Ptejte se: +420 770 110 650


Vzledem k většímu vytižení expedice po valentýnské akci se může dodání vašich balíčků zpozdit o 2-3 dny. Prosíme o trpělivost a děkujeme.

Příchutě do proteinové diety - více než 10 oblíbených příchutí

Keto příchutě KetoFit jsou určeny pro ochucení proteinových koktejlůproteinových kaší a panna cotty. Díky jejich výborné chuti a sladivosti mají ale mnohem širší využití. Můžete si s nimi připravit delikatesy, které si zamiluje celá rodina. Neobsahují cukr, ale skvěle ho nahradí v každé kuchyni.

 

Slaďte příchutěmi KetoFit®
Nahradí klasický cukr a dodají skvělou chuť

KetoFit příchutě ke koktejlu jsou sladké, ale žádný cukr neobsahují, jsou tak vhodné pro všechny, kdo se chtějí vyvarovat cukru, přitom si užít sladkosti a zároveň chtějí mít fit postavu. Sladí jako cukr, obsahují ale 0 kalorií, 0 % cukru, 0 % sacharidů.

Keto příchutě KetoFit jsou určeny pro ochucení:


Příchutě ke koktejlu jsou vhodné:

Skvělé tipy na další použití příchutí

6 důležitých výhod proti běžnému cukru

 • vyhnete se nezdravému cukru
 • odlehčíte organismu
 • přestanete být závislí na sladkostech
 • neohrozíte svou váhu
 • dodáte dezertům skvělou chuť

 Příchutě do proteinové diety

Oslaďte si kávu, jogurt nebo oblíbený dezert

Příchutě KetoFit mají velmi široké použití. Všude tam, kde jste do teď používali klasický cukr, můžete nyní použít příchutě KetoFit. Kromě sladkosti dodají jídlům i skvělou chuť. Vybrat si můžete z více jak 13 příchutí.

Udělejte si např. lahodný ananasový pribináček, malinový jogurt, upečte si dort, nebo oslaďte oblíbenou kávu či limonádu. Možnosti použití jsou nekonečné.

 

Příchutě do koktejlu


Co vše lze osladit příchutěmi ke koktejlu?:

 • proteinové koktejly a kaše KetoFit
 • oblíbené limonády
 • tvarohový termix, tvaroh, jogurt
 • cheesecake a jiné dorty
 • nahradí cukr při pečení koláčů a sladkostí
 • osladí kávu, příchutě dodají extra chuť
 • příchutě použijte všude tam, kde znáte použití cukru

S tabletami KetoFit tak můžete mít každý den jinou příchuť svého oblíbeného sladkého jídla. Pochutnáte si, vyhnete se nezdravému cukru a vůbec neohrozíte svou váhu.

 

Nahraďte cukr příchuťovými tabletami

Oblíbené recepty s příchutěmi KetoFit >>

 

Namixujte si svou originální příchuť

Ochucování jídel pomocí příchuťových tablet je kreativní. Nejen, že máte na výběr z 13+ příchutí, ale můžete si namixovat svou originální kombinaci. Vemte například půl příchutě cookies a půl příchutě kokos. Během pár vteřin máte cookies-kokosový koktejl. Koktejl s takovou příchutí nikde na trhu nekoupíte, je to váš originál pouze s KetoFit.

 

 

 * Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den
 
 
banner