Ptejte se: +420 770 110 650


Vybíráte keto dietu?
Na těchto 7 bodů pozor!
Májí zásadní vliv na tělo.

Keto jídla budou vaše palivo pro organismus několik
týdnů, možná měsíců, proto výběru věnujte zvýšenou
pozornost. Můžou mít zásadní vliv na váš organismus.
Je to delší čtení, ale velmi důležité!

keto dieta KetoFit

Jak víme, co je správné?

Vyvíjíme keto dietu od jejích počátků v ČR, dobrou dekádu. A sportovní výživu pro vrcholové sportovce více než 16 let. Víme o těchto jídlech naprosto vše do poslední molekuly, známe dokonale funkci lidského organismu a mechanizmy hubnutí. Našich jídel byly snědeny již miliony. Poradíme, jak ketodietu vybrat, co si ohlídat a jaké zásady při výběru dodržet

Mějte na paměti, že vyrobit vysoce kvalitní keto jídlo je velmi náročný proces a nese s sebou spoustu technologických úskalí... je to mnohem složitější než péct rohlíky nebo vařit jídlo v restauraci.

 

Než si řekneme zásadní body,

přečtěte si proč je KetoFit jedna z nejžádanějších značek na trhu:

 • vyvinuta speciálně pro ženy
 • pro extra rychlé zhubnutí
 • jako jediná podporuje krásu a imunitu
 • keto dieta roku 2020, znáte z TV a medií
 • Smoothie dodáváno i do českých porodnic
 • přes 85 000 zákaznic v ČR a SR
 • přes 26 000 fanoušků na FBIG
 • miliony snědených jídel
 • používají i vrcholové sportovkyně
 • vysoké hodnocení jídel na Heuréka, Zboží
 • profesionální vývoj a výroba v ČR (Brně) již 16 let odborníky na vrcholovou fitness a keto stravu

 

Pokud se nechcete zdržovat čtením,
můžete si vybrat v e-shopu z 60 velmi kvalitních jídel už nyní.

 keto dieta KetoFit

 

vybíráme ketodietu hodnocení

 

 

Jak tedy ketodietu vybrat, co si ohlídat a jaké zásady při výběru dodržet, abych si neuškodila?

Líbivý obal, cena a lákadla v reklamách i v TV ,,obchodních firem zabývajících se pouze obchodem,,  jsou krásné, ale mnohdy se jedná o nekvalitní produkty. Mějte na paměti, že jde v první řadě o jídlo - každodenní palivo pro náš organismus.

 

1. Hlídejme si složení - pozor na sojové bílkoviny a různé mouky

Spousta lidí nad tím mávne rukou a řekne si ,,jsou to všechno stejné pytlíky,,. Není to tak. Mnozí z nás už hledáme výrobky vysoké kvality se špičkovým složením, výrobky ekologického zemědělství, podporujeme české producenty, čteme etikety. 

Pozor na jídla obsahující v největší míře extrémně levné suroviny, mezi které rozhodně patří: sojové bílkoviny, mouky různých původů, sušené mléko, maltodextriny, škroby, palmový tuk. Hovoříme zde o velmi levných surovinách v ceně 70, - Kč za kilo. Samostatnou kapitolou pak může být potravní chemie (různá zahušťovadla, protispékavé látky, zvýrazňovače chuti), čekanková vláknina, jejíž přemíra způsobuje plynnatost a další.

porovnání keto dieta

Jak poznám, že výrobek obsahuje v největším zastoupení právě sojové proteiny a různé mouky?
Pokud je sojový protein nebo mouka v popisu složení uvedena na 1. nebo 2. místě, je obsažena v produktu ve většinovém poměru - to je špatně. Stejně tak je špatně, pokud produkt obsahuje pouze jeden druh bílkoviny nebo jeden druh vlákniny (např. čekankové). (popis složení by měl být uveden u každého produktu v e-shopech)

Porovnání složení keto jídel
Není koktejl - jako koktejl

Hlídáme nadlimitní obsah sojových složek (uvedeny na prvním místě ve složení produktu), vysoký obsahu sacharidů, palmového tuku atd. 

 

porovnán keto dietporovnání keto diet

 To je rozdíl!

Takto by se dala porovnat celá řada produktů, ale pro představu to jistě stačí. Proto prosíme, kontrolujte si složení a nutriční hodnoty když vybíráte keto produkty. Jde v první řadě o vaše tělo.

 

2. Pozor na parametry keto jídel, mají přímý vliv na hubnutí

Chcete rychle hubnout? Pak čtěte dál.

Musí mít obsah sacharidů pod 6 g v porci
to je velmi důležité pro rychlý nástup ketózy a snadný průběh hubnutí. Mají- li jídla obsah sacharidů nad 6 g v porci, bude se hubnutí značně brzdit a nebudete spokojeni. Špičkový jídla dosahují obsahu sacharidů pod 2 g. KetoFit jídla připravená s vodou obsahují běžně kolem 1,3 - 2 g sacharidů. (jedná se zpravidla o koktejly, omelety, polévky, kaše. Kvalitní tyčinky mohou obsahovat kolem 6 g sacharidů)

Zasycení není jen tak
pocit sytosti je alfa-omega úspěchu. Nevhodně zvolené proteiny v jídlech (např. sojový) příliš rychle strávíte a máte hlad. Pokud je obsažen jen jediný zdroj vlákniny v rozpustné podobě (např. čekanková vláknina), projde rychle trávicím traktem a také nezasytí.

Malá rozmanitost vlákniny škodí
nepodpoří rozmanitou střevní mikroflóru, to má za následek oslabení obranyschopnosti těla. KetoFit jídla obsahují kombinace několika vláknin pro správnou funkci organismu.

Nutnost - vysoký obsah kvalitních proteinů
je nezbytnou podmínkou pro držení diety bez ztráty svalové tkáně. Proteiny ale musí být vždy nejvyšší kvality - jedná se o zdroj svalové tkáně. Nebo by přinejmenším měly naplňovat podmínku plnohodnotného proteinu. Sójový protein sám o sobě je bílkovinou neplnohodnotnou, pro lidskou výživu postrádá některé aminokyseliny a jiných má naopak nadbytek. KetoFit obsahuje kombinaci až 68 % vysoce kvalitních, nejdražších proteinů.

 

Méně sacharidů = rychlejší hubnutí (maximálně ale 30 g / den)


Porovnání příjmu sacharidů za den s různými jídly: 

porovnání keto diety

 To je rozdíl!

Je vidět skoro trojnásobný rozdíl v ,,téměř totožných,, jídlech.
Bohužel většina z nás si složení a parametry nečte.
Čtěte, zkoumejte, hubněte bezpečně.

 

3. Málo vitamínů je špatně, mohou padat i vlasy

U špatně vyvinutých jídel můžu docházet vlivem nedostatku vitamínů a minerálů k vypadávání vlasů, zhoršení pokožky, nehtů a dalších vedlejších účinků. O těchto nežádoucích efektech se dočtete v různých diskuzních fórech na internetu. KetoFit obsahuje kombinaci chytře sestavených 26 vitamínů a minerálů, které právě zabrání nežádoucím účinkům. Řadí se ke špičce v sortimentu keto jídel. Více se dočtete zde.

4. Víte opravdový původ jídel? Má vliv na kvalitu surovin.

Stejně tak, jak si hlídáte původ ovoce a masa v supermarketu, měli byste si hlídat i původ keto jídel. Spousta keto produktů na trhu jsou překupované sáčky ze zahraničí, které obchodní firmy přebalí do hezkého designu a vydávají za svou ,,českou,, výrobu (tailor made). Proč si to hlídat? Obchodní fima nemá skutečnou kontrolu nad kvalitou. Ve skutečnosti ani nemá nástroje jak přesně zjistit z čeho se skutečně vyrábělo. Čínské továrny už léta nabízejí „tailor made“ produkci pro privátní labely/značky. KetoFit pro vás vyrábíme už 10 let v Brně ze surovin, které si sami pečlivě vybíráme, známe jejich historii a uchováváme je v nejlepších podmínkách. České výrobní podniky a jejich produkty jsou navíc kontrolovány českými státními úřady. (to se těch dovážených netýká)

5. Označení ,,plnohodnotná náhrada jídla" - musí být!

Bez tohoto označení buďte s keto jídly obezřetní. Je to známka toho, že jídly nemůžete nahradit klasickou stravu a jsou jen jakýmsi doplňkem ke stravě. Pokud označení nemají, chybí patrně dostatečné živiny, minerály a vitamíny, nejsou sofistikovaně sestavena, dlouhodobé užívání může mít opět neblahý vliv na organismus.
Jídla KetoFit jsou plnohodnotná náhrada stravy.

6. Zkušenosti klientek - záruka skutečných lidí

S KetoFit už zhublo více jak 85 000 žen - podívejte se na jejich výsledky.
Byly snědeny miliony jídel KetoFit
Na Facebooku, ve skupině a na Instagramu si jídla KetoFit oblíbilo více jak 23 000 lidí

Facebook (14 000 fans)
Facebook skupina - rady, návody, příběhy (6000 členů) 
Instagram (4500 fans)

iPrima ženy.cz - sledujte, jak hubne čtveřice žen s KetoFit na iPrima ženy.

7. Chuť - je individuální, ale... 

Chuť je individuální, ale i přes to se můžete řídit hodnoceními na internetu.
KetoFit dosahuje zákaznického hodnocení 98 %
Recenze a hodnocení KetoFit zde

 

 

Nyní už víte, na co si dávat pozor,
věnujte výběru keto jídel maximum
,
bude to vaše palivo na další měsíce.

KetoFit - keto dieta roku 2020, všechny uvedené body nadlimitně splňuje - můžete si už teď jídla nakoupit a těšit se z rychlého bezpečného hubnutí.

 

 keto dieta KetoFit

 

 

keto dieta

 

 

 

jak vybrat ketodietu

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den