoFit

 

Vybrat koktejl
 

 

Extra rychlá snídaně

Spěcháte? Proteinový koktejl složený z prvotřídních bílkovin, vlákniny, obohacen o 26 vitamínů a minerálů bude dokonalou snídaní. Nasypte, zatřepte a snídaně je na stole. Doplňte kousky ovoce, oříšků a máte delikátní chuťovku. Koktejl si budete užívat - každý den vyzkoušejte jinou příchuť (1 koktejl + až 25 příchutí).

Dokonalá svačinka stále při ruce

Jednání? Moc práce? Není čas na svačinku? Zapomeňte na nezdravé náhražky! Tyčinky KetoFit můžete mít stále u sebe. Super dávka proteinů a vlákniny zabalená v dokonalé chuti čokolády vás během pár chvil nasytí. To vše bez cukru a chemikálií.

Večeře během pár minut

Měli jste náročný den? Připravte si rychlou večeři, která vám dodát potřebné vitamíny a nebudete po ni unaveni. Zvolte rychlovku koktejl KetoFit a pokud máte pár minut, připravte si třeba žampionovou omeletu plnou proteinů a vitamínů s orestovanými žampiony.
 

 

Koktejl, tyčinku nebo polévku?
Všechny jídla mají dokonalé složení, vyberte si na co máte chuť

Je jen na vás, co si vyberete, každé jídlo netrvá na přípravu déle než 3 min. Kromě koktejlů a smoothie si můžete dát rychlou svačinku v podobě proteinové tyčinky, proteinového croissantu a dalších rychlých jídel. Dodáte svému tělu potřebné živiny, vitamíny, zasytíte se, pochutnáte si a ještě ušetříte spoustu času.

Proteinová jídla KetoFit

Garantujeme spokojenost

Jídla KetoFit si oblíbily desetitisíce lidí v ČR a SK
Získaly téměř 2500 hodnocení na Heurece a Zboží.cz

Desetitisíce spokojených zákazníků a téměř 2500 hodnocení na Heuréce a Zboží jsou garancí kvality jídel pro každý den. Na KetoFit si špičkovou formu udržují i vrcholoví sportovci jako například Martina Satková - mistryně světa v kanoistice, Basketbalový tým Brno - mistryně Evropy a další.
 

proteinová dieta KetoFit Martina Satková
Hodnocení proteinové diety KetoFit

 Všechna hodnocení KetoFit (2487)

 

Nezapomeňte

S jídly KetoFit budete jíst zdravě
a navíc se vyhnete nebezpečnému cukru

Moc cukru škodí a všichni víme, že ve spoustě potravin je v současné době velké množství cukrů a dalších nevhodných látek a je těžké se jim vyhnout. Přebytek cukru v potravinách zvyšuje šance k tloustnutí a dalším nemocem. Jídla KetoFit neobsahují téměř žádný cukr. Jsou tak dokonalou náhradou běžných jídel pro každý den. 

 

Tak pojďte ochutnat 

Všechna chytrá jídla
 

I když se tváříme jako dieta,

nemusíte s námi hubnout, jídla KetoFit můžete každý den použít jako dokonalou super potravinu, pokud chcete pro své tělo proteiny, vlákninu, vitamíny a vyvarovat se cukru.