Ptejte se: +420 770 110 650


Zkušenosti s ketodietou: Mám opět sebevědomí

Stres mi způsobil vysokou obezitu 126 kg, trpěla jsem na klouby až k slzám. Díky KetoFit jsem zase sebevědomá žena.

před a po KetoFit

Dobrý den.
Jmenuji se Míša a jsem obyčejná 29-letá maminka od dvou dětí. Celý život jsem bojovala s nadváhou, byla jsem věčná dietářka, mám za sebou různé mléčné diety, zeleninové, bezpečivové apod.. Nikdy jsem ale nebyla úspěšná. Po dvou porodech a vlivem stresu jsem se dostala do obezity velkého stupně a při svojí výšce 180 cm jsem se dostala na neskutečně alarmujících 126kg.

Musela jsem to změnit, takto se žít nedalo.

Mojí největší motivací byla moje rodina a neustálá bolest kyčle, která mi až vháněla slzy do očí. Věděla jsem, že úplně sama to nezvládnu. A tak jsem šáhla po Ketofit na doporučení kamarádek. Věděla jsem, že i investice do toho bude můj hnací motor. Jelikož jsem vařila doma pro rodinu, nechtěla jsem vyvařovat ještě pro sebe a tak moje volba byla jasná: koktejly, polévky, kaše.

 

před a po KetoFit

Sladké mě přestalo zajímat

Začala jsem v prosinci 2018, 5x denně koktejl pokaždé s jinou příchutí, začala jsem být i s dětmi aktivnější, ačkoliv jsem nikdy nebyla úplný lenoch. Ke koktejlům jsem přikusovala povolenou zeleninu a bylo mi skvěle. Jako velký závislák na sladkém můžu říct, že jsem neměla absolutně žádnou chuť a rychle ubývající kilogramy mě motivovaly stále víc a víc. V lednu 2019 jsem byla již o několik konfekčních velikostí lehčí. Postupně jsem začala ubírat koktejly a vracet se k normální stravě. 

Můj cíl byl 75 kg

Začátkem června jsem se blížila ke svému vysněnému cíli, BMI se mi za několik měsícl zlepšilo na stav jako v 18 letech. Postupně jsem přešla na pro mě teď již normální stravu, ale pokud nestihám, jsme na výletě, KetoFit mám stále u sebe a raději, než vzít něco, co by mi uškodilo, šáhnu po koktejlu a mám skvělý pocit a hlavně NEMÁM HLAD! Což jsem neměla nikdy během této diety! Od září jsem jen díky KetoFit dosáhla svého cíle, kdy jsem většinou jednou denně na koktejlu.

Inspirovala mě facebooková skupina KetoFit

Na doporučení jsem se stala členkou facebookové skupiny o keto dietě. Našla jsem zde spoustu motivace, ukázky proměn zákaznic a množsví super receptů. Reálné uživatelky KetoFit mi velice rády odpovídaly na mé dotazy - to mi velmi pomohlo. Skupinu osobně doporučuji.

V KetoFit poradně sdílí své zkušenosti, recepty, proměny více než 4 200 členů.

Podívejte se do skupiny zde

keto skupina KetoFit

KetoFit je pro mě ten nejlepší hnací motor

Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat a jen a jen doporučit dalším lidem, kteří sami jen tak nezačnou, tato ketodieta je ten nejlepší hnací motor, pro ty, kteří už ztratili naději.

Před a po KetoFit

Jsem zase sebevědomá žena

Co mi KetoFit dal?
Vrátilo se mi sebevědomí, zdraví, úsměv na tváři, obdiv od okolí a pocit, jaké je to nemít hlad.

Co mi KetoFit vzal?
Kilogramy neskutečné váhy, starý vytahaný šatník o velikosti 52 a touhu po sladkém, nezdravém jídle.*

Děkuji Vám
Míša
Facebook
https://www.facebook.com/skalo90

 

 Moje oblíbená jídla KetoFit, která mě pomohla ke štíhlé postavě.  Proteinová jídla KetoFit

 

Proteinová dieta KetoFit

 

KetoFit teď všem doporučuji, velmi mi pomohl   

 

 

Gratulujeme Míše za úžasnou životní změnu!
Je to obrovský úspěch a moc ji to teď sluší.

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.

 

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

154 hodnocení
4.8

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den