Ptejte se: +420 770 110 650


JakSprávněHubnout

Jedinečná kolekce 12dílné série magazínu o úspěšném hubnutí

cena s DPH
1 250 Kč
0 Kč
+ Bonus
výživový poradce

E-BOOK ZDARMA

Od tvůrců sportovní výživy pro vrcholové sportovce a úspěšné diety KetoFit

Magazín JakSprávněHubnout pro vás vytvořili a napsali odborníci na sportovní výživu pro vrcholové sportovce 4FITNESS a tvůrci nejúčinnější diety KetoFit. Profesionálové, kteří přesně ví, jak lidské tělo funguje, kdy spaluje a kdy ukládá každý gram jídla, který zkonzumujete. Spolehlivě vám poradí, co dělat, aby nedocházelo k ukládání tuků – tloustnutí. Pro zajímavost: 4FITNESS používají vrcholoví sportovci, kteří dosahují nejlepších výsledků na prestižních závodech, ale i desetitisíce aktivních sportovců v České republice a na Slovensku.

Máte tak možnost získat ZDARMA opravdu cenné informace o hubnutí a zdravém životním stylu od těch nejzasvěcenějších lidí v oboru výživy, lidského těla a hubnutí.

12 unikátních vydání

Magazín JakSprávněHubnout tvoří ucelená kolekce 12 vydání. Každé vydání obsahuje cenné informace, rady a návody, jak správně hubnout, jaká jídla jíst, čemu se vyvarovat, porovnání diet a spoustu dalších důležitých článků.

Připravili jsme pro vás články o hubnutí na nejpalčivější témata

 • Velké srovnání diet
 • Nejúčinnější diety současnosti
 • Příběhy žen, které úspěšně zhubly
 • Vhodná a zakázaná jídla při dietě
 • Jak a co jíst na oslavách
 • Obezita a těhotenství
 • Alkohol – větší nebezpečí, než si myslíte
 • Obezita a zdravotní rizika
 • Tloustneme dovnitř
 • Glykemický index
 • Vliv sacharidů na infekce a ženské nemoci
 • Kvalitní spánek – pomocník při hubnutí

A spoustu dalších důležitých informací.

Získáte konečně pořádné srovnání diet a jejich účinku

Hned v prvním díle získáte velkou srovnávací tabulku nejúčinnějších diet na trhu. Porovná jednotlivé diety z hlediska složitosti přípravy, finanční náročnosti, rychlosti hubnutí, výhod a nevýhod.Díky této tabulce sestavené odborníky se můžete snadno rozhodnout, jaký způsob hubnutí je pro vás nejlepší.

Zjistíte, která dieta je opravdu nejúčinnější

V současné době je těžké se zorientovat v nepřeberném množství diet a možností, jak zhubnout. Právě magazín JakSprávněHubnout vám pomůže v rozhodnutí, jakým způsobem co nejrychleji zhubnout a zlepšit svůj životní styl.

Ženy a dívky, které úspěšně zhubly, se s vámi podělí o své příběhy a poradí, jak rychle shodit přebytečná kila

KetoFit již pomohl ke krásné postavě desetitisícům žen. Přečtěte si jejich příběhy a nechte se inspirovat. Dozvíte se, co vše hubnutí obnášelo, jak se cítily a jak dlouho cesta k vysněné postavě trvala.

Neváhejte a objednejte si tuto unikátní sérii ještě dnes.

Získáte 12 dílů jedinečného magazínu od předních odborníků na sportovní výživu v ČR a od vývojářů nejúspěšnější diety pro ženy.

+ získáte BONUS
On-line poradce na hubnutí vám zodpoví vaše dotazy a poradí, jak správně hubnout.

Objednat zdarma 12 dílů magazínu

cena s DPH
1 250 Kč
0 Kč

Zde zadejte váš e-mail a odešlete.


Každý týden vám pošleme na e-mail jeden díl magazínu. Celkem 12 dílů.


 

Získejte tajné akční nabídky, slevy na KetoFit a informace o novinkách v dietě

Přihlaste se zaškrtnutím políčka. 

Dámy, jde to snadno :)

Eva Velmi vytížená

32 let „Nejsnadnějšíhubnutí“
Teď, po týdnu užívání, jsem odhodlaná pokračovat dál. 22. den za mnou - jsem nadšená. Okolí si všímá! 3 týden - nemůžu tomu stále uvěřit - jde to lehko. Nevím co víc by jsem napsala kromě výborného doporučení a fotek jako důkaz :) *
Zuzka Kadeřnice
24 let „KetoFitdoporučuji“
KetoFit doporučuji každému, kdo to s hubnutím myslí vážně a chybí mu k motivaci lehký start. *
Kateřina maminka
34 let „Vypadám lépe než na střední“
S váhou jsem se prala od 18ti let, vyzkoušela jsem snad vše, ale bez výsledku, měla jsem 96 kg. Až díky KetoFit jsem zhubla na váhu, kterou jsem měla naposledy na střední. *
Renáta zhubla jsem já i mé kolegyně
„KetoFit doporučuji kamarádkám“
Nikdy jsem nejedla sladké, přesto jsem bojovala s nadváhou. Myslela jsem, že bude těžké shodit, ale naopak. Z pár týdnů s KetoFit jsem dosáhla svého cíle. Až jsem se děsila jak to jde rychle :) *
Veronika máma 3 dětí
36 let „Je ze mě nový člověk“
Zdraví se mi rapidně zhoršilo, musela jsem ihned jednat. Hledala jsem, jak rychle a bezpečně zhubnout. Po dlouhém vybírání jsem šla do KetoFit . A teď? Kila dole, zdraví na 1* Díky! *
Všechny příběhy
 
 
 
Koupit Ketofit


* Výsledky KetoFit redukční péče nejsou zaručeny pro každého a liší se podle individuálních dispozic. Před zahájením redukční péče doporučujeme předat odkaz www.ketofit.cz Vašemu lékaři a poradit se s ním ohledně postupu a vhodnosti.

Upozornění: Součást nízkoenergetické náhrady celodenní stravy určené pro snižování tělesné hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin KetoFit zajišťuje veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte dostatečný příjem tekutin přinejmenším 1,5 litru na den. Nevhodné pro osoby do 18 let. Skladujte v suchu při teplotě 10–19 ° C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím. Dieta je plně funkční při nadváze.

Výrobce: 4FITNESS s.r.o. Příkop 843/4 60200 BRNO-STŘED, ZÁBRDOVICE IČ: 04213815 DIČ: CZ04213815

ppl visa master maestro verification
Získejte přehled o slevách a akcích

 
 
Buďte s námi každý den