Ptejte se: +420 770 110 650


Zkušenosti s ketodietou: Plná energie díky KetoFit

Přišly zdravotní komplikace a ztížené dýchaní, musela jsem zhubnout!
Teď jsem plná energie.

Proteinová dieta KetoFit

Jmenuji se Eva, je mi 36 let a měřím 152cm. Vždycky jsem byla spíše plnoštíhlé postavy, ráda jedla a milovala především vše sladké. Během dospívání jsem vyzkoušela řadu  „osvědčených diet“ jako tukožroutská polévka, dělená strava či týdenní očistné kůry bez větších dlouhodobých úspěchů. Vše mi ztěžuje fakt, že jsem ten typ, co se na jídlo jen podívá a má hned 5kg nahoře. Nicméně všechny mé dosavadní diety spojoval fakt, že jsem pociťovala hlad a jedla nevyváženě.

Přišly zdravotní komplikace, musela jsem zhubnout

Po dvou těhotenstvích a následné mateřské, se díky mému nepravidelnému životnímu stylu jíst hlavně pouze večer formou polotovarů, fastfoodu a sladkostí, má hmotnost vyšplhala na 83,5kg. Při mých 152 cm je to opravdu hodně. Věděla jsem,že už nestačí jen každoroční novoroční předsevzetí zhubnout či varianta „začínám od pondělí“. Bolela mě záda, kolenní klouby, zadýchávala jsem se při námaze a byla často unavená. Taky jsem byla nešťastná omezeným výběrem oblečení ve velikosti 44/46 a svou vizuální stránkou z fotek.

 

Ketonová dieta KetoFit

Kolegyně, která zhubla s KetoFit mě inspirovala

O Ketofitu jsem se dozvěděla s nástupem do zaměstnání od kolegyně, která úspěšně několik kg shodila. Oslovila mě rychlá příprava, nenáročné dávkování odměrkami, možnost sladkých i slaných variant a cestovní balení. Dominantou pro mě byla časová nenáročnost, protože jako pracující matka nemám času na zbyt.

Pomohla mi Facebooková poradna KetoFit a rady zákaznic

1.dubna 2019 jsem s hmotností 83,5kg začala redukční plán Maxi. Sestavila jsem si jídelníček z koktejlů, kaší, omelet, polévek, proteinových tyčinek a svíčkové. Vše jsem ředila vodou pro větší efekt. Velmi mi pomohly facebookové stránky Ketofit poradna official, kde jsem se od dalších členů dozvěděla řadu užitečných rad z praxe jako: zlepšení chuti koktejlu jeho vychlazením, rozdělání kaše ve vychlazeném menším množství vody pro docílení optimální hustoty, příprava omelet v mikrovlnce na omaštěném talíři olivovým olejem.

V KetoFit poradně sdílí své zkušenosti, recepty, proměny více než 4 100 členů.

Podívejte se do skupiny zde
keto skupina KetoFit

Jak jsem pokračovala?
Vážila jsem se 1x týdně v neděli ráno a po prvním týdnu jsem byla opravdu velmi překvapena. Hmotnost šla každý týden znatelně dolů. Váhový úbytek jsem zaznamenala především na volném oblečení. Možné nežádoucí účinky známé jako „ keto chřipka“, kdy si tělo zvyká na daný režim, se mi vyhnuly (bolest hlavy, křeče a bolesti břicha) až na únavu v první fázi, plynatost a občasnou zácpu, kterou jsem řešila ve fázi stabilizační bílým kefírovým mlékem.

 

proteinová keto jídla KetoFit 

 

Proteinová dieta KetoFit 

Únavu vystřídal pocit energie a síly

Zvýšenou aktivitu jsem zařadila ve fázi stabilizační ve formě plavání, turistiky a cyklistiky. Bylo to z toho důvodu, že únavu následně vystřídal pocit energie a úlevy z prvních zhublých kg. Po celou dobu diety mě mile překvapilo, že nemám pocit hladu, že mě vybraná dávka opravdu zasytila a naopak jsem se nutila k další porci. Dodržovala jsem harmonogram jídel 9,12,15,18,21 hod. Při nočních službách jsem posunula jídlo z 21 na 24 hodin poté ve 3,6 hodin a pokračovala na další noční službě po denním spánku v 18,21,24,3,6 atd.. Denně jsem si neodpustila 2 černé kávy.

 

keto dieta KetoFit

A teď po KetoFit kůře? Cítím se fantasticky. 

Nyní v listopadu mám skvělou aktuální hmotnost, konfekční velikost oblékám jako za mladaCítím se fantasticky, plná energie a veškeré bolesti zad či kloubů ustoupily. Reakce okolí je ohromně pozitivní a mě se zvedlo i ženské sebevědomí.

KetoFit mi nadále částečně nahrazuje běžnou stravu, ne protože musím, ale protože chci.

Nyní mám ve svém jídelníčku i nadále Ketofit produkty jako čokoláda a proteinové tyčinky na mlsání. Koktejl v případě, že si nestíhám připravit své jídlo. Navázala jsem zdravým životním stylem s omezením sacharidů a vynecháním mouky (Low Carb). Jsem ráda, že jsem si díky Ketofitu osvojila pravidelnost jídel a zavedla denní pitný režim.

 

proteinová jídla KetoFit

 

Kdo váhá a je si nejistý,
tak tento start k vysněné hmotnosti pomocí KetoFit,
mohu vřele doporučit Eva. *

 

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout 

 

Gratulujeme Evě k úžasné životní změně!
Je to obrovský úspěch a moc ji to teď sluší.

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.

 

 

 

207 hodnocení
4.7

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den