Ptejte se: +420 770 110 650


Zkušenosti s ketodietou: Zhubla jsem já i 3 kolegyně

Měla jsem velkou nadváhu, i když
jsem nikdy nejedla sladké.
Chtěla jsem opět vypadat krásně.
S KetoFit už hubnou i mé kolegyně :)

Když jsem chtěla začít držet dietu – dělat něco se svou postavou a váhou - byla jsem bezradná. Nevěděla jsem co omezit. Nejsem vůbec na sladké. V životě jsem nešla do cukrárny na zákusek.

Zhubla jsem s KetoFitNespořádám tabulku čokolády na posezení. Abych vůbec věděla, že existuje čokoláda to mi musí kolegyně nabídnout čtvereček, když jí popadne mlsná, a já abych neurazila, neodmítnu. Nesladím už nějakou řádku let kávu ani čaje. Nepiji  sladké limonády. Mám ráda čistou vodu a minerálky pro které si jezdíme do lázní. Jediné v čem jsem měla jasno, že dělám chybu, bylo mé zobání oříšků a chipsů večer u televize spolu se skleničkami vína, které zbožňuji. Myslela jsem, že toto bude pro mě nepřekonatelná překážka. Zvládla jsem to hravě.

Měla jsem poměrně velkou motivaci.

Během tohoto roku se chystalo tolik rodinných událostí, že jsem si řekla, že si nebudu dělat před širokou rodinou ostudu a konečně se svou postavou něco udělám. Nejprve, a to už po 3 týdnech, se konal sraz spolužáku ze střední školy a v té době jsem měla dole 9 kg, byla jsem už tehdy sama na sebe „pyšná“. Následovala oslava 70 let maminky a to jsem skoro dosáhla svého cíle. Sama jsem viděla, že ještě ta postava není tak dokonalá a když to šlo tak skvěle, pokračovala jsem. V červenci se vdávala jedna z naší dcer a to jsem byla opravdu sama se sebou spokojena.

Brzy jsem dosáhla svého cíle, v pase, v bocích i přes hruď. Dříve jsem měla dosti silné ruce a paže a ty se zúžily. V kolenou se obvod snížil. Moje hladina energie vystřelila nahoru. Cítila jsem se stejně svěží v šest ráno, v poledne i v šest večer. Lépe se mi usíná, i spí.

 

Zhubla jsem s KetoFit

Myslela jsem, že je KetoFit drahý, ale není!
Do dnes s KetoFit zhubly i mé 3 kolegyně.

Ani už nevím kde na internetu jsem narazila na KetoFit dietu, ale velice mne tehda zaujala. Každý kdo se mně zeptá kolik stála dieta, tak reaguje přesně tak jako já jsem zareagovala na cenu – to je drahé. Ale když jsem si uvědomila kolik dám za běžné jídlo tak vlastně nic navíc tato dieta nestojí. A když jsem toto řekla kolegyni, která také tak zareagovala a měla s váhou stejné potíže jako já a viděla u mne výsledky (nejlepší reklama) okamžitě chtěla znát stránky a ještě týž den se mnou konzultovala jídla z Ketofit diety. Kolegyně si také hned objednala proteinové koktejly a dnes je stejně spokojená jako já. Hodně nám pomáhala inspirace na dietní jídla a spousta receptů od KetoFit.

Stejným způsobem jsem navnadila i další 3 vaše zákazníky a všichni jsou moc spokojeni. Nedávno jsem se setkala s kamarádkou, se kterou jsem se viděla naposledy v lednu tohoto roku, tedy před mým rozhodnutím zhubnout. Celá schůzka se točila kolem diety a dnes už je jedna z dalších vašich zákaznic.

Toto setkání mi připomnělo, že jsem vám ještě neposlala mé nové fotografie. Já jsem po překonání vysněné hranice své váhy neváhala a pokračuji s hubnutím dodnes. Svého vysněné váhy jsem dosáhla za pouhých 10 týdnů. Až jsem se zděsila jak rychle to jde dolů. Momentálně u mne probíhá stabilizační období. Ale už se těším až opět začnu striktně dodržovat všechna pravidla. Největší problém mi dělá dodržovat jen 3 hodinový odstup mezi jídly. Nemám totiž vůbec hlad a musím si chystat budík ať neprošvihnu časový úsek.

 

 Proteinová dieta KetoFit

 

KetoFit mi opravdu velmi pomohl, po snížení váhy se můj stav zlepšil a cítím se teď mnohem lépe.

+ Důsledkem snížení váhy mi zmizela spousta problémů.

+ Měla jsem velké problémy s praskáním v kolenou při běžné chůzi. Toto také zcela vymizelo.

+ Dělaly se mi modřiny všude po těle při slabém dotyku a opravdu už jsem bez modřin.

+ Pevně věřím, že postupně se mi upraví i tlak a zmizí další neduhy.

                                      

Pozdravem vaše spokojená
Renáta*

 

Facebook Renáty:
https://www.facebook.com/renata.kretinska

 

 

Proteinová dieta KetoFit - chci také zhubnout

 

 

Gratulujeme Renátě za úžasnou životní změnu!

Vy, co se ještě rozhodujete, tak neváhejte.
Čas běží opravdu rychle a jednoho dne si vzpomenete a usmějete se, jak to bylo snadné.

Začít můžete už dnes, stačí si vybrat oblíbená jídla v e-shopu KetoFit.

 

 

 

28 hodnocení
4.9

 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den