Dnes: Nakupte VíceZaMéně > množstevní slevy až 30 % u většiny produktů >> Vybírejte ZDE

Jak vybrat keto dietu 2024 [3 základní pravidla]

Chcete zhubnout trvale a efektivně, a zároveň snadno a rychle? Pak je keto dieta Ketofit tou správnou volbou pro cestu za vaší figurou vysněnou. Hubněte s chutí a přitom dodejte vašemu tělu všechny důležité látky, které potřebuje.

Nejnižší obsah sacharidů = klíč k nejrychlejšímu zhubnutí

Za rychlé a efektivní hubnutí, při kterém spalujete tuky, aniž byste museli trávit spoustu času v posilovně, je zodpovědný nízký příjem sacharidů. Pokud přijmete méně než 30 g sacharidů denně, vaše tělo se dostane do ketózy a vy hubnete.

Proto jídla Ketofit obsahují už od 0,9 g sacharidů v jedné porci – což je nejméně ze všech konkurenčních výrobků, které mají hranici denního příjmu sacharidů až 50 g.  Díky tomu můžete hubnout opravdu rychle a nečeká vás ani zdlouhavé počítání kalorií.


Ve videu se dozvíte více o základních principech keto diety a proč je nízký příjem sacharidů tak důležitý.

26 vitamínů a minerálů = prémiové složení pro správné hubnutí

Během hubnutí prochází náš organismus náročnou zkouškou. Pro účinné spalování tuků potřebuje dostatek vitamínů a minerálů, naopak při jejich nedostatku se může hubnutí úplně zastavit.

Redukční dieta Ketofit se skládá ze dvou fází hubnutí. Během první fáze diety vitamíny a minerály nepřijmete z ovoce nebo zeleniny, proto je velmi důležité správné složení produktů pro keto dietu. Jídla Ketofit mají prémiové složení s unikátním komplexem 26 vitamínů a minerálů, které dodají vašemu organismu vše, co potřebuje. Díky tomu podpoříte svůj imunitní systém a zachováte si psychickou pohodu a celkovou vitalitu.

Jídla od Ketofit navíc dokázala splnit přísné výživové podmínky a jsou certifikována jako plnohodnotná náhrada stravy. Můžete se tak spolehnout na to, že i během první fáze hubnutí dostane vaše tělo všechny potřebné živiny, aby vaše tělo nestrádalo. Bez tohoto certifikátu nelze doporučit žádnou dietu místo denní stravy.


Složení produktů je pro správné fungování keto diety klíčové. Jak je na tom Ketofit s obsahem vitamínů, minerálů a dalších látek, se dozvíte ve videu.

Dieta speciálně pro ženy = rychlejší metabolismus a pružná pokožka

Muži a ženy nehubnou stejně. Muži mohou během keto diety přijmout více sacharidů, protože mají více svalové hmoty. Mají také o něco rychlejší metabolismus než ženy, proto je složení Ketofit přizpůsobeno tak, aby ženám pomohlo metabolismus zrychlit a tak spalovat kalorie účinněji.

Kromě toho produkty Ketofit obsahují kolagen. Ten je pro ženy obzvlášť důležitý, protože pomáhá udržovat pokožku pružnou, pevnou a hladkou. Díky tomu bude vaše tělo po dietě nejen štíhlejší, ale také krásnější.

Hubnutí s Ketofit je účinné a zároveň prospívá vašemu tělu. V jídlech Ketofit najdete také spoustu vitamínů, minerálů a dalších látek, které udržují pěkný vzhled vaší pleti, vlasů nebo nehtů. Jedná se především o zinek, selen, měď, biotin, vitamín C a kyselinu listovou.


Jaký je rozdíl mezi mužským a ženským hubnutím a jak Ketofit podporuje ženskou vitalitu? Odpovědi najdete ve videu.

Zvolte si dietu, kde si můžete vybrat z pestré nabídky jídel

Keto dieta neznamená, že musíte několik týdnů pít jen koktejly. V Ketofit myslíme nejen na to, abyste hubnuli snadno a efektivně, ale také s chutí. 

Proto u nás můžete vybírat z široké nabídky produktů, ať už patříte mezi milovníky české či světové kuchyně, nebo rádi mlsáte. Naši zákazníci si zamilovali například chutný semínkový keto chléb, vláčné máslové croissanty, proteinové těstoviny nebo veganské burgery s mungo fazolí a těsto na pizzu.


keto dieta

Vybírejte jídla Ketofit


Autor článku: Redakce Ketofit
Odborný tým se zaměřením na ryhlé hubnutí

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Ketofit v médiích

Přesvědčete se o účinnosti našich produktů.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?