Dnes: SLEVA 25 % na všechny koktejly. Zadejte kód FitHity >> VYBRAT | Sleva 25 % na další jídla ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

S čím kombinovat svíčkovou omáčku a kuře na paprice při keto dietě

Redukční dieta nemusí být plná omezování a zakazování si vašich oblíbených jídel. Při hubnutí s KetoFit® si můžete dopřát i to, co máte rádi a nijak nenarušíte vaši dietu. Co byste řekli na svíčkovou, která vám pomůže shodit přebytečná kila?

V článku se dozvíte:

Díky produktům KetoFit® si můžete dopřát vaše milované jídlo ve zdravější verzi a navíc s nejnižším obsahem sacharidů na trhu. Naše keto omáčky si můžete každý den připravit s jinou přílohou. Takže váš jídelníček bude pestrý a jen tak vás neomrzí. 

S čím kombinovat omáčky při keto dietě?

Speciální jídla KetoFit® vynikají svým vyladěným složením. I přesto, že se jedná o tradiční české recepty, jako je třeba svíčková, obsahují vysoký podíl bílkovin a jen velmi nízký podíl sacharidů. V jejich složení najdete také široké spektrum vitamínů a minerálů. Vynikající proteinové omáčky KetoFit® můžete zařadit do jídelníčku už od první fáze.

Jaké přílohy k nim zvolit?

Všechny uvedené přílohy obsahují minimální podíl sacharidů a jsou vhodné už od první fáze keto diety. Máte rádi k omáčce nejen přílohu, ale také maso? Ve stabilizační fázi si můžete přidat k jídlu i 50 gramů krůtího nebo kuřecího masa.

Keto knedlík k omáčkám KetoFit

Keto knedlík skvělý k omáčkám KetoFit

Bezsacharidové těstoviny s Rajčatovou omáčkou KetoFit a kuličkami z Brugeru KetoFit

Bezsacharidové těstoviny s Rajčatovou omáčkou KetoFit a kuličkami z Brugeru KetoFit

Rizoto z proteinových těstovin s Rajčatovou keto omáčkou KetoFit

Rizoto z proteinových těstovin s Rajčatovou keto omáčkou KetoFit

Celerové hranolky k omáčkám KetoFit

Celerové hranolky k omáčkám KetoFit

Další vhodné přílohy při keto dietě

Velkou výhodou keto diety je fakt, že je plná lahodných receptů. Proteinová jídla KetoFit® skvěle chutnají a k tomu všemu dokonale zasytí. Můžete je jíst samostatně nebo si je připravit s přílohou. Jaké další přílohy můžete zařadit k vybraným proteinovým jídlům?  

  • Vhodné přílohy k proteinové omeletě
    K proteinové omeletě KetoFit® se hodí svěží salát z polníčku a rukoly nebo restovaná cuketa. Omeletu také můžete kombinovat s ostatními produkty KetoFit® jako je například proteinový keto chléb. Vždy ale zvolte ½ porce od každé vybrané přílohy. 

  • Vhodné přílohy k proteinové polévce
    Do proteinové polévky můžete přidat povolenou zeleninu a čerstvé bylinky. Pro oživení jídelníčku doporučujeme zeleninu každý den střídat. Polévky KetoFit® můžete kombinovat i s proteinovým chlebem nebo slanými proteinovými tyčinkami s kmínem. U těchto proteinových příloh opět zvolte ½ porce od každého vybraného produktu. 

Další inspiraci na výborná jídla, která se hodí do jídelníčku při držení keto diety, najdete v našich keto receptech.