Slané pochutiny, víno

-

Výhodná cena porce

Fáze hubnutí

Obsahuje dárek

Sacharidy ve 100 g

Vhodné k narozeninám jako dárek

Vhodné jako dárek na Vánoce

Sacharidy v porci

Počet porcí

Sůl v porci

Vegan

Bez sóji

Oslavy, návštěvy a večery u oblíbeného televizního seriálu se rozhodně neobejdou bez dezertů a slaných dobrot. Co si ale dát, když se snažíte zhubnout a držíte keto dietu? Slané keto pochutiny představují ideální lehké občerstvení, které je vhodné pro každou příležitost. 

Low carb potěšení bez výčitek

Slané keto pochutiny KetoFit® obsahují vysoký podíl plnohodnotných bílkovin a naopak nízké procento sacharidů. Mají unikátní složení, které ještě více podpoří spalování vašich tukových zásob. Obsahují prospěšnou vlákninu a rozhodně v nich nenajdete žádné zbytečné chemické přísady. Uvidíte, že si na nich pochutnáte nejen vy, ale také každá vaše návštěva.

Slané keto produkty: špičková kvalita a vysoký obsah bílkovin

Keto slané proteinové tyčinky KetoFit® dokonale nahradí nezdravé smažené brambůrky a křupky z obchodu. Uspokojí vaše chutě na slané dobroty a přitom nijak nenaruší vaši dietu. Skvěle se také hodí jako příloha k proteinové polévce. Mezi další velmi oblíbené slané keto produkty patří sušené maso jerky. Sušené krůtí a sušené hovězí maso se pyšní výběrovým složením s bohatým obsahem kvalitních bílkovin. Ideální svačinka pro zahnání malého hladu. Sušené maso také perfektně doplní každou slanou proteinovou omáčku. Na sušeném hovězím masu si můžete pochutnat kdykoliv a to už od 1. fáze keto diety. 

Večerní mlsání má s KetoFit® zelenou

Chystáte se strávit večer u televize, ale nemáte už síly na přípravu proteinové pizzy, nebo třeba burgeru? Sáhněte po slaných keto pochutinách KetoFit®, jako je sušené maso, nebo slané proteinové tyčinky. Slané keto produkty podpoří vaše hubnutí a pomůžou vám dostat se na vaši cílovou váhu.

Doporučujeme skvělá keto jídla

Nebyly nalezeny žádné produkty.
Kategorie je buď prázdná nebo žádný produkt neodpovídá nastaveným filtračním kritériím.