Přihlášení » Registrace » Ptejte se: +420 770 110 650


Moje váha atakovala 90 kg.
Díky KetoFit hubnu na 61 kg.

Dobrý den, jmenuji se Veronika a ráda se s Vámi podělím o radost, kterou mám z toho, že se cítím mnohem lépe :) Mám 2 děti, pracuji jako interní auditor a technik BOZP a vůbec neprovozuji sport.

Před rokem a skoro s 90 kily jsem dospěla k názoru, že už se mi nechce vláčet s tak těžkým tělem. Byla jsem unavená, bez energie, bez nálady … a najít v šatníku něco, co mě neškrtí v pase, nebo co přetáhnu přes stehna, byl velký problém.

 

Před a po s KetoFit

Je sice pravda, že jsem měla v záloze výmluvu - onemocnění štítné žlázy, ale najednou mi došlo, že se nejde pořád na něco vymlouvat.
Mám dvě děti=málo času, sedavé zaměstnání a nerada se pohybuji v kuchyni, takže objevení KetoFit stravy mi přišlo jako schůdné východisko. Nemusela jsem se dlouho rozhodovat, kladná hodnocení na Heuréce, velký výběr jídel a desetitisíce zákaznic mě okamžitě přesvědčili pro KetoFit. Teď zpětně vím, že to bylo nejlepší rozhodnutí, jak zatočit s mojí váhou.

Kila šla dolů hned po pár dnech

Pořídila jsem si na začátek proteinová jídla na dva týdny a popravdě, nestačila jsem se divit. Několik dní po tom, co jsem začala jíst KetoFit, kila šla dolů, ale hlavně centimetry! Okolí i já nevěřícně koukalo, i když někde v podvědomí strašil jo-jo efekt. Ale zbytečně ...


Před a po KetoFit

Teď se cítím svěží a plná energie

Postupně jsem zařazovala více a více zeleniny (což byla předtím pro mne velká potíž) a když jsem zjistila že po jídlech KetoFit, zelenině a nízkosacharidovém stravování se cítím o 100 % lépe, plná energie, svěží, prostě nový člověk, neváhala jsem a změnila svůj životní styl ve stravování asi navždy :) Nyní se cítím super bez 16 kil a pokračuji dál. (Vždycky si představím, jaké to je nést batoh s touto zátěží :) HRŮZA

Dala jsem si cíl 61 kg… a teď vím, že s KetoFit se mi to za pár týdnů podaří ;)

 
Přeji mnoho odlehčených dnů a splnění cílů ;)
Kdo váháte, neváhejte, nejsem sportovec a váha letí rychle dolů.

Veronika (věk 42 )
Interní auditor a technik BOZP

 

Facebook Veroniky:
https://www.facebook.com/WeronikaAwokawon

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout 

 

Gratulujeme Veronice za úžasnou životní změnu!
Je to obrovský úspěch a moc ji to teď sluší.

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.

 

 

 

 

 

175 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :)
Michaela Callcentrum
29 let „Fungujeskvěle“
Než jsem vyzkoušela proteinovou dietu KetoFit, byl to boj. Časově náročné nakupování a příprava. Můžu říct, že KetoFit opravdu funguje. Všechno to zkoumání v obchodě, kolik tuků / kalorií jaký produkt obsahuje a následnou přípravu jídel, aby bylo všechno přesně odměřené, v KetoFit nemusím vůbec řešit.
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start.
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

potravina pro zvláštní výživu

ppl visa master maestro verification
Buďte s námi každý den