SLEVY až 50 % >> Cesta za vysněnou figurou pokračuje. Vybírejte ZDE

Regenerační balíčky do keto diety

-

Výhodná cena porce

Fáze hubnutí

Obsahuje dárek

Vhodné k narozeninám jako dárek

Sacharidy v porci

Počet porcí

Vegan

Bez sóji

Bez laktózy

Snídaně

Hlavní jídlo

Dezert

Oslava

Skladem
  853,00 Kč

Doplňky stravy: efektivní regenerace pro vaše tělo

Dostatečný přísun všech živin je pro normální fungování organismu naprosto nezbytné. A to platí i při hubnutí. Dopřejte tělu pravidelný přísun všech prospěšných látek. Kromě proteinových jídel, proteinových koktejlů a proteinových smoothies Ketofit, můžete do vašeho jídelníčku zařadit i některé doplňky stravy. Nevíte, jaké suplementy vybrat do keto jídelníčku? Regenerační balíčky Ketofit obsahují pouze vybrané doplňky stravy, které se skvěle hodí do keto diety.

Regenerační balíčky s aktivními látkami bez kompromisů

Ketofit regenerační balíčky sestavili odborníci na výživu tak, aby efektivně podpořili vaši cestu za vysněnou postavou. Obsahují pouze špičkové doplňky stravy. V balíčcích najdete třeba bcaa, l-glutamin, kalcium, hořčík, nebo kvalitní CFM protein. V jejich složení najdete bohatý poměr aktivních složek, které pozitivně ovlivní regeneraci vašeho těla a tím celkový průběh hubnutí. 

Méně únavy a lepší výsledky

V průběhu hubnutí může vaše fyzická a psychická energie kolísat. Jak se vyhnout únavě a snížení výkonu při redukční dietě? Zaměřte se na regeneraci organismu. Vyzkoušejte naše regenerační balíčky Ketofit plné kvalitních doplňků stravy. Jednoduše doplní do vašeho těla potřebné živiny, které jsou pro dosáhnutí skvělých hubnoucích výsledků zásadní. Naše doplňky stravy mají čisté složení bez zbytečných chemických látek a dalších aditiv.


Doporučujeme skvělá keto jídla

Nebyly nalezeny žádné produkty.
Kategorie je buď prázdná nebo žádný produkt neodpovídá nastaveným filtračním kritériím.