Dnes: Nakupte VíceZaMéně > množstevní slevy až 30 % u většiny produktů >> Vybírejte ZDE

Chcete zhubnout? Vsaďte na kvalitní suroviny a vitamíny

Jestli chcete zhubnout a svou vysněnou figuru si také udržet, vsaďte na kvalitní suroviny a také dostatek vitamínů a minerálů, díky kterým se budete cítit skvěle i během diety. S keto dietou Ketofit je to hračka!

Jen hubnutí s kvalitními surovinami je efektivní.

Dieta je pro tělo zátěž

Po pár dnech na proteinové dietě se naše tělo dostane do stavu ketózy, kdy začne čerpat energii z vlastních zásob. Abychom hubli opravdu efektivně, jsou kvalitní suroviny při keto dietě nezbytné.


Hubněte efektivněNezapoměňte na vitamíny a minerály, ať se nedostaví únava.

Když nedáme tělu dostatek kvalitního paliva, cítí se podvyživené a nehubne, protože nedokáže tuky spalovat tak efektivně. Z toho důvodu je také nezbytné doplňovat při hubnutí vitamíny a minerály, které tělu pomohou vyrovnat se se zátěží v podobě změny jídelníčku. Ve složení Ketofit proto najdete unikátní komplex 26 vitamínů a minerálů. A protože je Ketofit vyvinutý jako dieta speciálně určená ženám, najdete v našich výrobcích také kolagen, který se postará o kvalitu vaší pleti, vlasů nebo nehtů.

Proč jsou důležité kvalitní suroviny?

V současné době najdete na trhu hned několik ketogenních diet, které se mezi sebou liší nejen cenou, ale především složením. Pokud keto jídla obsahují nekvalitní suroviny, tělo nemá dostatek živin pro své fungování a může hrozit třeba také snížení obranyschopnosti našeho organismu. Kromě toho můžete během nízkosacharidové diety pociťovat větší únavu. Tomu se jednoduše vyhnete tak, že vsadíte na keto dietu s prémiovým složením.

Kvalitní suroviny bohužel nepoznáte na první pohled ani na první ochutnání. Poznáte je ale podle dlouhodobého účinku - podle toho, že hubnutí bude opravdu snadné a budete se cítit skvěle. Díky správnému složení a dostatku esenciálních prvků mohou svaly lépe regenerovat, dobře funguje také krevní oběh nebo náš mozek.

Studujte výživové údaje poctivě

Sledovat na etiketách výživové údaje je nesmírně důležité.

Na etiketách kontrolujte především obsah proteinů a sacharidů. Konkrétně při keto dietě je minimum sacharidů klíčové, aby bylo hubnutí opravdu rychlé a efektivní. Ketofit je keto dietou s nejnižším obsahem sacharidů na trhu (od 0,9 g na porci). Zároveň je také certifikovaný jako náhrada běžné stravy, takže se nemusíte bát, že by vám při dietě scházely potřebné živiny.

Tip: Abyste si byli opravdu jistí, že během keto diety dáváte vašemu tělu všechno, co potřebujete, vyzkoušejte náš výživový doplněk KetoCare, který přispívá k detoxikaci organismu a zároveň procvičuje oběhový systém.

Na co si dát pozor při keto dietě: levné a drahé proteiny

Proč jsou některé keto diety dražší než jiné? Důvodem může být použití drahých proteinů, tedy těch, které vyžadují náročnější proces zpracování. Dražší jsou například živočišné proteiny a více si připlatíte i za proteiny, které si díky šetrnějšímu zpracování uchovávají významný obsah esenciálních látek. Díky tomu ale poskytují dostatek kvalitní potravy pro fungování našeho těla, což při dlouhodobé změně životního stylu opravdu oceníte.

Ketofit jídla jsou z kvalitních surovin

Při výrobě jsou použity různé suroviny a uspokojí tak každého.

Aby byla proteinová dieta co nejúčinnější, je vhodné kombinovat různé druhy proteinů, které pokryjí celé spektrum aminokyselin - tedy částí, ze kterých se samotné proteiny skládají. Vhodná kombinace jednotlivých bílkovin zaručí, že naše tělo dostane všechny látky, které potřebuje pro stavbu nových tkání. Proto Ketofit kombinuje ve svých výrobcích vždy aspoň dva druhy bílkovin, abychom pokryli celé aminokyselinové spektrum.

Mezi levné suroviny patří také sacharidy, například v podobě škrobů a dalších výplní. Pokud tedy chceme dosáhnout jídel s co nejnižším obsahem sacharidů, musíme si za ně připlatit. Na druhou stranu pokud se podíváme na příklad Ketofit koktejlu pro rychlé zhubnutí, dostaneme se přibližně na polovinu toho, kolik zaplatíte za kávu ve vaší oblíbené kavárně.

Z čeho jsou jídla Ketofit vyrobena?

Ketofit si dává záležet na tom, aby jídla obsahovala pouze kvalitní suroviny. Mnoho našich produktů je veganských a neobsahuje laktózu, takže si je mohou dopřát i ti, kteří se vyhýbají živočišným produktům nebo mají intoleranci na laktózu.


Ketofit je vhodný pro veganyKeto dieta je vhodná i pro vegany.

Zároveň mají výrobky Ketofit evropskou certifikaci označující plnohodnotnou náhradu stravy. To znamená, že naše jídla pro F1 si můžete dopřávat až 3 týdny v kuse a vaše tělo bude po celou dostávat všechny živiny, vitamíny a minerály potřebné k bezchybnému fungování. Následně je pak možné pokračovat s našimi jídly pro F2, se kterými budete i nadále hubnout a zároveň se vracet k běžné stravě.

Tip: Aby bylo vaše hubnutí opravdu snadné, připravili jsme pro vás kompletní balíčky, ve kterých najdete koktejly, polévky, omelety a další keto jídla za zvýhodněnou cenu.

Vitamíny při keto dietě

Všechna Ketofit dietní jídla obsahují unikátní komplex 26 vitamínů a minerálů, které se postarají o normální fungování vašeho těla i v náročnějších chvílích během proteinové diety. Obsah vitamínů v Ketofit také podpoří správné fungování imunitního systému a zajistí, že se budete cítit jednoduše dobře. A protože je Ketofit proteinová dieta navržená speciálně pro ženy, obsahují naše produkty také kolagen, který ocení také vaše pleť, vlasy nebo nehty.

Tip: Klíčovou roli při doplňování vitamínů při dietách hrají také čerstvé potraviny. Vyberte si ze seznamu 50 low carb povolených potravin a užívejte si keto dietu plnou chuti bez obav o fungování vašeho organismu.

Pozor na levné náhražky

Pokud studujete složení vaší vyvolené keto diety, můžete narazit na některé látky, kterým byste se měli raději vyhnout. Jedná se o levné náhražky a výplně, které vám nepřinesou nic pozitivního. Nejčastěji jsou to sojová nebo rýžová mouka, různé druhy škrobů, ovesné vločky nebo zahušťovadla, jako je xantanová guma, agar nebo karagenan. V lepším případě vám tyto náhražky nepřinesou nic, v tom horším mohou například zvýšit obsah sacharidů, takže hubnutí půjde mnohem pomaleji.

Shrnutí: Při hubnutí vsaďte na kvalitní suroviny a vitamíny

 • Keto dieta může být pro tělo zátěž, nejlépe to zvládnete, když si vyberete produkty vyrobené z kvalitních surovin.

 • Důležitý je také obsah sacharidů – Ketofit nabízí ketogenní dietu s nejnižším množstvím sacharidů na trhu.

 • Zapomínat bychom neměli ani na vitamíny, minerály a další esenciální látky, které se postarají o normální fungování vašeho těla, posílí imunitu i celkovou vitalitu organismu.

 • Ve složení keto jídel pátrejte po levných náhražkách a vyhněte se jim obloukem.

  Autor článku: Eva Procházková
  Redakce Ketofit

  Na hubnutí nebudete sami!

  Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

  Přidat se do skupiny

  Podpora / recepty / příběhy
  Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

  Ketofit v médiích

  Přesvědčete se o účinnosti našich produktů.

  Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

  Pravá česká chuť

  Speciálně pro ženy

  Extra účinek při hubnutí

  Zlepšují pleť, vlasy a nehty

  Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?