Ptejte se: +420 770 110 650


Vybíráte keto dietu?
Na těchto 7 bodů si dejte pozor!
Mají zásadní vliv.

Keto jídla budou vaše palivo pro organismus několik
týdnů, možná měsíců, proto výběru věnujte zvýšenou
péči.

Jak vybrat keto dietu

Než si řekneme zásadní body,

přečtěte si proč je KetoFit symbolem kvality a chuti:

 • vyvinuta speciálně pro ženy
 • pro extra rychlé zhubnutí
 • jako jediná podporuje krásu a imunitu
 • keto dieta roku 2020, znáte z TV a medií
 • přes 95 000 zákaznic v ČR a SR
 • přes 26 000 fanoušků na FBIG
 • používají i vrcholové sportovkyně
 • vysoké hodnocení jídel na Heuréka, Zboží, miliony snědených porcí
 • profesionální vývoj a výroba v ČR (Brně) již 15 let odborníky na vrcholovou fitness a keto stravu

 

Pokud se nechcete zdržovat čtením,
můžete si vybrat v e-shopu z 60 velmi kvalitních jídel už nyní.

 keto dieta KetoFit

 

vybíráme ketodietu hodnocení

 

 

Jak víme, co je správně

V Čechách vyvíjíme keto dietu a sportovní výživu pro vrcholové sportovce více než 15 let, a to i pro jiné značky. Víme, že vyrobit vysoce kvalitní keto jídlo, které plnohodnotně nahrazuje běžnou stravu, je velmi náročné se spoustou technologických úskalí... pro představu je to násobně složitější než uvařit skvělé jídlo v restauraci. Poradíme vám, co si ohlídat a jak správně vybrat. Našich jídel byly snědeny miliony porcí

Jak vybrat správnou ketodietu? Co si ohlídat, abych si neuškodila? 

1. Hlídejme si kvalitní složení - pozor na převahu sojové bílkoviny anebo sójové mouky

Spousta lidí nad tím mávne rukou a řekne si ,,jsou to všechno stejné pytlíky,,. Není to tak. Mnozí z nás už hledáme výrobky vysoké kvality se špičkovým složením, čteme složení. Zajímají nás jen výrobky ekologického zemědělství, podporujeme české producenty... To je správně!

Pokud to s vámi výrobce ketodiety nemyslí dobře, poznáte podle složení, ve kterém se dočtete extrémně levné suroviny jako: sojové bílkoviny, sojové mouky, rýžové mouky, rýžové vločky, další obilniny, sušené mléko, maltodextriny, škroby, palmový tuk. Hovoříme zde o velmi levných surovinách v ceně do 70,- Kč za kilo. Za výrobek však platíte kolem 1 500,- Kč za kilo. Tyto nejlevnější suroviny mají ale ještě další nevýhodu, že obsahují zvýšené množství sacharidů. Jestli už o ketodietě něco víte, právě jste zbystřila. Ano sacharidy do ketodiety vůbec nepatří, protože ketózu zastavují. Samostatnou kapitolou diskutabilního složení pak může být potravní chemie (různá zahušťovadla, protispékavé látky, zvýrazňovače chuti) a další.

porovnání keto dieta

Jak poznám, že výrobek obsahuje v největším zastoupení právě levné suroviny?
Pokud je v popisu složení mezi prvními 5. od začátku, je surovina obsažena v produktu ve většinovém zastoupení - to je pro vás špatně. Stejně tak je špatně, pokud produkt obsahuje pouze jeden druh bílkoviny nebo jeden druh vlákniny (např. jen čekankové), znamená to, že produkt je velmi primitivní a vývoj si s ním nedal opravdovou práci. (popis složení by měl být ze zákona uveden u každého produktu v e-shopu i na etiketě výrobku)

Porovnání složení keto jídel
Není koktejl - jako koktejl

 

porovnán keto dietporovnání keto diet

 To je rozdíl, že ano!

 

2. Pozor na parametry keto jídel, mají přímý vliv na hubnutí

Chcete rychle hubnout? Pak čtěte dál.

Keto jídla nesmí překračovat 6 g sacharidů v porci
to je velmi důležité pro rychlý start ketózy a snadný průběh hubnutí. Mají- li jídla obsah sacharidů nad 6 g v porci, bude se hubnutí značně brzdit a nebudete spokojeni. Špičkový ketojídla dosahují hranice pod 2 g sacharidů. KetoFit jídla připravená s vodou obsahují běžně kolem 1,3 - 2 g sacharidů. (jedná se zpravidla o koktejly, omelety, polévky a kaše. Kvalitní tyčinky mohou obsahovat kolem 6 g sacharidů)

Pocit sytosti neberte na lehkou váhu
pocit sytosti je alfa-omega úspěchu. Nevhodně zvolené proteiny v jídlech (např. samostatný sojový) příliš rychle trávíte a máte brzy hlad. Pokud je obsažen jen jediný zdroj vlákniny v rozpustné podobě (např. čekanková vláknina), projde rychle trávicím traktem a také dostatečně nezasytí. Navíc působí nadýmavost.

Malá rozmanitost vlákniny je ku škodě
nepodpoří rozmanitou střevní mikroflóru, to má za následek oslabení obranyschopnosti těla během diety. KetoFit jídla obsahují kombinace několika druhů vláknin pro správnou funkci střevní mikroflóry.

Nutnost - vysoký obsah kvalitních proteinů
je nezbytnou podmínkou pro úspěšné držení diety bez větší ztráty svalové tkáně. Proteiny ale musí být vždy nejvyšší kvality - jedná se o stavební zdroj svalové tkáně. Nebo by přinejmenším měly naplňovat podmínku plnohodnotné bílkoviny. Sójový protein sám o sobě je bílkovinou neplnohodnotnou. Pro lidskou výživu postrádá některé důležité aminokyseliny a jiných má naopak nadbytek. KetoFit obsahuje kombinaci až 68 % vysoce kvalitních, nejdražších proteinů.

 

Méně sacharidů = rychlejší hubnutí (nejvýše ale 30 g / den)


Porovnání příjmu sacharidů za den s různými jídly: 

porovnání keto diety

 To je rozdíl!

Je vidět skoro trojnásobný rozdíl v ,,téměř totožných,, jídlech.
Bohužel většina z nás si toto na první pohled neuvědomí.
Čtěte, zkoumejte a hubněte bezpečně.

 

3. Málo vitamínů je špatně, mohou i vypadat vlasy

U špatně vyvinutých jídel může vlivem nedostatku vitamínů a minerálů dojít k vypadávání vlasů, ke zhoršení pokožky, nehtů a dalším vedlejším účinkům. O těchto se dočtete v různých diskuzních fórech. KetoFit obsahuje kombinaci chytře sestavených 26 vitamínů a minerálů. Další nešvar ve složení bývá naprostá převaha čekankové vlákniny, jejíž přemíra způsobuje sylné nadýmání.  Více  o složení KetoFit produktů se dočtete zde.

4. Víte opravdový původ jídel a surovin z jakých jsou?

Stejně jako si u obchodníka hlídáte původ ovoce, masa nebo zeleniny, měli byste se zajímat o původ keto jídel. Drtivá většina keto značek na trhu jsou překupované (tailor made) sáčky ze zahraničí, které obchodní firmě potisknout nebo přebalí do jejího designu. Produkty pak klamavě vydávají za svou ,,českou,, výrobu. Proč je i toto důležité? Obchodní firma nemá skutečnou kontrolu nad kvalitou. Ve skutečnosti ani nemá nástroje jak přesně zjistit z čeho se skutečně vyrábělo. Čínské továrny už léta nabízejí „tailor made“ produkci pro privátní labely/značky. KetoFit pro vás vyrábíme od Brně ze surovin, které si sami pečlivě vybíráme, známe jejich historii a uchováváme je v nejlepších podmínkách vlastních skladů odkud i rozesíláme výrobky k vám. České výrobní provozy jsou navíc kontrolovány našimi českými státními úřady. (to se těch dovážených netýká, jak vypadá Čínská kontrola bychom neradi hodnotili)

5. Musí to být plnohodnotná náhrada jídla!

Bez tohoto označení buďte s keto jídly na pozoru. Je to známka, že jídly nemůžete nahrazovat stravu celý den, natož několik dní za sebou, ale jsou jen jakýmsi doplňkem k běžné stravě. Pokud toto označení nemají, chybí dostatečné živiny jako: vláknina, esenciální aminokyseliny, minerály a vitamíny, esenciální mastné kyseliny. Nejsou odborně sestavena a mohou dokonce způsobovat podvýživu. Dlouhodobé užívání může mít různé neblahé vlivy na organismus.
Jídla KetoFit jsou plnohodnotná náhrada stravy.

6. Zkušenosti klientek - záruka skutečných lidí

 • keto dieta roku 2020, znáte z TV a medií
 • S KetoFit zhublo přes 95 000 zákaznic v ČR a SR
 • přes 26 000 fanoušků na FBIG
 • KetoFit používají i vrcholové sportovkyně

iPrima ženy.cz - sledujte, jak hubne čtveřice žen s KetoFit na iPrima ženy.

7. Chuť

Chuť je individuální, ale i přesto se v KetoFit můžeme pochlubit. KetoFit je symbolem skvělé chuti českých tradičních jídel. Pro ochucení používáme skutečné bylinky, česnek, smaženou cibuli, čerstvé koření vysoké kvality a v omezené míře smetanu nebo máslo. Můžete se řídit hodnoceními na internetu.
KetoFit dosahuje zákaznického hodnocení 98 %
Recenze a hodnocení KetoFit zde

 

 

Nyní už víte, na co si dát pozor,
a dokážete výběru keto jídel věnovat maximum.

KetoFit - keto dieta roku 2020, všechna přísná kriteria nadlimitně splňuje. Už teď si můžete nakoupit skvělá jídla a těšit se z rychlého a bezpečného hubnutí.

 

 keto dieta KetoFit

 

 

keto dieta

 

 

 

jak vybrat ketodietu

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den