Začněte hubnout výhodně >> SLEVA  38 % <<

Nejlepší keto dieta?
Můj návrat ke zdraví s Ketofit.cz

Osud mi do života nachystal spoustu problémů, starostí a stresových situací. A protože jídlo uklidňuje, tak se mi podařilo vykrmit se až na 116 kg. Trápila mě dna, cholesterol, vysoký tlak i zvýšená hladina cukru v krvi. Nemohla jsem chodit, bolely mě klouby, zadýchávala jsem se, potila. O bolestech v zádech raději nemluvím. Musela jsem zvolit co nejrychlejší hubnutí a nejlepší keto dietu.

Nejlepší keto dieta

I přes občasné zhřešení jsem s Ketofit snadno zhubla

Kvůli páteři jsem musela zhubnout

Kvůli páteři jsem potřebovala navštívit neurologa. Stále jsem to odkládala z důvodu mé obezity. Bála jsem se, že mi v prvé řadě nařídí zhubnout. Abych tomu předešla, tak jsem se do hubnutí pustila sama. Změnila jsem jídelníček. Z typicky české stravy jsem přešla na zdravou výživu. Pohyb jsem neměla skoro žádný, procházky jen krátké. Kila sice šla dolů, ale pomalu.

Hledala jsem podporu a rady na internetu až jsem narazila na keto diety. Začala jsem se více zajímat o tento typ hubnutí a hledala jsem nejlepší keto dietou. Narazila jsem na stránku Ketofit.cz a na ní i odkaz na facebookovou skupinu. Fascinovaly mě příběhy ostatních žen a rozhodla jsem se, že to také zkusím. Srovnávala jsem různé keto diety cenově i jejich výživové hodnoty, hlavně obsah sacharidů. Jako nejlepší keto dieta mi vyšel Ketofit.cz a neprodleně si objednala keto balíček na 3 týdny za velice výhodnou cenu. Kila začala zázračně mizet, moje procházky se prodlužovaly. Za ty 3 týdny jsem byla o několik kilogramů lehčí.Hubnutí s nejlepší keto dietouCítím se mnohem lépe než před deseti lety

Ani dovolená mi hubnutí neomezila

Pak mě vzal vnuk na dovolenou, kde jsme měli plnou stravu. Jedla jsem všechno. Už jsem byla zvyklá jíst 5x denně a hodně pít a ani tady jsem to neporušila. A světe div se, váha nešla nahoru. Sice ani dolů, ale i tak jsem byla spokojená. Po návratu domů jsem začala jíst 2–3× denně jídla Ketofit.cz a zbytek si připravuji stravu podle mojí chutě a času. Hlavně zeleninu, tvaroh a maso. Do tvarohů a bílých jogurtů si přidávám nízkosacharidový džem od Ketofit.cz. S přítelem si rádi dáme na proteinovou panna cottu nebo na palačinky čokoládový topping bez cukru.  Začala jsem vařit podle keto receptů na stránkách Ketofit.cz a postupně si i sama vymýšlím recepty, které sdílím ve facebookové skupině Ketofit.cz.

Recenze nejlepší keto diety

Navštivte Facebookovou keto skupinu, kde pravidelně přispívám

Recepty v FB skupiněJaká jsou podle mě nejlepší keto jídla, co mi nejvíce chutnalo?

Oblíbila jsem si koktejly, keto omelety, pizzu, burger, palačinky a spoustu Ketofit sladkostí.

Moje nejoblíbenější keto jídlaOblíbená zapečená cuketa s omeletou dle keto receptu


Nejlepší proteinové palačinky

Moje milované palačinky s džemy bez cukrů Ketofit

Za 6 měsíců mám váhu jako před lety
Už nemusím brát 5 prášků

Po šesti měsících hubnutí s keto dietou Ketofit mám váhu jako před lety i přes moje občasné stravovací hříchy.  Lékařka mi upravila léky. Z pěti prášků, které jsem brala dřív, beru dnes pouze půlku jednoho na tlak. Hladina cukrů v krvi, cholesterol i kyselina močová je v normě. K neurologovi dnes chodím bez stresu, vždy totiž dostanu pochvalu za další shozená kila. Klouby už nebolí vůbec, páteř sice stále zlobí, ale bolesti jsou podstatně menší. Chodím s kamarádkou na výlety, 10 km i víc zvládám v pohodě, a ještě si večer zatancuji. V obchodě dostanu koupit oblečení podle mého vkusu, takže výměna šatníku je pro mne radost. V hubnutí pokračuji i nadále, ale touto cestou je to snadné. Jídlem Ketofit se rozmazluji. Lepší keto dietu jsem si ani nemohla přát.Podle mě nejlepší keto dietaJídla Ketofit mi vyhovovala i v práci díky rychlé přípravě

Omládla jsem

Je mi 67 let, osm let jsem byla v důchodu a seděla doma. Dnes chodím s radostí do práce, omládla jsem, jsem akční. Dámy, jde to v každém věku! Věřte, věk je jen číslo. Dle mého názoru a zkušeností Ketofit hodnotím jako nejlepší keto dietu, nejen díky dobré chuti jídel, ale hlavně díky nejnižímu obsahu sacharidů v jídlech.

Věřím, že s Ketofit to i vy dokážete.
Dana

Keto jídla Ketofit


Jídla Ketofit s nejméně sacharidy

Jak začít s keto dietou


Autor článku: Redakce Ketofit
Odborný tým se zaměřením na ryhlé hubnutí

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Neváhejte začít nový štíhlejší život

Přes 100 000 proměn v ČR a SR. Inspirujte se ženami, které už dosáhly své vysněné váhy.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?