SLEVY až 38 % >> balíčky pro hubnutí do plavek

4 Nepřekonatelné výhody, proč je hubnutí s Ketofit snadnější a rychlejší.

Chcete správně a efektivně zhubnout? KetoFit je řešení, které splní vaše sny o dokonalé postavě. Bez výčitek a bez hladu si totiž můžete pochutnat na speciální pizze, těstovinách, a LC burgeru, nebo na lahodných proteinových sladkostech. Jak je tohle možné? Hned vám to vysvětlím.

1. Ketofit obsahuje NEJMÉNĚ SACHARIDŮ ze všech českých nejznámějších keto diet. To je klíč k NEJRYCHLEJŠÍMU ZHUBNUTÍ.

Jídla Ketofit jsou dnes nejmodernějšími jídly na hubnutí. Jejich speciální složení pečlivě sestavují výživoví odborníci vývojového centra KetoFit. Obsahují tak neuvěřitelně málo sacharidů, že zajistí bleskový nástup ketózy, která je nezbytná pro hubnutí.

Vybíráme keto dietu - nejlepší keto dietaÚdaj o množství sacharidů v jedné porci koktejlu. Nejméně sacharidů najdeme jen u Ketofit

2. Předpisová náhrada jídla. 

Není úplně běžné, aby keto jídlo bylo plnohodnotnou náhradou hlavního jídla. Ketofit jídla dokázala splnit přísné výživové podmínky a jsou českými úřady oficiálně schválena jako česká plnohodnotná náhrada stravy. Co to znamená? Takto označená jídla můžete jíst místo klasické stravy dlouhodobě bez obav o své tělo. Navíc máte jistotu nejlépe poskládaných živin. Porovnejte s jídelníčkem průměrné Češky.


Podívejte se na krátké video, které vám přiblíží hlavní parametry jídel Ketofit


3. JEDINÁ KETO DIETA speciálně PRO ŽENY u nás. Budete mít plno ženské energie.

Po jídlech Ketofit už během prvního dne, ve stavu zvaném ketóza, ucítíte příval dobré nálady a energie. Vývojáři pomocí speciální receptury dosáhli velmi účinného hubnutí a podpory ženské vitality. Dokonce bylo zjištěno, že vitaminová a minerální kombinace posiluje nehty, vlasy a udržuje krásnou pokožku a správnou imunitu (např. 1 porce koktejlu, udržuje správnou imunitu, protože obsahuje 2,35 mg zinku (23,5% RHP) . V předepsaných pěti porcích za den se pak jedná o 117,5% RHP). Dejte prostě sbohem únavě a vyčerpání.


Proč je složení keto jídel důležité?


Nejlepší keto dieta složeníPROIMUNITNÍ kombinace a spektrum 26 vitamínů.
Když jíte Ketofit, nemusíte kupovat doplňky v lékárně.

4. Zhubnutí díky NEZÁVISLOSTI NA CUKRU. Snížení chutě na sladké brání jojo efektu.

S jídly Ketofit zhubnete díky množství jídel, dezertů a Ketofit pochoutek bez sacharidů, určených pro běžný život. Díky nim vypnete chutě na cukr, který způsobuje přibírání. Zahoďte sacharidy a budete fit s Ketofit. 


Ketofit náhrada stravy pro hubnutíOficiální označení: náhrada denní stravy pro redukci hmotnosti.


Shrnutí na co rozhodně nezapomenout při výběru správné značky keto jídel:

 • správné je minimum sacharidů v jídlech
 • pro rychlejší zhubnutí
 • ženské spektrum vitamínů pro udržení imunity a krásy
 • nutnost - oficiální náhrada stravy 


Hlubší problematiku rozebírám níže. Pokud se vám nechce více číst, jdeme rovnou hubnout, co říkáte?


Jídla Ketofit

Postup hubnutí


Zajímají vás reálné názory na účinek hubnutí s Ketofit?
Zeptejte se žen ve facebookové skupině

  

Vybíráte keto dietu?
Na těchto 7 bodů si dejte pozor!
Mají zásadní vliv.

Keto jídla budou vaše palivo pro organismus několik
týdnů, možná měsíců, proto výběru věnujte zvýšenou
péči.

Jak vybrat keto dietu

Aby keto dieta fungovala, musí obsahovat nejméně sacharidů.

Nejdůležitější u keto diety je obsah sacharidů v každé porci. Ten musí být velmi nízký, aby 5 porcí denně nezrušilo ketózu a tím i rychlé a pohodlné hubnutí. Hranicí je 30 g sacharidů za den. Některé značky se do této hranice nevejdou, a tak uvádějí hranici 50 g sacharidů na den. Každopádně 30 až maximálně 50 g sacharidů za den je ta hranice, za kterou už nehubnete rychle ani efektivně. Ketofit má naštěstí o desítky % nižší obsah sacharidů.

Před výběrem ketonové diety si pečlivě čtěte složení každého výrobku.
Občas se i u dobré značky najde několik "zajíců v pytli" a je škoda pokazit si hubnutí. Chcete-li mít úplnou jistotu, vybírejte z výrobků Ketofit.

Čtěte si proč je Ketofit symbolem kvality a chuti:

 • dieta, která byla vyvinuta speciálně pro ženy
 • pro extra rychlé zhubnutí
 • jako jediná podporuje krásu a přirozenou imunitu (např. 1 porce koktejlu obsahuje 2,35 mg zinku (23,5% RHP) . V předepsaných pěti porcích za den se pak jedná o 117,5% RHP).
 • ženská keto dieta roku 2020 až 2022
 • znáte z TV
 • přes 95 000 zákaznic v ČR a SR
 • přes 26 000 fanoušků na FacebookuInstagramu
 • miliony snědených porcí a vysoká hodnocení jídel na Heuréka a Zboží
 • profesionální vývoj a výroba v ČR v Brně již 15 let odborníky na vrcholovou fitness a keto stravu

 

Pokud se nechcete zdržovat čtením,
můžete si vybrat v e-shopu z 60 velmi kvalitních jídel už nyní.

 Koupit jídla Ketofit

 

vybíráme ketodietu hodnocení

 

 

Jak víme, co je správně

V Čechách vyvíjíme keto dietu a sportovní výživu pro vrcholové sportovce více než 15 let, a to i pro jiné značky. Víme, že vyrobit vysoce kvalitní keto jídlo, které plnohodnotně nahrazuje běžnou stravu, je velmi náročné se spoustou technologických úskalí. Poradíme vám, co si ohlídat a jak správně vybrat. Našich jídel byly snědeny už miliony porcí.

Jak vybrat správnou ketodietu? Co si ohlídat, abych si neuškodila? 

1. Hlídejme si kvalitní složení - pozor na převahu sojové bílkoviny anebo sójové mouky

Spousta lidí nad tím mávne rukou a řekne si ,,jsou to všechno stejné pytlíky,,. Není to tak. Mnozí z nás už hledáme výrobky vysoké kvality se špičkovým složením, čteme složení. Zajímají nás jen výrobky ekologického zemědělství, podporujeme české producenty... To je správně!

Pokud to s vámi výrobce ketodiety nemyslí dobře, poznáte to podle složení, ve kterém se dočtete extrémně levné suroviny jako: sojové bílkoviny, sojové mouky, rýžové mouky, rýžové vločky, další obilniny, sušené mléko, maltodextriny, škroby, palmový tuk. Hovoříme zde o velmi levných surovinách v ceně do 70,- Kč za kilo. Za výrobek však platíte kolem 1 500,- Kč za kilo. Tyto nejlevnější suroviny mají ale ještě další nevýhodu, že obsahují zvýšené množství sacharidů. Jestli už o ketodietě něco víte, právě jste zbystřila. Ano sacharidy do ketodiety vůbec nepatří, protože ketózu zastavují. Samostatnou kapitolou diskutabilního složení pak může být potravní chemie (různá zahušťovadla, protispékavé látky, zvýrazňovače chuti) a jistě by se našla další.

porovnání nejlepší keto diety s některými keto dietami

Jak poznám, že výrobek obsahuje v největším zastoupení právě levné suroviny?
Pokud je ve složení uvedena mezi prvními 5 levná surovina ve většinovém zastoupení - to je pro vás špatně. Stejně tak je špatně, pokud produkt obsahuje pouze jeden druh bílkoviny nebo jeden druh vlákniny (např. jen čekankové), znamená to, že produkt je velmi primitivní a vývoj si s ním nedal opravdovou práci. (popis složení by měl být ze zákona uveden u každého produktu v e-shopu i na etiketě)

Porovnání složení keto jídel
Není koktejl - jako koktejl

 

porovnán keto dietporovnání keto diet

 To je rozdíl, že ano!

 

2. Pozor na parametry keto jídel, mají přímý vliv na hubnutí

Chcete rychle hubnout? Pak čtěte dál.

Keto jídla nesmí překračovat 6 g sacharidů v porci
to je velmi důležité pro rychlý start ketózy a snadný průběh hubnutí. Mají- li jídla obsah sacharidů nad 6 g v porci, bude se hubnutí značně brzdit a nebudete spokojeni. Špičková ketojídla se pohybují na hranici 2 g sacharidů. KetoFit jídla připravená s vodou obsahují běžně kolem 0,9 - 2,5 g sacharidů. (jedná se zpravidla o koktejly, omelety, polévky a kaše. Kvalitní tyčinky mohou obsahovat kolem 6 g sacharidů)

Pocit sytosti neberte na lehkou váhu
pocit sytosti je alfa-omega úspěchu. Nevhodně zvolené proteiny v jídlech (např. samostatný sojový) příliš rychle trávíte a máte brzy hlad. Pokud je obsažen jen jediný zdroj vlákniny v rozpustné podobě (např. čekanková vláknina), projde rychle trávicím traktem a také na dlouho nezasytí. Navíc působí nadýmavost.

Malá rozmanitost vlákniny je ku škodě
nepodpoří rozmanitou střevní mikroflóru, to má za následek oslabení obranyschopnosti těla během diety. Ketofit jídla obsahují kombinace několika druhů vláknin důležitých pro střevní mikroflóru.

Nutnost - vysoký obsah kvalitních proteinů
je nezbytnou podmínkou pro úspěšné držení diety bez větší ztráty svalové tkáně. Proteiny ale musí být vždy nejvyšší kvality - jedná se o stavební zdroj svalové tkáně. Nebo by přinejmenším měly naplňovat podmínku plnohodnotné bílkoviny. Sójový protein sám o sobě je bílkovinou neplnohodnotnou. Pro lidskou výživu postrádá některé důležité aminokyseliny a jiných má naopak nadbytek. KetoFit obsahuje kombinaci až 68 % vysoce kvalitních, nejdražších proteinů.

Méně sacharidů = rychlejší hubnutí (nejvýše 30 g sacharidů / den)


Porovnání příjmu sacharidů za den s různými jídly: 

porovnání keto diety

 To je rozdíl!

Je vidět skoro trojnásobný rozdíl v ,,téměř totožných,, jídlech.
Bohužel většina z nás si toto na první pohled neuvědomí.
Čtěte, zkoumejte a hubněte správně.

 

3. Málo vitamínů je špatně, mohou i vypadat vlasy

U špatně vyvinutých jídel může vlivem nedostatku vitamínů a minerálů dojít k vypadávání vlasů, ke zhoršení pokožky, nehtů a dalším vedlejším účinkům. O těchto se dočtete v různých diskuzních fórech. Ketofit obsahuje kombinaci chytře sestavených 26 vitamínů a minerálůVíce  o složení KetoFit produktů se dočtete zde.

4. Víte opravdový původ jídel a surovin z jakých jsou?

Stejně jako si u obchodníka hlídáte původ ovoce, masa nebo zeleniny, měli byste se zajímat o původ keto jídel. Drtivá většina keto značek na trhu jsou překupované (tailor made) sáčky ze zahraničí, které obchodní firmě potisknout nebo přebalí do jejího designu. Produkty pak klamavě vydávají za svou ,,českou,, výrobu. Proč je i toto důležité? Obchodní firma nemá skutečnou kontrolu nad kvalitou. Ve skutečnosti ani nemá nástroje jak přesně zjistit z čeho se skutečně vyrábělo. Čínské továrny už léta nabízejí „tailor made“ produkci pro privátní labely/značky. KetoFit pro vás vyrábíme v Brně ze surovin, které si sami pečlivě vybíráme, známe jejich historii a uchováváme je v nejlepších podmínkách vlastních skladů odkud i rozesíláme výrobky k vám. České výrobní provozy jsou navíc kontrolovány našimi českými státními úřady. (to se těch dovážených netýká)

5. Musí to být plnohodnotná náhrada jídla!

Bez tohoto označení buďte s keto jídly na pozoru. Je to známka, že jídly nemůžete nahrazovat stravu celý den, natož několik dní za sebou, ale jsou jen jakýmsi doplňkem k běžné stravě. Pokud toto označení nemají, chybí dostatečné živiny jako: vláknina, esenciální aminokyseliny, minerály a vitamíny, esenciální mastné kyseliny. Nejsou odborně sestavena a mohou dokonce způsobovat podvýživu. Dlouhodobé užívání může mít různé neblahé vlivy na organismus.
Jídla Ketofit jsou plnohodnotná náhrada stravy.

6. Zkušenosti klientek - záruka skutečných lidí

 • ženská keto dieta roku, kterou znáte z TV a dalších medií
 • S Ketofit zhublo přes 95 000 zákaznic v ČR a SR

iPrima ženy.cz - sledujte, jak hubne čtveřice žen s KetoFit na iPrima ženy.

7. Chuť

Chuť je individuální, ale i přesto se v Ketofit můžeme pochlubit symbolem skvělé chuti českých tradičních jídel. Pro ochucení používáme skutečné bylinky, česnek, smaženou cibuli, čerstvé koření vysoké kvality a v omezené míře smetanu nebo máslo. Můžete se řídit hodnoceními na internetu.
Ketofit dosahuje zákaznického hodnocení 98 %
Recenze a hodnocení KetoFit zde

Nyní už víte, na co si dát pozor,
a dokážete výběru keto jídel věnovat maximum.

Ketofit – ženská keto dieta roku, která všechna přísná kritéria splňuje. Už teď si můžete nakoupit skvělá jídla a těšit se z rychlého hubnutí.

keto dieta

 

 Koupit keto jídla

  

Autor článku: Redakce Ketofit
Odborný tým se zaměřením na ryhlé hubnutí

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Ketofit v médiích

Přesvědčete se o účinnosti našich produktů.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?