Do pátku: SLEVA 25 % na VŠECHNY nezlevněné POLÉVKY pro rychlé hubnutí. Zadejte kód FastFit. Vybírejte ZDE

Máte dotaz? Ozvěte se.

+420 770 110 650 Po-Čt: 8:00-16:30 Pá: 8.00-15:30

Co dělat, když kaše po přidání 250 ml tekutiny nezhoustne?

Proteinová kaše je jedním ze oblíbených produktů KetoFit®. Můžete si ji dopřát už od první fáze hubnutí. A to dokonce i 5krát denně. Skvěle se hodí jak na snídani, tak třeba na svačinku. Dokonale vás zasytí, protože obsahuje vysoký podíl bílkovin a jen nízké množství sacharidů. V proteinové kaši KetoFit® nechybí ani vláknina, vitamíny a minerály, které podpoří vaše trávení a celkovou vitalitu organismu.   

Jak docílit, aby vám při přípravě vznikla hustá proteinová kaše?

Postupovali jste podle návodu, ale konzistence vaší low carb kaše KetoFit® není podle vašich představ? Poradíme vám, jak si připravit dokonale hustou proteinovou kaši. 

Nejdříve je důležité si uvědomit, s čím smícháváte ostatní produkty.

Pokud používáte vodu, zkuste místo 250 ml, přidat pouze 160 ml vody. S tímto množstvím by měla být hustota vaší bezsacharidové kaše ideální.   

Mícháte produkty KetoFit® s mlékem? V takovém případě máte 2 možnosti, jak zvýšit hustotu vaší proteinové kaše. 

  1. Do kaše přidejte 1 lžíci Fit psyllia.

  2. Pro extra hustou low carb kaši můžete místo mléka použít 200 g odtučněného tvarohu. 

Nevíte, jestli máte KetoFit® produkty míchat s mlékem, nebo vodou? Přejděte na stránku s čím míchat produkty KetoFit

Jaké varianty bezsacharidové kaše nabízíme?

Velkou výhodou proteinových kaší KetoFit® je nejen jejich složení, ale také velký výběr příchutí. Díky tomu bude váš redukční jídelníček pestrý a lahodný. Základní KetoFit® low carb kaše je bez příchutě a k ní si zdarma můžete vybrat oblíbené příchutě. Sladké příchutě si můžete zakoupit také zvlášť v eshopu: příchutě do keto diety. Pokud milujete čokoládu, tak pro vás máme už ochucenou čokoládovou fitness kaši. Díky pestré nabídce příchutí KetoFit® proteinových kaší si můžete každý den připravit jinou variantu vaší snídaně nebo svačiny. 

Čokoládová proteinová kaše

Chcete každý den mlsat a zároveň hubnout?

Vykouzlete si dokonalou kaši, která se stane vaším oblíbeným sladkým jídlem. Do keto instantní kaše přidejte keto džem bez cukru, nastrouhanou proteinovou čokoládu a na závěr ji lehce pokapejte čokoládovým ZERO toppingem bez cukru. Vynikající pochoutka, která uspokojí váš mlsný jazyk a přitom nenaruší vaše hubnutí. 

proteinová kaše s džemem bez cukru