Ptejte se: +420 770 110 650


Zkušenosti s ketodietou: Katka vypadá jako na střední

Ketodieta KetoFit mě vyléčila
ze závislosti na jídle, měla jsem až 96 kg. 
Teď vypadám lépe než na střední.

Jmenuju se Kateřina, je mi 34, mám dvě děti a jsem dietářka. Věčná. Ketodietu znám jen pár měsíců.
S váhou se peru cca od svých 18 a za tu dobu jsem vyzkoušela všechny možné diety (sacharidové vlny, nízkosacharidová dieta, dieta Štefana Margity, Dukanova apod.), ale vždycky měly efekt jen na chvíli. Miluju totiž jídlo a ráda vařím. Teorii zdravého stravování celkem ovládám, ale praxe byla vždycky úplně jinde – nepravidelné jídlo, hodování pozdě večer, k tomu víno a už to zase jelo ve starých kolejích. 

 

Ketodieta KetoFit mě pomohla

Ve 25 letech a váze 74 kg jsem si poprvé najala osobního trenéra a pod jeho vedením a dodržováním jídelníčku se mi podařilo zhubnout skoro 10 kg a váhu jsem si držela další 4 roky, než jsem otěhotněla s prvním synem. V těhotenství jsem přibrala 17 kg, a to jen za 7 měsíců. Davídek se totiž narodil předčasně.

Po příchodu z porodnice mi zůstalo 10 kg, se kterými jsem se prala dalších 9 měsíců. Pak jsem začala běhat, s manželem jsme zaběhli i ½ maraton a kila šla sama dolů. Když jsme slavili synovi první narozeniny, byla jsem ve své životní formě. Pak ale začal chodit, přestala jsem lítat s kočárkem, začaly problémy s kolenem a váha šla zase pomalu nahoru. Nepomohla ani běžná dieta, ani jiný sport. Příčiny jsem hledala snad všude, včetně hormonální nerovnováhy. Nakonec váha opět ukazovala 72 kg a já otěhotněla podruhé.  

Za 9 měsíců se váha vyšplhala o 26 kg až na 98 kg

Na podzim 2018, pár týdnů před porodem, jsem si objednala balíček ketodiety na období po porodu.  Už dlouho jsem se k tomu odhodlávala, ale pořád mě odrazovala cena a představa neúspěchu. Podařilo se mi ale vychytat akci Black Friday, tak to bylo super. Za těch 9 měsíců se váha vyšplhala o 26kg na závratných 98kg (měřím pouze 164cm) a narodil se nám Kuba. Po příchodu z porodnice váha ukazovala 90kg… No, co s tím, jsem fakt nevěděla, a modlila se, abych zhubla kojením, jak mi všichni tvrdili.

Ketodieta KetoFit mi zajistila skvělé výsledky

Bohužel kojení trvalo jen 3 týdny, ale díky tomu jsem hned měsíc po porodu mohla začít s keto dietou ale od značky KetoMix. To bylo 30. 12. 2018. Dodržovala jsem vše opravdu striktně celých 6 týdnů. Musím ale říct, že většina jídel KetoMix mi nechutnala a některá jsem i vyhodila, třeba gulášovou polévku.  Vadila mi umělá chuť a příchutě bych opravdu nepoznala, kdybych si nepřečetla název z pytlíku. Touha po vysněné váze mě ale držela.  

Přešla jsem na chutnější ketodietu, značku KetoFit

U KetoFit ketodiety se mi líbily jiné, pro mě přijatelné, příchutě, balení v dozách a rychlá reakce na dotazy, navíc s obsáhlou odpovědí. Z Ketofit jídel miluju žampionovou polévku, chutná opravu jako žampionový krém, a všechny omelety. Často si je natrhám na kousky a smíchám se salátem, aby to bylo zajímavější. Hodně jsem se naučila jíst zdravé večeře, což je většinou miska míchaného salátu s restovanými žampiony nebo cuketou. Často se inspiruji různými recepty a jídelníčkem na hubnutí z receptáře KetoFit.

Hubla jsem každý týden a to bylo super. K tomu jsem ještě celý měsíc cvičila domácí cvičení s Jillian Michaels. Po 6 týdnech jsem přešla z ketodiety na nízkosacharidovou low carb.

 

Ketodieta KetoFit

Ketodieta KetoFit mě vyléčila ze závislosti na jídle,
vypadám teď lépe než na střední

Nejíst pečivo ani přílohy mi už problém nedělá, ani když vařím zbytku rodiny. Každý týden peču něco sladkého a opravu si nedám. Zjistila jsem totiž, že jsem vyléčená. Jsem vyléčená ze závislosti na dobrém jídle ve špatnou dobu. Ketodieta totiž není jen o zhubnutí, ale o změně myšlení a stravování celkově.  Teď jsem 4 měsíce po zahájení „diety“, váha ukazuje krásná čísla a já se chystám na poslední etapu opět s Ketofit, abych se dostala na váhu, kterou jsem měla před dětmi. Věřím, že ty 4kg už zvládnu.

 Ketodieta KetoFit - už zase sportuji

Z vlastní zkušenosti všem říkám:
Jděte do toho!

A pro ty, kdo váhají… Jděte do toho, stojí to sice trochu víc než nákup v Kauflandu, ale neztrácíte čas vařením, jídlo máte vždy po ruce, opravdu si pochutnáte a ještě zhubnete. Stavy nevolnosti, jak někteří píší, jsem neměla. Nebyla jsem unavená, zvládala jsem všechny běžné činnosti a naopak jsem měla pocit, že jsem plná energie. Konečně můžu zase naplno sportovat, váha mě velmi omezovala.*

 

Facebook Kateřiny:
https://www.facebook.com/katerina.svingal

 

 
Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout 

 

Gratulujeme Kateřině za úžasnou životní změnu!
Je to obrovský úspěch a moc ji to teď sluší.

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.

 

150 hodnocení
4.8

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den