Ptejte se: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Proteinové omelety pro rychlé hubnutí

Rozhodli jste se, že začnete efektivně hubnout s redukčním plánem KetoFit? Pak by ve vašem jídelníčku rozhodně neměly chybět naše proteinové omelety.

 

Rozhodli jste se, že začnete efektivně hubnout s redukčním plánem KetoFit? Pak by ve vašem jídelníčku rozhodně neměly chybět naše proteinové omelety. Stejně tak jako keto nápoje a další proteinová jídla z naší nabídky si vás získají nejen svou lahodnou chutí, ale především svou rychlou a snadnou přípravou. Nemyslíme však jen na časovou úsporu, ale také vaše zdraví, proto jsme se postarali o to, aby vám každá porce dodala všechny živiny, které vaše tělo potřebuje.

Na své si přijdou jak zapřísáhlé milovnice hub a sýrů, tak i ty z vás, které si libují v masitých pokrmech. Proteinové omelety totiž nabízíme hned ve čtyřech různých příchutích, které zahrnují čabajkovou, česnekovou, žampionovou a sýrovou s pórkem. Vzhledem k jejich slané chuti jsou ideální zejména jako oběd či večeře. K snídani doporučujeme spíše některý z našich proteinových koktejlů.

Jak už jsme zmínili, proteinové omelety vašemu organismu poskytnou veškeré důležité nutrienty, které jsou nezbytné pro jeho správné fungování. Získáte z nich dostatek bílkovin i vlákniny, která zajistí bezproblémové trávení, avšak s minimálním množstvím sacharidů, což je základní předpoklad pro to, aby ketonová dieta mohla přinést skutečně viditelné výsledky.

Nezapomněli jsme však ani na vitaminy a minerály. Ve skutečnosti jsme jednotlivé porce vyměřili tak, aby je obsahovaly zhruba v takovém poměru, který při pěti jídlech denně odpovídá doporučené denní dávce. Můžete se tedy spolehnout nejen na to, že vás naše ketodieta zbaví přebytečných kil, ale také na to, že při tom bude vaše tělo udržovat vyživené, a to jak uvnitř, tak i navenek.

Jak vidíte, nemusíte hladovět, abyste dokázala zhubnout. Když zkombinujete KetoFit omelety s dalšími pokrmy z naší nabídky, jako například výbornými proteinovými polévkami, nejenže se budete cítit stejně tak sytá, jako byste se stravovala běžným způsobem, ale zároveň začnete viditelně hubnout. Jedna porce vás ani nevyjde nijak draho, takže se nemusíte obávat, že by spolu s vámi začala hubnout i vaše peněženka* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den
 
 
banner