Ptejte se: +420 770 110 650


Recenze KetoFit od Jirky
Váha 129 kg, vysoký krevní tlak, obtížný pohyb, bolesti zad. Teď jsem plný energie, jezdím na kole, běhám.

Jmenuji se Jirka a v dubnu 2020 mi bude 45 let. I já se s vámi podělím o recenzi KetoFit:
Již od útlého dětství se potýkám s nadváhou až obezitou, základní škola, střední, vojna až po dospělost, každým rokem šla váha nahoru. Asi tak, jako většina z nás, jsem tomu ze začátku nepřipisoval velkou důležitost. Bohužel s rostoucím věkem jsem si uvědomoval omezení a začal první pokusy o hubnutí.

 

Recenze KetoFit

 

Mnohokráte jsem se pokoušel držet různé typy diet od skoro hladovky, přes tvrdou dřinu, až po různé stravovací režimy. Váhu se mi podařilo lehce snížit, ale opět jsem to během krátké doby nabral zpět + bonus navíc. Dostal jsem se do stavu při výšce 187cm a váhy 129 kg. Obezita sebou přinášela i mnohé problémy, které mě omezovaly v běžném životě - vysoký krevní tlak, obtížný pohyb, bolesti zad a spoustu dalších, to ale určitě znáte ze svých zkušeností s obezitou.

Změna byla nutností, musel jsem zhubnout

Ve výše uvedeném stavu nebylo možné pokračovat dál a představa, že s rostoucím věkem bude váha ještě přibývat mě doslova nakopla. Mojí největší inspirací bylo takové to zdravé naštvání a rozhodnutí něco změnit. Tatkto to přece nemůže být do nekonečna. Velkou podporou je pro mne moje žena, která se podílí na mé proměně a jsem ji za to moc vděčný. Činnost dobrovolného hasiče, kterou vykonávám je dalším hnacím motorem - je potřeba spousta síly, energie a vitality, to samozřejmě s nadváhou není možné.

Po negativních zkušenostech s předchozími dietami jsem potřeboval něco nového, jiného. Hledal jsem nové možnosti převážně na internetu a také mi hodně pomohli přátelé, kteří mi doporučovali keto dietu, se kterou měli skvělé zkušenosti a o kterém jsem si přečetl i spoustu recenzí.

Recenze KetoFit

Recenze, rychlá příprava a složení byli pro mě rozhodující

Jelikož jsem si nechtěl keto jídla připravovat sám z běžných surovin z obchodu a nebyl si jist správností přípravy, zvolil jsem na základě recenzí produkty keto diety KetoFit. Prošel jsem nespočet recenzí různých značek a i když KetoFit byl primárně pro ženy, šel jsem do něj. Nadstandardní obsah vitamínů a nejlepší složení dle recenzí mě přesvědčili. Zakoupil jsem si s manželkou zkušební balíček a po ochutnání a konstatování jdu do toho!, objednal balíček MAXI.

Výsledky se dostavily téměř okamžitě

V polovině ledna 2020 jsem začal s KetoFit dietou, startovní váha 129 kg a po osmi týdnech jsem na neuvěřitelné váze xx kg, což pro mě znamená úžasných výsledek. Mým cílem je váha docent, tedy pod 100 kg, věřím, že s KetoFit to zvládnu a váhu si udržím. Další motivaci mi dodává žena, přátelé a oblíbená skupina na FB.

Tuto skupinu na Facebooku doporučuji i ostatním
Držím se pokynů od poradců KetoFit a také rad od zkušenějších ve skupině Ketofit na facebooku, která mi je též pomocníkem a hnacím motorem, vřele doporučuji. Nejdete zde spoustu receptů a recenzí KetoFit, výsledků a další potřebných informací.

 

Podívejte se do skupiny zde

keto skupina KetoFit

Jaká keto jídla mám nejraději?
Za tu dobu co hubnu s KetoFit :) jsem si oblíbil spoustu produktů, ale některé jsou pro mě naprosto nejlepší:

  • proteinový keto koktej s banánovou příchutí
  • keto omelety
  • keto kaše
  • panna cotta bez cukrů

Oceňuji rychlost, snadnost přípravy a chutnost pokrmů.

keto dieta KetoFit

recenze KetoFit

 

Jděte do toho

Keto dieta KetoFit 100% naplnila mé očekávání, bez pocitu hladu a chuti na sladké – Všem vřele doporučuji!!!
Děkuji Všem za podporu, rodině, přátelům, podpoře na sociálních sítích a týmu KetoFit.
Věřím, že má recenze bude přínosem i pro ostatní a někomu pomůže v motivaci.

Váš Jirka

 

 

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout

 

Gratulujeme Jirkovi k úžasné životní změně!
Je to krásný úspěch. Jsme rádi, že začal velmi aktivně sportovat, 
běhat a může se na plno věnovat svému hasičskému oddílu.

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle. Jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.

 

 

 

 


 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den