Víkendová SLEVA 200 Kč na všechny nákupy nad 750 Kč. Zadejte kód: fitdveste Vybírejte ZDE

Zkušenosti s ketodietou: Plná energie díky KetoFit

Přišly zdravotní komplikace a ztížené dýchaní, musela jsem zhubnout!
Teď jsem plná energie.

Proteinová dieta KetoFit

Jmenuji se Eva, je mi 36 let a měřím 152cm. Vždycky jsem byla spíše plnoštíhlé postavy, ráda jedla a milovala především vše sladké. Během dospívání jsem vyzkoušela řadu  „osvědčených diet“ jako tukožroutská polévka, dělená strava či týdenní očistné kůry bez větších dlouhodobých úspěchů. Vše mi ztěžuje fakt, že jsem ten typ, co se na jídlo jen podívá a má hned 5kg nahoře. Nicméně všechny mé dosavadní diety spojoval fakt, že jsem pociťovala hlad a jedla nevyváženě.

Přišly zdravotní komplikace, musela jsem zhubnout

Po dvou těhotenstvích a následné mateřské, se díky mému nepravidelnému životnímu stylu jíst hlavně pouze večer formou polotovarů, fastfoodu a sladkostí, má hmotnost vyšplhala na 83,5kg. Při mých 152 cm je to opravdu hodně. Věděla jsem,že už nestačí jen každoroční novoroční předsevzetí zhubnout či varianta „začínám od pondělí“. Bolela mě záda, kolenní klouby, zadýchávala jsem se při námaze a byla často unavená. Taky jsem byla nešťastná omezeným výběrem oblečení ve velikosti 44/46 a svou vizuální stránkou z fotek.

 

Ketonová dieta KetoFit

Kolegyně, která zhubla s KetoFit mě inspirovala

O Ketofitu jsem se dozvěděla s nástupem do zaměstnání od kolegyně, která úspěšně několik kg shodila. Oslovila mě rychlá příprava, nenáročné dávkování odměrkami, možnost sladkých i slaných variant a cestovní balení. Dominantou pro mě byla časová nenáročnost, protože jako pracující matka nemám času na zbyt.

Pomohla mi Facebooková poradna KetoFit a rady zákaznic

1.dubna 2019 jsem s hmotností 83,5kg začala redukční plán Maxi. Sestavila jsem si jídelníček z koktejlů, kaší, omelet, polévek, proteinových tyčinek a svíčkové. Vše jsem ředila vodou pro větší efekt. Velmi mi pomohly facebookové stránky Ketofit poradna official, kde jsem se od dalších členů dozvěděla řadu užitečných rad z praxe jako: zlepšení chuti koktejlu jeho vychlazením, rozdělání kaše ve vychlazeném menším množství vody pro docílení optimální hustoty, příprava omelet v mikrovlnce na omaštěném talíři olivovým olejem.

V KetoFit poradně sdílí své zkušenosti, recepty, proměny více než 4 100 členů.

Podívejte se do skupiny zde
keto skupina KetoFit

Jak jsem pokračovala?
Vážila jsem se 1x týdně v neděli ráno a po prvním týdnu jsem byla opravdu velmi překvapena. Hmotnost šla každý týden znatelně dolů. Váhový úbytek jsem zaznamenala především na volném oblečení. Možné nežádoucí účinky známé jako „ keto chřipka“, kdy si tělo zvyká na daný režim, se mi vyhnuly (bolest hlavy, křeče a bolesti břicha) až na únavu v první fázi, plynatost a občasnou zácpu, kterou jsem řešila ve fázi stabilizační bílým kefírovým mlékem.

 

proteinová keto jídla KetoFit 

 

Proteinová dieta KetoFit 

Únavu vystřídal pocit energie a síly

Zvýšenou aktivitu jsem zařadila ve fázi stabilizační ve formě plavání, turistiky a cyklistiky. Bylo to z toho důvodu, že únavu následně vystřídal pocit energie a úlevy z prvních zhublých kg. Po celou dobu diety mě mile překvapilo, že nemám pocit hladu, že mě vybraná dávka opravdu zasytila a naopak jsem se nutila k další porci. Dodržovala jsem harmonogram jídel 9,12,15,18,21 hod. Při nočních službách jsem posunula jídlo z 21 na 24 hodin poté ve 3,6 hodin a pokračovala na další noční službě po denním spánku v 18,21,24,3,6 atd.. Denně jsem si neodpustila 2 černé kávy.

 

keto dieta KetoFit

A teď po KetoFit kůře? Cítím se fantasticky. 

Nyní v listopadu mám skvělou aktuální hmotnost, konfekční velikost oblékám jako za mladaCítím se fantasticky, plná energie a veškeré bolesti zad či kloubů ustoupily. Reakce okolí je ohromně pozitivní a mě se zvedlo i ženské sebevědomí.

KetoFit mi nadále částečně nahrazuje běžnou stravu, ne protože musím, ale protože chci.

Nyní mám ve svém jídelníčku i nadále Ketofit produkty jako čokoláda a proteinové tyčinky na mlsání. Koktejl v případě, že si nestíhám připravit své jídlo. Navázala jsem zdravým životním stylem s omezením sacharidů a vynecháním mouky (Low Carb). Jsem ráda, že jsem si díky Ketofitu osvojila pravidelnost jídel a zavedla denní pitný režim.

 

proteinová jídla KetoFit

 

Kdo váhá a je si nejistý,
tak tento start k vysněné hmotnosti pomocí KetoFit,
mohu vřele doporučit Eva. *

 

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout 

 

Gratulujeme Evě k úžasné životní změně!
Je to obrovský úspěch a moc ji to teď sluší.

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.

 

 

 

Autor článku: Redakce Ketofit
Odborný tým se zaměřením na ryhlé hubnutí

Na hubnutí nebudete sami!

Přidejte se k nám, vzájemně se podporujeme, sdílíme recepty, výsledky a zkušenosti. Hubnutí je hned snadnější.

Přidat se do skupiny

Podpora / recepty / příběhy
Zeptejte se reálných uživatelek, jak jsou spokojené s KetoFit, jak se jim daří hubnout, kolik kilo zhubly.

Ketofit v médiích

Přesvědčete se o účinnosti našich produktů.

Hýčkejte se těmi nejlepšími jídly

Pravá česká chuť

Speciálně pro ženy

Extra účinek při hubnutí

Zlepšují pleť, vlasy a nehty

Proč hubnout s kvalitnejším KetoFit?