Ptejte se: +420 770 110 650


✔ Recenze keto diety - KetoFit mi splnil můj sen (vážila jsem téměř 100 kg)

Ahoj, jsem obyčejná maminka Péťa, je mi 33 let a momentálně jsem na mateřské dovolené. I já bych se ráda podělila o recenzi na keto dietu, jelikož mi velmi pomohla a vrátila mě do aktivního života.

 

recenze keto diety

 

Jak se to stalo?
Celý život jsem byla hubená, ale díky hormonální léčbě a následném těhotenství jsem se vyšplhala na téměř 100 kg.
 V tu dobu jsem se cítila velmi nemotorně, často unaveně, váha byla opravdu znát. Můj život se stal pasivní a co bylo nejhorší, jídlo jsem vůbec neřešila a váha stále stoupala. Dostala jsem se do začarovaného kruhu.

Přišlo rozhodnutí, váha musela jít dolů

Jakmile se moje váha blížila ke 100 kg, začala jsem se obávat možných zdravotních rizik. Velká nadváha mě velmi omezovala. Rozhodla jsem se s tím něco udělat. Nejprve jsem hledala po internetu, jak nerychleji zhubnout, ale nevěděla jsem co bude nejlepší. Naštěstí jsem měla kolem sebe spoustu kamarádek, které hubly velmi úspěšně s keto dietou. Začala jsem tedy zjišťovat, jak na to, co koupit a jak začít. Doporučili mi právě KetoFit.

 

recenze keto diety

 

Pustila jsem se do toho s keto dietou KetoFit
Kila šla rychle dolů

Mojí hlavní motivací byl aktivní život s rodinou a přáteli. Aktivní život v době vysoké obezity nebyl prakticky možný a mě to doslova ubíjelo. Neváhala jsem vybrala produkty v e-shopu a objednala. Nejdříve jsem začala proteinovými koktejly a poté jsem kombinovala různá KetoFit jídla. Nejvíce mi ale vyhovovaly právě koktejly a proteinové omelety. Hodně mi chutnají i proteinové tyčinky. Když jsem měla čas a chtěla vařit, inspirovala jsem se v keto receptech zde na webu.

 

recenze keto diety

Díky KetoFit si plním svůj sen

Kila šla opravdu rychle dolů, až jsem se divila. Čím víc kilo bylo dole, tím lépe jsem se cítila a můj život se obracel k lepšímu. Vrátil se mi úsměv, sebevědomí. Začala jsem být více aktivní a šťastná. Za 4 měsíce jsem zhubla téměř na svou původní váhu a stále pokračuji v užívání KetoFit jídel, protože můj cíl je váha jako na střední a věřím a vím, že s KetoFit se mi můj sen podaří, zbývá už jen kousek.

 

hodnocení keto diety

hodnocení keto diety

 

Tímto bych chtěla týmu KetoFit poděkovat,

že mi plní můj sen a vrátili mě do života, jelikož hubnuti bylo rychlé a snadné.
Děkuji Vám, Peťa.

 

Kromě této recenze keto diety přispívám i do Facebookové keto skupiny,
kde najdete mé fotografie a spoustu užitečných rad a tipů od tisíců uživatelek keto diety.
Pojďte se podívat...

Facebook keto skupina

keto skupina KetoFit

 

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout

 

Gratulujeme Peťce k úžasné životní změně!
Moc jí to nyní sluší a navíc omládla. Jsme rádi, že si splnila svůj sen.

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle. Jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla a balíčky keto diety.

 

 

 

Podívejte se na další recenze a hodnocení keto diety.

 

Jak se hubne s keto dietou si můžete přečíst i na Primě:
https://zeny.iprima.cz/hubneme-s-ketofit

 

hodnocení keto diety KetoFit

 

 

 

 

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den