Začněte hubnout výhodně >> SLEVA  38 % <<

4 Nepřekonatelné výhody, proč je hubnutí s KetoFit snadnější a rychlejší.

Chcete správně, efektivně, ale trvale zhubnout? KetoFit je řešení. Splní vaše sny o dokonalé postavě. Bez výčitek a bez hladu si totiž můžete pochutnat na speciální pizze, těstovinách, a LC burgeru, nebo na lahodných proteinových sladkostech. Jak je tohle možné? Hned vám to vysvětlím.

1. KetoFit obsahuje NEJMÉNĚ SACHARIDŮ. To je klíč k NEJRYCHLEJŠÍMU ZHUBNUTÍ.

Jídla KetoFit jsou dnes nejmodernější jídla na hubnutí. Obsahují neuvěřitelně málo sacharidů, takže zajistí bleskový nástup ketózy. To je nezbytné pro hubnutí. Jejich speciální složení pečlivě sestavují výživoví odborníci vývojového centra KetoFit.

Vybíráme keto dietu - nejlepší keto dietaNejméně sacharidů v jídlech KetoFit

2. Předpisová náhrada jídla. Díky KetoFit HUBNETE BEZPEČNĚ.

Jak? Jídla KetoFit dokázala splnit přísné nutriční podmínky a jsou českými úřady oficiálně schválena jako česká plnohodnotná náhrada stravy. Co to znamená? Takto označená jídla můžete jíst bez obav místo klasické stravy dlouhodobě. Navíc máte jistotu nejlépe poskládaných živin. Porovnejte s jídelníčkem průměrné Češky.

Ketofit náhrada stravy pro hubnutí
Oficiální označení NÁHRADA DENNÍ STRAVY

 

3. Trvalé zhubnutí díky NEZÁVISLOSTI NA CUKRU. Snížení chutě na sladké brání jojo efektu.

S jídly KetoFit zhubnete trvale. Stačí používat mnoho jídel, dezertů a KetoFit pochoutek bez sacharidů, určených pro běžný život. Díky nim vypnete chutě na cukr, který způsobuje přibírání. Zahoďte sacharidy a budete fit s KetoFit. 

4. JEDINÁ KETO DIETA speciálně PRO ŽENY u nás. Budete mít plno ženské energie.

Po jídlech KetoFit už během prvního dne, ve stavu zvaném ketóza, ucítíte příval dobré nálady a energie. Speciální recepturou vývojáři dosáhli velmi účinného hubnutí a současně podpory ženské vitality. Dokonce bylo zjištěno, že vitaminová a minerální kombinace posiluje nehty, vlasy a udržuje krásnou pokožku. Dejte prostě sbohem únavě a vyčerpání.

Nejlepší keto dieta složeníPROIMUNITNÍ COMBO a SPEKTRUM 26 vitamínů.
Už nemusíte kupovat doplňky v lékárně.

 

Shrnutí na co rozhodně nezapomenout při výběru správné značky keto jídel:

 • minimum sacharidů v jídlech
 • pro trvalé zhubnutí
 • ženské proimunitní, spektrum vitamínů
 • nutnost - oficiální náhrada stravy 


Toto jsou 4 nejzásadnější faktory pro úspěšné a dlouhodobé zhubnutí. Hlubší problematiku rozebírám níže. Pokud se vám nechcet více číst, jdeme rovnou na to?


Jídla Ketofit

Postup hubnutí

Zajímají vás reálné názory na účinek hubnutí s KetoFit?
Zeptejte se žen ve facebookové skupině

  

Vybíráte keto dietu?
Na těchto 7 bodů si dejte pozor!
Mají zásadní vliv.

Keto jídla budou vaše palivo pro organismus několik
týdnů, možná měsíců, proto výběru věnujte zvýšenou
péči.

Jak vybrat keto dietu

Aby ketodieta fungovala, musí obsahovat nejméně sacharidů.

Nejdůležitější u keto diety je obsah sacharidů v každé porci. Ten musí být velmi nízký, aby 5 porcí denně nezrušilo ketózu a tím i rychlé a pohodlné hubnutí. Hranicí je 30 g sacharidů za den. Některé značky se do této hranice nevejdou, a tak uvádějí hranici 50 g sacharidů na den. Každopádně 30 až maximálně 50 g sacharidů za den je ta hranice, za kterou už nehubnete rychle ani efektivně. KetoFit má naštěstí o desítky % nižší sacharidy.

Před výběrem ketonové diety si pečlivě čtěte složení každého výrobku.
Občas se i u dobré značky najde několik "zajíců v pytli" a je škoda pokazit si hubnutí. Chcete-li mít úplnou jistotu, vyberte si z výrobků KetoFit.

přečtěte si proč je KetoFit symbolem kvality a chuti:

 • vyvinuta speciálně pro ženy
 • pro extra rychlé zhubnutí
 • jako jediná podporuje krásu a imunitu
 • ženská keto dieta roku 2020 až 2022, znáte z TV a medií
 • přes 95 000 zákaznic v ČR a SR
 • přes 26 000 fanoušků na FBIG
 • používají i vrcholové sportovkyně
 • vysoké hodnocení jídel na Heuréka, Zboží, miliony snědených porcí
 • profesionální vývoj a výroba v ČR (Brně) již 15 let odborníky na vrcholovou fitness a keto stravu

 

Pokud se nechcete zdržovat čtením,
můžete si vybrat v e-shopu z 60 velmi kvalitních jídel už nyní.

 Koupit jídla Ketofit

 

vybíráme ketodietu hodnocení

 

 

Jak víme, co je správně

V Čechách vyvíjíme keto dietu a sportovní výživu pro vrcholové sportovce více než 15 let, a to i pro jiné značky. Víme, že vyrobit vysoce kvalitní keto jídlo, které plnohodnotně nahrazuje běžnou stravu, je velmi náročné se spoustou technologických úskalí... pro představu je to násobně složitější než uvařit skvělé jídlo v restauraci. Poradíme vám, co si ohlídat a jak správně vybrat. Našich jídel byly snědeny miliony porcí

Jak vybrat správnou ketodietu? Co si ohlídat, abych si neuškodila? 

1. Hlídejme si kvalitní složení - pozor na převahu sojové bílkoviny anebo sójové mouky

Spousta lidí nad tím mávne rukou a řekne si ,,jsou to všechno stejné pytlíky,,. Není to tak. Mnozí z nás už hledáme výrobky vysoké kvality se špičkovým složením, čteme složení. Zajímají nás jen výrobky ekologického zemědělství, podporujeme české producenty... To je správně!

Pokud to s vámi výrobce ketodiety nemyslí dobře, poznáte podle složení, ve kterém se dočtete extrémně levné suroviny jako: sojové bílkoviny, sojové mouky, rýžové mouky, rýžové vločky, další obilniny, sušené mléko, maltodextriny, škroby, palmový tuk. Hovoříme zde o velmi levných surovinách v ceně do 70,- Kč za kilo. Za výrobek však platíte kolem 1 500,- Kč za kilo. Tyto nejlevnější suroviny mají ale ještě další nevýhodu, že obsahují zvýšené množství sacharidů. Jestli už o ketodietě něco víte, právě jste zbystřila. Ano sacharidy do ketodiety vůbec nepatří, protože ketózu zastavují. Samostatnou kapitolou diskutabilního složení pak může být potravní chemie (různá zahušťovadla, protispékavé látky, zvýrazňovače chuti) a další.

porovnání keto dieta

Jak poznám, že výrobek obsahuje v největším zastoupení právě levné suroviny?
Pokud je v popisu složení mezi prvními 5. od začátku, je surovina obsažena v produktu ve většinovém zastoupení - to je pro vás špatně. Stejně tak je špatně, pokud produkt obsahuje pouze jeden druh bílkoviny nebo jeden druh vlákniny (např. jen čekankové), znamená to, že produkt je velmi primitivní a vývoj si s ním nedal opravdovou práci. (popis složení by měl být ze zákona uveden u každého produktu v e-shopu i na etiketě výrobku)

Porovnání složení keto jídel
Není koktejl - jako koktejl

 

porovnán keto dietporovnání keto diet

 To je rozdíl, že ano!

 

2. Pozor na parametry keto jídel, mají přímý vliv na hubnutí

Chcete rychle hubnout? Pak čtěte dál.

Keto jídla nesmí překračovat 6 g sacharidů v porci
to je velmi důležité pro rychlý start ketózy a snadný průběh hubnutí. Mají- li jídla obsah sacharidů nad 6 g v porci, bude se hubnutí značně brzdit a nebudete spokojeni. Špičkový ketojídla dosahují hranice pod 2 g sacharidů. KetoFit jídla připravená s vodou obsahují běžně kolem 0,9 - 2,5 g sacharidů. (jedná se zpravidla o koktejly, omelety, polévky a kaše. Kvalitní tyčinky mohou obsahovat kolem 6 g sacharidů)

Pocit sytosti neberte na lehkou váhu
pocit sytosti je alfa-omega úspěchu. Nevhodně zvolené proteiny v jídlech (např. samostatný sojový) příliš rychle trávíte a máte brzy hlad. Pokud je obsažen jen jediný zdroj vlákniny v rozpustné podobě (např. čekanková vláknina), projde rychle trávicím traktem a také dostatečně nezasytí. Navíc působí nadýmavost.

Malá rozmanitost vlákniny je ku škodě
nepodpoří rozmanitou střevní mikroflóru, to má za následek oslabení obranyschopnosti těla během diety. KetoFit jídla obsahují kombinace několika druhů vláknin pro správnou funkci střevní mikroflóry.

Nutnost - vysoký obsah kvalitních proteinů
je nezbytnou podmínkou pro úspěšné držení diety bez větší ztráty svalové tkáně. Proteiny ale musí být vždy nejvyšší kvality - jedná se o stavební zdroj svalové tkáně. Nebo by přinejmenším měly naplňovat podmínku plnohodnotné bílkoviny. Sójový protein sám o sobě je bílkovinou neplnohodnotnou. Pro lidskou výživu postrádá některé důležité aminokyseliny a jiných má naopak nadbytek. KetoFit obsahuje kombinaci až 68 % vysoce kvalitních, nejdražších proteinů.

(nejvýše 30 g / den) Méně sacharidů = rychlejší hubnutí


Porovnání příjmu sacharidů za den s různými jídly: 

porovnání keto diety

 To je rozdíl!

Je vidět skoro trojnásobný rozdíl v ,,téměř totožných,, jídlech.
Bohužel většina z nás si toto na první pohled neuvědomí.
Čtěte, zkoumejte a hubněte bezpečně.

 

3. Málo vitamínů je špatně, mohou i vypadat vlasy

U špatně vyvinutých jídel může vlivem nedostatku vitamínů a minerálů dojít k vypadávání vlasů, ke zhoršení pokožky, nehtů a dalším vedlejším účinkům. O těchto se dočtete v různých diskuzních fórech. KetoFit obsahuje kombinaci chytře sestavených 26 vitamínů a minerálů. Další nešvar ve složení bývá naprostá převaha čekankové vlákniny, jejíž přemíra způsobuje sylné nadýmání.  Více  o složení KetoFit produktů se dočtete zde.

4. Víte opravdový původ jídel a surovin z jakých jsou?

Stejně jako si u obchodníka hlídáte původ ovoce, masa nebo zeleniny, měli byste se zajímat o původ keto jídel. Drtivá většina keto značek na trhu jsou překupované (tailor made) sáčky ze zahraničí, které obchodní firmě potisknout nebo přebalí do jejího designu. Produkty pak klamavě vydávají za svou ,,českou,, výrobu. Proč je i toto důležité? Obchodní firma nemá skutečnou kontrolu nad kvalitou. Ve skutečnosti ani nemá nástroje jak přesně zjistit z čeho se skutečně vyrábělo. Čínské továrny už léta nabízejí „tailor made“ produkci pro privátní labely/značky. KetoFit pro vás vyrábíme od Brně ze surovin, které si sami pečlivě vybíráme, známe jejich historii a uchováváme je v nejlepších podmínkách vlastních skladů odkud i rozesíláme výrobky k vám. České výrobní provozy jsou navíc kontrolovány našimi českými státními úřady. (to se těch dovážených netýká, jak vypadá čínská kontrola bychom neradi hodnotili)

5. Musí to být plnohodnotná náhrada jídla!

Bez tohoto označení buďte s keto jídly na pozoru. Je to známka, že jídly nemůžete nahrazovat stravu celý den, natož několik dní za sebou, ale jsou jen jakýmsi doplňkem k běžné stravě. Pokud toto označení nemají, chybí dostatečné živiny jako: vláknina, esenciální aminokyseliny, minerály a vitamíny, esenciální mastné kyseliny. Nejsou odborně sestavena a mohou dokonce způsobovat podvýživu. Dlouhodobé užívání může mít různé neblahé vlivy na organismus.
Jídla KetoFit jsou plnohodnotná náhrada stravy.

6. Zkušenosti klientek - záruka skutečných lidí

 • ženská keto dieta roku, kterou znáte z TV a medií
 • S KetoFit zhublo přes 95 000 zákaznic v ČR a SR
 • přes 26 000 fanoušků na FBIG
 • KetoFit používají i vrcholové sportovkyně

iPrima ženy.cz - sledujte, jak hubne čtveřice žen s KetoFit na iPrima ženy.

7. Chuť

Chuť je individuální, ale i přesto se v KetoFit můžeme pochlubit. KetoFit je symbolem skvělé chuti českých tradičních jídel. Pro ochucení používáme skutečné bylinky, česnek, smaženou cibuli, čerstvé koření vysoké kvality a v omezené míře smetanu nebo máslo. Můžete se řídit hodnoceními na internetu.
KetoFit dosahuje zákaznického hodnocení 98 %
Recenze a hodnocení KetoFit zde

Nyní už víte, na co si dát pozor,
a dokážete výběru keto jídel věnovat maximum.

KetoFit – ženská keto dieta roku, která všechna přísná kriteria nadlimitně splňuje. Už teď si můžete nakoupit skvělá jídla a těšit se z rychlého a bezpečného hubnutí.

keto dieta

 

 Koupit keto jídla

  

Autor článku: Redakce Ketofit
Odborný tým se zaměřením na ryhlé hubnutí

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Neváhejte začít nový štíhlejší život

Přes 100 000 proměn v ČR a SR. Inspirujte se ženami, které už dosáhly své vysněné váhy.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?